Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Amon666

1 / 1
Amon666

[demot] Czyli do normalnych, postępowych i dających możliwość dostatniego życia z własnej pracy krajów?

11 / 11
Amon666

[demot] Ich premie które sami sobie przyznają i zyski z łapówek i lewych obligacji wydanych specjalnie dla nich tyle że siebie w podwyżkach podatków nie uwzględnili.

1 / 1
Amon666

[demot] W podobny sposób jak papier toaletowy , pisiory wycierają sobie tym rozwojem w najlepszym wypadku mordy i z każdym wytarcie. tego rozwoju ubywa.

0 / 0
Amon666

[demot] Na jednej lekcji w liceum jedna feministycznie "oświecona" koleżanka stwierdziła że skoro każdy człowiek na początku jest morfologicznie kobietą to mężczyźni to błąd genetyczny, ale wtedy ktoś ja naprostawal że jeśli pominie się genetykę i chromosomy płci to równie dobrze można odwrócić sytuację i mówić że kobiety są po prostu niedorozwinięte.( nie miałem zamiaru obrazić w ten sposób kobiet, przynajmniej tych normalnych)

0 / 2
Amon666

[demot] Lepiej nie bo jeszcze im epoka katolicyzm na podobnym poziomie i polska nigdy nie wygrzebie się z tego szamba jakim jest kk.

4 / 4
Amon666

[demot] Racja raczej ktoś pijany w komunikacji miejskiej mógłby nagle dostrzec pająka i Go zaatakować

1 / 1
Amon666

[demot] czyli na ich zdjęciach( lub z tymi samymi filtrami wyglądałbyś jak czekolada. bo moim zdaniem poza wygładzaniem skóry większość nie robiła specjalnych przeróbek jak to bywa w przypadku instagramowych "gwiazd"

13 / 13
Amon666

[demot] Akurat przedsiębiorczość należy rozumieć jako podstawy ekonomii a to akurat bardzo by się wielu ludziom przydało.

1 / 1
Amon666

[demot] tyle że za PO była deflacja a nie napędzana coraz bardziej inflacja, a jeśli nie wiesz to deflacja sprawia że ta sama wypłata staje się więcej warta a nie jak przy inflacji że jeśli podwyżki płac nie wyniosą tyle co ona to ludzie będą tracić a podnoszenie plac napędza inflację.

3 / 7
Amon666

[demot] Raczej 12 dolarów bo tyle są warte rekompensaty dla rodzin po śmierci żołnierzy (o ile uznają żołnierzy za zmarłych ,a nie zaginionych lub dezerterów)

39 / 41
Amon666

[demot] zamiast hidżabów powinni palić członków tej całej policji moralności i polityków staż duchownych którzy doprowadzili do tego że taka sytuacja w ogóle miała miejsce.

0 / 0
Amon666

[demot] Czemu niby nie obyłoby się bez w3,14erdolu? Gdyby ten gość nie zauważył że kierowca auta za nim ma niezamkniętą maskę to mogłaby się ona otworzyć podczas jazdy i spowodować wypadek.

2 / 2
Amon666

[demot] Ale zachowanie podobne do pieszych, tyle że pieszy wlazł by rowerzyście pod koła leząc ścieżką rowerową a, potem zaczął drzeć mordę na rowerzystę że jak on jeździ .

2 / 4
Amon666

[demot] Licząc wszystkich bogów wszystkich ludów to musiałbyś dopisać przynajmniej jeszcze jedno zero bo np w Afryce i Ameryce nawet poszczególne plemiona miały swoich własnych bogów

5 / 9
Amon666

[demot] Ale niech zabiorą wszystkich krewnych których poupychali w spółkach skarbu państwa ale najpierw niech wszyscy przepiszą wszystko co posiadają na państwo.

0 / 2
Amon666

[demot] Drwale jak drwale kiedyś to byli górnicy w Polsce nie to co dziś, że Polakom brakuje węgla a górnicy potrafią się tylko martwić o to czy dostaną 13 i 14.

3 / 3
Amon666

[demot] Tak kończy się jak w kraju władze zyskują ludzie którzy nadają się co najwyżej na cieci, sprzątaczki i kościelnych ( chociaż patrząc na to że prawie nikt z nich nigdy uczciwie nie pracował to nawet do tego się nie nadają).

1 / 1
Amon666

[demot] adaptacje baśni Disneya w znacznej mierze też, a przecież Marvel też należy do Disneya.

0 / 6
Amon666

[demot] Tak a on gdyby to wydał za życia stos miałby gwarantowany. I nie był tylko niższym duchownym ale też prawnikiem, urzędnikiem i zajmował się wieloma innymi dziedzinami nauki.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1023 24 następna »