Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

ADIEMUS1

Z nami od: 4 sierpnia 2016 o 4:05
Ostatnio: 19 września 2019 o 6:52
Płeć: mężczyzna
Exp: 308
Jest obserwowany przez: 9 osób
  • Demotywatorów na głównej: 236 z 1201 (965 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 70550
  • Komentarzy: 1
  • Punktów za komentarze: 5
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

1 września rozpoczęcie II wojny światowej w Wieluniu ~ Pamiętamy

1 września rozpoczęcie II wojny światowej w Wieluniu ~ Pamiętamy – Miasto zniszczono w 90%Zginęło 2.000 mieszkańców
archiwum

A Ty jak pijesz?

A Ty jak pijesz? –
archiwum – powód

Wiedzieliście?

Wiedzieliście? –

Jeśli myślicie, że ekonomia jest ważniejsza od środowiska, spróbujcie wstrzymać powietrze i liczyć pieniądze!

Jeśli myślicie, że ekonomia jest ważniejsza od środowiska, spróbujcie wstrzymać powietrze i liczyć pieniądze! –
archiwum

Może to nie interesuje przeciętnego Kowalskiego, ale to że płoną lasy wkrótce wpłynie na droższe życie na Ziemi, a czyste powietrze będzie tylko dla bogatych sprzedawane, bo lasów już nie będzie a wraz z nim produkcji tlenu!

Może to nie interesuje przeciętnego Kowalskiego, ale to że płoną lasy wkrótce wpłynie na droższe życie na Ziemi, a czyste powietrze będzie tylko dla bogatych sprzedawane, bo lasów już nie będzie a wraz z nim produkcji tlenu! –
archiwum – powód

Kto dał prawo do dyskryminowania?

Kto dał prawo do dyskryminowania? –
archiwum – powód

Udostępniajcie !!! Sprawdzajcie gdzie jedziecie na wakacje! Turyści wyrzuceni z pensjonatu w Zakopanem!

Udostępniajcie !!!Sprawdzajcie gdzie jedziecie na wakacje!Turyści wyrzuceni z pensjonatu w Zakopanem! – UWAGA - OMIJAĆ Z DALEKA !!!
archiwum

Drodzy Wczasowicze, Jeśli zobaczycie taki namiot na plaży lub w lesie, czy też w innym miejscu turystycznym, to nie podglądajcie przez dziurkę z ciekawości - to nie ufo, a przenośna toaleta w której ktoś się załatwia!

Drodzy Wczasowicze,Jeśli zobaczycie taki namiot na plaży lub w lesie, czy też w innym miejscu turystycznym, to nie podglądajcie przez dziurkę z ciekawości - to nie ufo, a przenośna toaleta w której ktoś się załatwia! – Instrukcja:1. Otwierasz namiot2. Rozkładasz siedzisko3. Zakładasz namiot na głowę4. Jedziesz!
archiwum

Kto przeleciał, a potem dostał laczek na pupe?

Kto przeleciał, a potem dostał laczek na pupe? –
archiwum

Kiedy pytają mnie co u mnie słychać!

Kiedy pytają mnieco u mnie słychać! –
0:25

Kiedy weekend trwa cały tydzień!

Kiedy weekend trwacały tydzień! –
0:08
archiwum – powód

Oblicze Polski

Oblicze Polski – "To był smutny dzień dla Warszawy. Ulicami miasta, w którym mieszkam od ponad roku, ale które pokochałem jak własne, przeszedł brunatny marsz. Marsz faszystów. Faszystów, których sprowokowała zawieszona na jednym z budynków tęczowa flaga. Faszystów, którzy krzyczeli, że zabiją wrogów ojczyzny. Faszystów, którzy czują się mocni jak nigdy.Polskiej policji nie przeszkadzała dziś tęczowa flaga zestawiona ze swastyką. Nie przeszkadzały wznoszone co chwila okrzyki pełne nienawiści. Nie przeszkadzały płonące race, trzymane przez kilkuletnie dzieci. Polskiej policji przeszkadzała dziś grupa pokojowo demonstrujących antyfaszystów. Policji przeszkadzałem też ja, kiedy dokumentowałem ich pracę.Tu doszliśmy. Tu jesteśmy."~ Jędrzej Nowicki
Źródło: Jędrzej Nowicki

Kurierzy DPD muszą pracować nawet jak mają złamaną nogę!

Kurierzy DPD muszą pracowaćnawet jak mają złamaną nogę! – 'Miej swoją firmę' mówili... 'działalność, bo na etat to nie... a zarobisz trochę więcej', mówili...Mówili... a co jak masz działalność jednoosobową i podpisana umowę z DPD o rozwożenie paczek a masz złamane dwie nogi? Nic. Pracujesz, bo jak nie to 10 tys. zł kary dziennie za niepodstawienie auta. Mógłbyś poprosić kolegę o pomoc, o ile zna teren, wszystkie adresy, potrafi posługiwać się HH i weźmie na siebie odpowiedzialność za pieniądze z paczek pobraniowych...i tu kolejny problem, gdzie znaleźć kogoś takiego z dnia na dzień? Więc jak to zrobić? A tak jak na zdjęciu.Ku przestrodze. Bardzo dużej. Zdjęcie zrobione takiemu również kurierowi kilka dni temu w pracy..Ja wiem. Umowa umową. Umowa przeczytana i podpisana, ale ludzie...  bądźmy ludźmi! Czy w takim wypadku kara powinna obowiązywać? Chyba powinny być jakieś wyjątki w tej umowie, bo dla mnie to po prostu nieludzkie. Dziwią się, że nie ma ludzi do pracy... bo Ci którzy chcą pracować uczciwie, są tak właśnie traktowani. Muszą wybierać między zdrowiem, a pracą.Brawo DPD w Szczecinku! BRAWO! PROSZĘ O UDOSTĘPNIENIE
Źródło: Magdalena Pacewicz - facebook
archiwum

W-f w szkole 1940 rok

W-f w szkole1940 rok –
0:30
archiwum

Polacy na paradzie!

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Polacy na paradzie! –
0:27
archiwum

Przeciwnicy: zajmijcie się swoimi rodzinami, dziećmi, dziadkami, swoim życiem. Pomódlcie się zamiast wykrzykujecie swoją złość, która w Was się nagromadziła.

Przeciwnicy: zajmijcie się swoimi rodzinami, dziećmi, dziadkami, swoim życiem. Pomódlcie się zamiast  wykrzykujecie swoją złość, która w Was się nagromadziła. – HOMOSEKSUALIŚCI:POKAŻCIE W PARADACH, ŻE JESTEŚCIE NORMALNYMI LUDŹMI, ZWYKŁYMI OBYWATELAMI, KTÓRZY NIE WYRÓŻNIAJĄ SIĘ NA CO DZIEŃ. POKAŻCIE NORMALNOŚĆ, A ŁATWIEJ OSIĄGNIECIE AKCEPTACJĘ WŚRÓD RESZTY.
archiwum

Prawda!

Prawda! –
archiwum

Pozdrowienia z wakacji

Pozdrowienia z wakacji –
archiwum

Wiedzieliście?

Wiedzieliście? –
archiwum

26 czerwca zmarł Max Wright z serialu "Alf". Miał 75 lat. Jego życie nie było sielanką...

26 czerwca zmarł Max Wright z serialu "Alf".Miał 75 lat. Jego życie nie było sielanką... – Pamiętacie?