Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Asiva

Użytkownik otrzymał bana za: Kopia zbanowanego konta BialaPolka. Do czasu wygaśnięcia bana pierwotnego wszystkie poprzednie i kolejne konta będą zablokowane
Ban wygasa: 2993-03-26 13:00:31

Ściana

archiwum – powód

Męskości nie liczy się w PLN

Męskości nie liczy się w PLN – Meskość liczy się w centymetrach i nie chodzi mi o wzrost
archiwum

Pociesze Was

Pociesze Was – Jeśli w trakcie skoku spadochronowego nie otworzy Wam się spadochron to będziecie mieć całe życie na naprawę go.
archiwum – powód

Facet bez agresji nie jest prawdziwym mezczyzna

Facet bez agresji nie jest prawdziwym mezczyzna – Jestem kobietą i dla mnie liczy się agresja u faceta. Uważam że my kobiety agresję u facetów cenimy bardziej niż pieniądze i wygląd. Facet pozbawiony agresji to nie facet. Im jest bardziej agresywny tym jest seksowniejszy.
archiwum – powód

Mezcżyzna pozbawiony agresji to nie mezczyzna

Mezcżyzna pozbawiony agresji to nie mezczyzna – Agresja u facetów jest moim zdaniem najbardziej pozadaną przez nas kobiety cechą bardziej niż wygląd i pieniądze. Dla mnie facet im jest bardziej agresywny z zachowania tym jest bardziej atrakcyjny.
archiwum – powód

Facet ma prawo mnie bić

Facet ma prawo mnie bić – Jestem kobietą i uważam że prawnie powinno się przywrócić możliwość bicia nas kobiet. Często sama nie wiem co robie złe i uważam że facet ma prawo mnie skarcic. Feminizm odebrał agresję facetom a facet bez agresji nie jest prawdziwym mezczyzna.
archiwum – powód

Dla zwolenników "zdrowego trybu życia"

Dla zwolenników "zdrowego trybu życia" – Mam 24 lata, 172 wzrostu waga 58 kg. Od 4 lat regularnie jem hamburgery, chipsy z olejem palmowym, cole bez cukru, jem potrawy smażone na glebokim tłuszczu. Morfologia oraz inne badania krwi wzorowe, brak żadnych dolegliwości, usg jelit i wątroby idealne, idealne EKG. Szach mat!
archiwum – powód

Drodzy faceci...

Drodzy faceci... – zaręczyny sa pewnym szczegolnym świadectwem uczuć, i choć kobiecie nie powinno zależeć na cenie tego przedsięwzięcia, to facetowi jednak powinno zależeć na jego formie. Nie mówię tu o cenie czy wyglądzie pierścionka, ale nad sposobem wyrażenia tego, okolicznościach. Pięknym gestem jest zaaranżowana niespodzianka, uklęknięcie przed kobietą, może to staromodne, ale wyraża dużo.

1