Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Adamowitch94

Użytkownik otrzymał bana za: Dostałeś bana na 974 lata, 4 miesiące, 14 dni, 1 godzina za: (nachalny spam konfederacji i obrażanie. Komentarze o treści: "Albo przestajecie pie*dolić, wybieracie wolnorynkowych Konfederatów i zamykamy ten burdel albo czeka nas taki rozpie*dol jak w Wenezueli...(linki do youtube konfederacji) sprawdź sobie ch*ju co mówią") i przedłużenie na 1 miesiąc za: Obraza użytkownika, komentarz o treści: "Daruj sobie, szmaciarzu."
Ban wygasa: 2996-04-26 16:07:47

Ściana

archiwum – powód
Skarbówka prześwietli ci konto bankowe! – Od lipca 2022 wejdą zmiany wynikające z Polskiego Ładu, które dają urzędowi skarbowemu nieograniczony wgląd w rachunek bankowy wszystkich Polaków.Urzędnik pijąc poranną kawę zobaczy sobie, ile masz na koncie, a ty nic z tym nie zrobisz.
archiwum
PiS chce regulować ceny żywności! – - Chcemy wprowadzić ceny regulowane na artykuły żywnościowe - chleb, cukier, mąkę. Jeżeli inflacja będzie wzrastała, to nawet takie rozwiązanie może zostać wprowadzone - powiedział Kazimierz Smoliński z PiS-u w programie "Debata Dnia" na antenie Polsat News.
archiwum
Dlaczego nauczyciele dostali mniejsze wypłaty? – Sławomir Mentzen, jak zwykle, rzeczowo i celnie wyjaśnia zmiany podatkowe wprowadzone przez Polski Ład
archiwum
- Czy jak będzie szczepionka na Coronawirusa, to się Pan zaszczepi? – - Powiem w ten sposób. Jeżeli by się okazało, że jest bardzo bardzo bardzo dobrze sprawdzona i jeżeli by się okazało, że nie ma żadnych przypadków jakiś... jakichkolwiek poważnych skutków ubocznych, to oczywiście byłbym skłonny to rozważyć.Reszta w komentarzu, bo się nie zmieściła.
archiwum
Zamach na demokrację! – Facebook zablokował profil Konfederacji!
archiwum
Gazowy demotywator –

1