Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Albiorix

Z nami od: 30 kwietnia 2010 o 14:32
Ostatnio: 15 czerwca 2021 o 17:34
Wiek: 41
Płeć: mężczyzna
Exp: 362
Jest obserwowany przez: 8 osób
  • Demotywatorów na głównej: 4 z 9 (4 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1104
  • Komentarzy: 8430
  • Punktów za komentarze: 22274
  • Obserwuje: 10 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

Josh – Dokładnie rok temu facet imieniem Josh założył chat na Facebooku, do którego zaprosił setki swoich imienników, wyzywając ich do walki o prawo do zachowania imienia. Wyznaczył miejsce - niepozorne pole dokładnie w centrum USA, i datę; rok później - czyli teraz. "Josh fight" zyskało pewną sławę w świecie Internetowych śmiesznych obrazków. Przez ostatnie kilka dni miłośnicy losowych wieści o głupawej treści zastanawiali się jak to się skończy; Czy ktokolwiek przyjedzie? Czy poleje się krew?Wydarzenie się udało. Pojawiło się kilkuset Joshów odbyli przyjacielską bitwę z użyciem piankowych "makaronów" do nauki pływania.Zwycięzcą został pięcioletni Josh.
Źródło: kilka małych serwisów i Youtube
Brexit – W pełni wszedł w życie z początkiem roku
0:29
Zwycięzca wyłoniony przez głosowanie polubieniami –
Źródło: Facebook
archiwum – powód
Pomnik Kościuszki – Po demonstracjach ludzie dowiadują się czyj pomnik pomalowano.
archiwum
Wyciekła mała czarna książeczka Epsteina – Jeśli lubisz teorie spiskowe, oto kontakty człowieka który przez wiele lat organizował seks z nieletnimi dla najbogatszych i najbardziej wpływowych. Oczywiście kontakt to jeszcze nie dowód a prawdziwe a prawdziwe brudne kontakty pozostaną zapewne ukryte. Nieocenzurowaną wersję zdjęć orginału można wygooglać na Reddit a transkrypcję ściągnąć ze Scribd.
Polska piątym najokrąglejszym krajem świata – Wielki sukces, ale media o tym milczą
archiwum
Nie, nie każdy chłopak zasługuje na wspaniałą dziewczynę. – Nie każda dziewczyna zasługuje na świetnego chłopaka. Każdy zasługuje na partnera tak dobrego jak on(a) sama(a). I może takiego znajdzie a może nie - ludzie to nie medale i nie są rozdawani za zasługi.
Źródło: The Slobs (brytyjski serial)
archiwum – powód

Tytuł demotywatora

Tytuł demotywatora –
Źródło: Test

1