Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

ADIEMUS2019

Z nami od: 3 stycznia 2019 o 5:23
Ostatnio: 15 lutego 2019 o 20:16
Płeć: mężczyzna
Exp: 6
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 4 z 21 (17 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2634
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

~ Walentynki 2019 ~

~ Walentynki 2019 ~ –

Żeby ktoś mógł dostać, trzeba komuś zabrać!

Żeby ktoś mógł dostać,trzeba komuś zabrać! –  500+ 300+ , 2ASieK, DOPEATADO CYNS2U, lSPOMAGA NIESOC) ALNE. 'NIECH PRACリ4 clCO MIE MADA NA 24ciETo Ty za to płacisz, Ty!Emeryt, pracownik, rolnik, przedsiębiorca!Ceny rosną i podatki rosną, zauważyłeś?
archiwum

Ile psychologów jest potrzebnych do zmiany żarówki? Odp. ŻADNEGO!

Ile psychologów jest potrzebnych do zmiany żarówki?Odp. ŻADNEGO! – ŻARÓWKA JAK BĘDZIE CHCIAŁA TO SAMA SIĘ ZMIENI !!!

Kiedy dostałeś wypłatę i rodzina pyta, gdzie idziesz

 –  Wypatrujcie mnie piątego.dnia o świcie, o brzasku patrzcie na wschód
archiwum

Nie daj sobie podciąć korzeni !!!

Nie daj sobie podciąć korzeni !!! –
archiwum

Czy wiesz że...

Czy wiesz że... –
archiwum

Jesteś głodny, nie jesteś sobą!

Jesteś głodny,nie jesteś sobą! –

Reprezentant Polski do Eurowizji 2019 zostanie wybrany przez komisję TVP "za zamkniętymi drzwiami" - widzowie nie będą mogli głosować

Reprezentant Polski do Eurowizji 2019zostanie wybrany przez komisję TVP "za zamkniętymi drzwiami"- widzowie nie będą mogli głosować – Kogo obstawiacie?
archiwum – powód

Ku pamięci... Paweł Adamowicz 1965 ~ 2019

Ku pamięci...Paweł Adamowicz1965 ~ 2019 – "Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim. Nie! Nie! Nie! Nie!Przyszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie. "
archiwum

POLACY POWSTAŃMY !!!

POLACY POWSTAŃMY !!! – Nie rzucim ziemi, skąd nasz ród,Nie damy pogrześć mowy,Polski my naród, polski lud,Królewski szczep piastowy.Nie damy, by nas zniemczył wróg!Tak nam dopomóż Bóg!Tak nam dopomóż Bóg! Do krwi ostatniej kropli z żyłBronić będziemy ducha,Aż się rozpadnie w proch i w pyłKrzyżacka zawierucha.Twierdzą nam będzie każdy próg.Tak nam dopomóż Bóg!Tak nam dopomóż Bóg! Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz,Ni dzieci nam germanił!Orężny wstanie hufiec nasz,Duch będzie nam hetmanił.Pójdziem, gdy zabrzmi złoty róg.Tak nam dopomóż Bóg!Tak nam dopomóż Bóg! Nie damy miana Polski zgnieść,Nie pójdziem żywo w trumnę.Na Polski imię, na jej cześćPodnosim czoła dumne.Odzyska ziemię dziadów wnuk.Tak nam dopomóż Bóg!Tak nam dopomóż Bóg!
archiwum

Panie Jurku, Uratowałeś wiele istnień i przywracałeś wiarę tym, którzy ją stracili. Dlatego nie pozwolimy odejść i w dowód solidarności wysyłajmy pocztówki ze słowem "ZOSTAŃ" Kiedy serce pęka i przychodzi śmierć, my Naród Polski powstaniemy!

Panie Jurku,Uratowałeś wiele istnień i przywracałeś wiarę tym, którzy ją stracili.Dlatego nie pozwolimy odejść i w dowód solidarności wysyłajmy pocztówki ze słowem "ZOSTAŃ"Kiedy serce pęka i przychodzi śmierć, my Naród Polski powstaniemy! – Adres Fundacji:Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocyul. Dominikańska 19c,02-738 Warszawa
archiwum

Pomóż słabszym

Pomóż słabszym –
archiwum – powód

Kiedy Twój fryzjer czesze 50 kalafiora!

Kiedy Twój fryzjer czesze 50 kalafiora! – TEŻ TAK MIELIŚCIE ?
archiwum – powód

Polsko dokąd zmierzasz i kto Tobą rządzi? Kiedyś Niemcy w obozach zabijali nadmiar ludzi, a dziś w ten sam sposób zabija się zwierzęta i niszczy naturę, mówiąc, że to dla dobra Polski. Czy więc nasza ojczyzna idzie ku dobremu?

Polsko dokąd zmierzasz i kto Tobą rządzi?Kiedyś Niemcy w obozach zabijali nadmiar ludzi, a dziś w ten sam sposób zabija się zwierzęta i niszczy naturę, mówiąc, że to dla dobra Polski. Czy więc nasza ojczyzna idzie ku dobremu? – TO PRAWDA, ŻE JESTEŚMY BEZSILNI WOBEC RZĄDZĄCYM W TYM KRAJU, ALE NIE MOŻEMY PRZEJŚĆ OBOJĘTNIE OBOK RZEZI ZWIERZĄT, BO DZIŚ BĘDĄ ZABIJANE DZIKI, A JUTRO INNE ZWIERZĘTA. NIE DAJMY SIĘ OGŁUPIĆ I OTWÓRZMY SZEROKO OCZY NA TO, CO DZIEJE SIĘ W NASZYM KRAJU.DOKĄD ZOSTANĄ SPRZEDANE ZABITE DZIKI?CO STAŁO SIĘ Z WYCIĘTYM DRZEWEM?TO NIE POLSKA SIĘ  BOGACI, ALE KAWAŁEK PO KAWAŁKU JEST WYPRZEDAWANA POD DURNYM PRETEKSTEM !!!
archiwum

Kiedyś natura im się za to odwdzięczy!!!

Kiedyś natura im się za to odwdzięczy!!! –
archiwum

POPIERAM WOŚP

POPIERAM WOŚP –
0:01
archiwum

Popieram!

Popieram! –
0:01
archiwum – powód

Rolnik w sanatorium - zobacz dlaczego Twoi starzy tak często jeżdżą do sanatorium!

Rolnik w sanatorium - zobacz dlaczego Twoi starzy tak często jeżdżą do sanatorium! – "Sanatorium Miłości"Niedziela 20 stycznia o godz. 21.15 w TVP 1

W Nowym Roku staniki są passé!

W Nowym Rokustaniki są passé! –

1