Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

APrawdaWasWyzwoli

-3 / 13
APrawdaWasWyzwoli

[demot] W okresie Wielkanocy, tak ważnym dla wielu Polaków okresie, taki prześmiewczy, szydzący demot ląduje na głównej mając kilkadziesiąt mocnych? Dno!!! Admini pokazują swoją lewacką naturę, kolejny zresztą już raz!

Komentarz poniżej poziomu pokaż
-4 / 14
APrawdaWasWyzwoli

[demot] Oni dostali premię za swoją pracę, za PO-PSL premie sobie kradli, otrzymywali w łapówkach itp. A na marne 60k to by nawet nikt nie popatrzył, bo ledwo wystarczyło na miesięczny abonament obiadowy u Sowy. Hipokryci! Tonący brzytwy się chwyta, a PO już dawno pod wodą, bliziutko dna i nawet już tej "brzytwy" nie ma kto podać! A i jeszcze jedno: Dlaczego Platfusy jeszcze nie siedzą za te swoje przekręty!!!

1 / 5
APrawdaWasWyzwoli

[demot] Demotywator nie określa czasu, ani kiedy odbyła się ta rozmowa, ani nie określa, kiedy robiła sobie te "selfiki". Mogło to być, licząc od dziś, rok, 3 czy 5 lat temu, gdzie internet był doższy. Trzeba być lemingiem z umysłem 8-latka, aby tego nie zauważyć! Co za ograniczone gimbusy tworzą tu komentarze!

3 / 5
APrawdaWasWyzwoli

[demot] Bo kupujesz w markecie tani produkt, który tylko wygląda jak chleb! Kup w piekarni prawdziwy, na zakwasie, bez drożdży to i po 3 dniach będzie dobry!

1 / 9
APrawdaWasWyzwoli

[demot] Ta "nadzwyczjna kasta" dawano oderwała się od rzeczywistości, mnie to już naprawdę nie śmieszy! Ciekawe jaki wyrok by dostał sprawca, jak by zginęła córka, matka, siostra, czy psiapsiółka sędziny. Tępa dzida!!!

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 marca 2018 o 18:45

9 / 15
APrawdaWasWyzwoli

[demot] Bolek myśli, że teczka dalej leży w szafie Kiszczaka, a on jest nietykalny. Sorki panie TW, dziś resortowe wnuki odpowiadają za swoje czyny, mamy demokrację, wreszcie!!! Do pierdla z nim, niech będzie nauczka, także dla innych poUBeckich "elyt"!!!

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 9 marca 2018 o 18:47

Komentarz poniżej poziomu pokaż
0 / 2
APrawdaWasWyzwoli

[demot] @belzeq oczywiście, że nie, ale czy naprawdę musi to być uregulowane prawnie? Musi być narzucone? Każdy jest kowalem swojego losu!

-1 / 3
APrawdaWasWyzwoli

[demot] @belzeq potafię gotować i nie mam z tym problemu, zresztą bardzo często obiadki w domu są moim dziełem. Na całe szczęście feministki to promil ogółu kobiet, reszta to normalne kobiety, które potrafią zbudowac rodzinę na zasadach partnerskich, uczciwych. Potrafią gotować, gotują, w tym samym czasie facet rąbie drwno. Ona dba o kwiaty, on kosi trawę, ona prasuje, on odkurza, czy tak trudno zrozumieć, że właśnie tak jest dobrze? Co w tym obraźliwego?

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 7 marca 2018 o 16:30

-1 / 3
APrawdaWasWyzwoli

[demot] Piękne komentarze:) Takie jakie chciałem, żeby były. Bawi mnie popadanie ze skrajności w skrajność. Feministyczne bzdury o tym, że kobiety są nierówno traktowane, że nie są wolne, że są "męczenniczkami", zakładniczkami itd u mnie wywołują te same emocje, co u was "kobiety do garów". Więc skończe pi.....ć panie feministki, bo każdy pracuje na swoje życie i każdy ma taki los jaki sam sobie zgotował. Żadnych parytetów, sretów i pierdetow, nie nadajesz się kobitko do jakiejś pracy, nic na siłę, garki czekają!

