Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

ADIEMUSS1

Z nami od: 9 czerwca 2018 o 6:31
Ostatnio: 7 września 2018 o 8:54
Płeć: mężczyzna
Exp: 38
Jest obserwowany przez: 3 osoby
 • Demotywatorów na głównej: 27 z 143 (116 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 11073
 • Komentarzy: 0
 • Punktów za komentarze: 0
 • Obserwuje: 0 osób
 
Gra wstępna! – Włóż od tyłu żółw
Kto potrzebuje? – Czasami potrzebujesz żeby ktoś cię przytulił mocno i powiedział zrobiłem ci przelew
Spełnij marzenie Przemka! – Cytuję: "O Przemku opowiadałam Wam 2 lata temu. Mógł być zdrowy i samodzielny, ale komplikacje okołoporodowe mu to odebrały. Mieszka w malutkiej miejscowości na wschodzie Polski z mamą i nie ma tam wielu rozrywek. Kiedyś mi powiedział, że zbiera pocztówki, ma już 5, czy mogę mu wysłać z Berlina? Jak to tylko 5? Pewnie, że mogę i wiele innych osób też mogło! Dostał ponad 160 kartek z całego świata i kilka upominków. Jego radość była ogromna! Nie macie pojęcia!!!W tym roku ponawiam prośbę do Was. Jeśli macie ochotę sprawić komuś radość to nie ma lepszej opcji! Podpytajcie znajomych, może wezmą udział. Udostępnijcie post, żeby dotarł jak najdalej!Z góry wielkie dzięki!Wiem, że już docierają pierwsze kartki, jest szczęście! P.S. Pytacie czym interesuje się Przemek, otóż uwielbia komiksy z Wolverine" Spraw radość - wyślij pocztówkę!Przemek Podoliński ul. Lipowa 19 17-240 Czeremcha Udostępnij nasz post!
Janusz na wakacjach –
UWAGA:Znaleziono mityczny punkt G.Znajduje się o dziwo na głowie! – Teraz już wiesz, po co kobiety chodzą tak często do fryzjerów
0:08
Miłego weekendu! – Philip Larkin@philiplarkinWłaśnie widziałem kota poddrzwiami sąsiadow miauczącegoby go wpuścić, niewiele myślącpodszedłem i zadzwoniłem do drzwii poszedłem dalej zostawiając takkota. Za chwilę ogarnąłem cozrobiłem, kiedy usłyszałem krzykwłaściciela ,JA PIERDOLE SARAKOT WEAŚNIE ZADZWONIŁDZWONKIEM!!!"
Też tak macie? –
Dziś Kora Jackowska odeszła od nas, ale w słowach i muzyce pozostanie w naszej pamięci...Dziękujemy, że z nami byłaś! – "Podaję Ci rękę, ty mówisz że mało Podaję Ci usta, ty prosisz o więcej Oddaję Ci serce, oddaję Ci ciało Ty czekasz i mówisz, to mało, to mało Masz oczy marzące, i styl bycia luźny Na pozór łagodny, okrutny jesteś i próżny Kiedy zechcesz jestem, gdy zechcesz odchodzę Czego pragniesz jeszcze, bym mogła z Tobą być Tak mało zostawiłam, sobie do obrony Ty nienasycony, wciąż nienasycony Oddałam Ci serce, oddałam Ci ciało Odchodzisz i mówisz, mało..."
Nic mnie już nie dziwi –
Kiedy kupujesz kure na obiad, ale ona chce jeszcze pozwiedzać świat! –
0:15
Kiedy widziałeś już prawie wszystko... –
0:13
Lato vs. zima na Syberii –
Myj puszkę przed piciem! –
Taka jest prawda – DZIECI SĄ JAK CYCKI 1. Kto ma małe, chce mieć duże. Kto ma duże, mówi, że wtedy to dopiero są kłopoty. 2. Fajnie jest mieć własne. Ale jeśli są ci potrzebne tylko po to, żeby się od czasu do czasu pobawić, to lepiej sprawdzą się cudze. 3. Są na nie takie specjalne nosidełka. Zaskakująco drogie. 4. Ludzie dzielą się na takich, co wrzucają zdjęcia swoich na fejsa, i takich, co z zasady nie. 5. Można godzinami patrzeć, jak sobie tak radośnie podskakują na trampolinie. 6. Przy ludziach staramy się, żeby były dobrze ułożone i trzymały fason, ale w domu puszczamy luzem i latają, gdzie chcą. 7. Babcie trzymają je na kolanach. 8. Największymi znawcami są ci, którzy sami nie mają. 9. Nawet jeśli wydają się zdrowe, to i tak od czasu do czasu trzeba je zabrać na kontrolę do lekarza.
Popieram! – Otaczaj się ludźmi przy których nie musisz spinać dupy i wciągać brzucha
Zakaz w Sopocie:"Ubierajcie się po zejściu z plaży"będą mandaty! – On z gołą klatą wchodzi do restauracji i prosi o wolny stolik. Ona pręży pośladki i biust w bikini idąc deptakiem po gofry.Takie obrazki w nadmorskich kurortach to codzienność. Turyści wciąż zapominają, że golizna w centrum miasta to niekoniecznie smaczny widok. Sopot apeluje do przyjezdnych i zakazuje nagości poza plażą!
Twój pierwszy raz! –
Azor daj Vincyj –
Jak zaimponować dzieciom! – Mój plan:1. Mieć dziec2. Puścić im film "2012"3.Powiedzieć im żeprzetrwałem to.
Też takie mieliście? – Jakie byłonajgłupsze marzeniez dzieciństwa?Być dorosłym