Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

APrawdaWasWyzwoli

Z nami od: 28 stycznia 2018 o 10:58
Ostatnio: 6 kwietnia 2018 o 7:26
Wiek: 39
Płeć: mężczyzna
Exp: 12
Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 7 z 39 (32 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 5159
  • Komentarzy: 35
  • Punktów za komentarze: -3
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

Może Pomorze pomoże, a może morze pomoże? Pomorze nie pomoże, ale morze nie Pomorze i pomoże. Morze pomoże! Bo morze może!

Może Pomorze pomoże, a może morze pomoże? Pomorze nie pomoże, ale morze nie Pomorze i pomoże. Morze pomoże! Bo morze może! – Polska język, trudna język!
0:02
archiwum

Silne i niezależne kobiety, są na tym filmie. Razem ze swoimi dziećmi od początku do końca, na dobre i na złe. Zabić jest łatwo! Urodzić i wychować jest jeszcze łatwiej, jeśli ma się miłość w sobie, a nie tylko nienawiść!

Silne i niezależne kobiety, są na tym filmie. Razem ze swoimi dziećmi od początku do końca, na dobre i na złe. Zabić jest łatwo! Urodzić i wychować jest jeszcze łatwiej, jeśli ma się miłość w sobie, a nie tylko nienawiść! – A ty "kobieto" z czarnych protestów żałuj, bo tej miłości nie doświadczysz, bo zabijesz....
archiwum

A może faktycznie lepiej, żeby one się nie rozmnażały...

A może faktycznie lepiej, żeby one się nie rozmnażały... –
archiwum

Janusz idioto, kilo wystarczy, jutro przeca handlowa...

Janusz idioto, kilo wystarczy, jutro przeca handlowa... –
archiwum

"One Bourbon, One Scotch, One Beer" John Lee Hooker.

"One Bourbon, One Scotch, One Beer"John Lee Hooker. – Na zdrowie, miłego WEEKENDU!!!
archiwum

Schabowy dostał 1000 mocnych, a ile dostanie cała świnka?

Schabowy dostał 1000 mocnych, a ile dostanie cała świnka? –
archiwum

KORBA "SKŁADAM BROŃ"

KORBA"SKŁADAM BROŃ" – Kiedy słucham utworów jak ten, lub jemu podobnych z lat 80, 90 dochodzę do wniosku, że co niektórzy dzisiejsi wykonawcy powinni mieć prawny zakaz wykonywania jakichkolwiek piosenek.Albumy Korby  "Motywacje" i "Sto papierów", tym co nie znają polecam, tym co znają gratuluję dobrego gustu i serdecznie pozdrawiam."Gdy tatuś brał mamusię mą, zawsze się darł "NIECH ŻYJE ROCK'N'ROLL""(Korba/Sto papierów,/Fajne chłopaki)!!!

Gdy oglądasz z dzieciakami, wczesnym popołudniem, bajkę, a pierwsza wyświetlona reklama mówi: o kapsułkach dopochwowych w leczeniu grzybicy pochwy...

Gdy oglądasz z dzieciakami, wczesnym popołudniem, bajkę, a pierwsza wyświetlona reklama mówi: o kapsułkach dopochwowych w leczeniu grzybicy pochwy... –
archiwum

Biedronka, otwórzcie biedronkę...

Biedronka, otwórzcie biedronkę... – A ty! Kupiłeś sobie wczoraj piwko na kaca?

- Babciu, a to gdzie zrobiłaś? - Jak byłam mała, to chodziłam w niedzielę do galerii i robiłam tam sobie selfiki. - W niedzielę? - Tak Brajanku, kiedyś przez całe niedziele siedziało się w galeriach, bo były otwarte i było tam darmowe wifi...

- Babciu, a to gdzie zrobiłaś?- Jak byłam mała, to chodziłam w niedzielę do galerii i robiłam tam sobie selfiki.- W niedzielę?- Tak Brajanku, kiedyś przez całe niedziele siedziało się w galeriach, bo były otwarte i było tam darmowe wifi... –
archiwum

Galeria zamknięta, więc tam nie pojedziemy! Hmm, co ja będę robiła z dzieciakami cały dzień? Hmm...

Galeria zamknięta, więc tam nie pojedziemy! Hmm, co ja będę robiła z dzieciakami cały dzień? Hmm... –
archiwum

Galerię dziś zamknęli yhyhhyhhhhyyyhhh... Co ja pocznę yhyhhyhhhhyyyhhh... Jak żyć yhyhhyhhhhyyyhhh!