-3 / 7
APrawdaWasWyzwoli

[demot] Minimalizacja strat? Co za bzura! Wycofają się szybciej z tego głupiego pomysły niż myślisz! Wolne niedziele spowodują zwiekszenie obrotów w inne dni, a co za tym idzie, przy krótszym czasie pracy sklepy wypracują większe obroty, czyli zwiększa swoje zyski, wydłużenie czasu pracy zwięszy koszty i jakos nie chce mi sie wierzyć, że o 3 w nocy w sklepie będzie ktokolwiek inny niż żul, który przy okazji ogrzania się zakupi winko za 3,5zł.

-1 / 7
APrawdaWasWyzwoli

[demot] @marconiqwer zgadzam się z każdym Twoi słowem, przekręty, wyłudzenia, wspomniałaś o Lisie, a GW i miliony na obwieszczenia? Dlatego tak teraz krzyczą, bo się kasa kończy. Sam demotywator w sobie jest propagandą i manipulacją, "ćwierć miliona", toż to 250tyś złotych, tyle emerytury brali rocznie byli eSBecy i jakoś to wtedy nikomu nie przeszkadzało. Umówmy się, znam osobiście wiele osób, które tyle zarabiają miesięcznie, to przecież NIC dla budżetu!!!

-3 / 17
APrawdaWasWyzwoli

[demot] Gdyby... -NAS nie okradano po '89, nie było by dzikiej prywatyzacji, tak jak to robiono, żadne 500+ nie było by potrzebne. -Pracodawcy nie oszukiwali, nie wyzyskiwali przez lata pracownikow 500+ nie było by potrzebne. -Polak nie miał skłonności do ciągłego kombinowania, tak jak się nauczył w PRL, 500+ nie było by potrzebne. -Ojcowie brali pełną odpowiedzialność za swoje dzieci, samotnym matkom 500+ nie było by potrzebne. -Rodzice mający dzieci mieli by odpowiednie zniżki przy podatku dochodowym, czy zusie 500+ nie było by potrzebne. -VAT na wszystkie artykuły dziecięce wynosił 0%, 500+ nie było by potrzebne. -minimalne wynagrodzenie w Polsce pozwalało godnie żyć, 500+ nie było by potrzebne itd i tp. Ale niestety jest jak jest i 500+ jest potrzebne, bo podnosi znacznie stopę życiową Polakówi daję im zabezpieczenie finansowe i jako taką stabilizację. Twój plan jest ok, ale... co w przypadku, gdy ktoś traci prace, na chwilę, na dłuższy czas, wtedy dość, że nie ma dochodu, to jeszcze traci 500+, wiesz co by zrobili pracodawcy z nas? Niewolników!!! Tak!!! Było by parcie na pracę, obojętnie jaką i obojętnie za ile i uwierz mi wielu by nie miało zachamowań, aby to wykorzystać! Tracąc prace, tracił byś wszystko inne. Pracodawcy, by byli uprzywilejowani, tak jak byli zawsze. A patole mieli, mają i będą mieć, oni od zawsze piją za państwowe, oni zawsze wiedzieli jak wyciągnąć kasę z MOPSu.

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 lutego 2018 o 0:14

-2 / 4
APrawdaWasWyzwoli

[demot] @Taktyczny raczej wychwalenie myśli technicznej Izraela;). Jak widac budowę getta opanowali do perfekcji i jeszcze śmią mówić, że dają świadectwo światu, aby nigdy nie powtórzyła się taka zbrodnia jekiej oni doświadczyli, a w tym samym czasie robią to samo z Palestyńczykami. Obłuda i hipokryzja! Niemcy to była rasa panów, Żydzi to naród wybrany, a podobieństw jest dużo, dużo więcej!!! Izrael najbardziej nacjonalistyczne, ksenofobiczne państwo świata uczy wszystkich pozostałych, aby nie byli ksenofobami i nacjonalistami, a większość państw im temu przyklaskuje. Toż to przechodzi ludzkie pojęcie!

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 lutego 2018 o 17:15

1 / 1
APrawdaWasWyzwoli

[demot] @jamachama jak za bardzo będę bronił, to znów za spam w komentarzach bana załapię, a to konto całkiem mi się dobrze rozwija, więc wiesz, ten tego, yyy...:D

1 2 następna »