Galerię dziś zamknęli yhyhhyhhhhyyyhhh... Co ja pocznę yhyhhyhhhhyyyhhh... Jak żyć yhyhhyhhhhyyyhhh! – I jak tu sobie powąchać teraz perfumki w Daglasie, żeby później wiedzieć jakie zamówić taniej przez internet... yhyhhyhhhhyyyhhh!
archiwum

Niemiec w Niemczech bez pracujących niedziel w handlu ma się dobrze, Polak w Niemczech też sobie radzi i nie narzeka, a u Nas HISTERIA!!! Ludzie nie dajmy sie zwariować!

Niemiec w Niemczech bez pracujących niedziel w handlu ma się dobrze, Polak w Niemczech też sobie radzi i nie narzeka, a u Nas HISTERIA!!!Ludzie nie dajmy sie zwariować! – Czy naprawdę krytykujący "zakaz handlu w niedziele" są tak ograniczeni, że nie umieją kupić sobie wcześniej podstawowych produktów, aby "przeżyć" do poniedziałku?Ludzie, to jeden dziń, czy naprawdę nie obejdziesz się bez butów, sukienki? Czy naprawdę umrzesz z głodu, bo nie kupiłes/łaś chleba!!!  Czy w poniedziałek musisz iść na zakupu o 00.01, bo inaczej zginiesz?Nie bądź idiotą! Nie rób z siebie nieudacznika!!!

Przypadkiem natrafiłem, obejrzałem i humor nagle jakiś taki lepszy...

Przypadkiem natrafiłem, obejrzałem i humor nagle jakiś taki lepszy... – "Siara" ma tą dziwną, pozytywną moc uzdrawiania

- No Stachu, to twój ostatni dzień w tej robocie. - Ale dlaczego, co ja zrobiłem?! - Ty nic, ale jakaś Szczuka wywalczyła jakieś parytety i od jutra ona będzie ze mną jeździć. - A co ja będę robił!? - Ty będziesz sekretarką!

- No Stachu, to twój ostatni dzieńw tej robocie.- Ale dlaczego, co ja zrobiłem?!- Ty nic, ale jakaś Szczuka wywalczyła jakieś parytety i od jutra ona będzie ze mną jeździć.- A co ja będę robił!?- Ty będziesz sekretarką! – Taka sytuacja...
archiwum

Obiecuję, masz to jak w banku!

Obiecuję, masz to jak w banku! –
archiwum

Macie dość? To kończcie z tymi durnotami i wracajcie do garów!

Macie dość? To kończcie z tymi durnotami i wracajcie do garów! –
archiwum

"DZIEŃ KOBIET" Nie moja broszka...

"DZIEŃ KOBIET"Nie moja broszka... –
archiwum

MYJCIE RĘCE!!! Bliskie spotkanie z niechlujem, brudasem i bezmózgiem!!! MYJCIE RĘCE!!!

MYJCIE RĘCE!!! Bliskie spotkanie z  niechlujem, brudasem i bezmózgiem!!!MYJCIE RĘCE!!! – Oddział dziecięcy w szpitalu, wspólna toaleta dla rodziców i opiekunów, załatwiam swoje potrzeby, kończe i wychodzę, 2 kabiny obok w tym samym czasie wychodzi "mamusia" i... NIE MYJĄC RĄK OPUSZCZA TOALETĘ! Ja myję ręce(jak zawsze zresztą), dezynfekuję, idę na salę do córki, przechodzę obok jednej z sal, a tam ta tępa brudaska karmi butelką swoje dziecko!Grypy, jelitówki, dziwne wirusy, bakterie, oddział wyładowany na full a ta idiotka po sraniu nie myje rąk i idzie do sali, głaszcze swoje dziecko, podaje mu jedzenie!!!!Jak tak można, dlaczego ludzie są tak głupi i bezmyślni!!! P.s. Nie chcę sobie nawet wyobrażac jak wygląda jej dom, bo boję się, że się porzygam!MYJCIE RĘCE!!!
archiwum

Czekam na wysyp demotów w stylu: "Inni w walentynki, ja w walentynki"

Czekam na wysyp demotów w stylu: "Inni w walentynki, ja w walentynki" – JESTEŚ SAM, BO Z CIEBIE DUPA NIE CHŁOP!!!A rusz swoją szanowną z przed monitora, idź, poznaj, zagadaj, zdobądź i nie bądź życiową niedojdą!p.s. A jak już nią jesteś, to się tym nie chwal!!!