Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

ADIEMUS1

Z nami od: 4 sierpnia 2016 o 4:05
Ostatnio: 6 października 2020 o 21:24
Płeć: mężczyzna
Exp: 430
Jest obserwowany przez: 10 osób
 • Demotywatorów na głównej: 320 z 1469 (1149 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 107947
 • Komentarzy: 1
 • Punktów za komentarze: 5
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

W związku ze sprzątaniem cmentarzy na Wszystkich Świętych informuję, że hulajnogi i pampersy nie należą do mieszkańców cmentarza!

W związku ze sprzątaniem cmentarzy na Wszystkich Świętych informuję, że hulajnogi i pampersy nie należą do mieszkańców cmentarza! – Proszę nie podrzucać swoich śmieci!

Też tak macie?

Też tak macie? –

Kiedy masz już 18 lat i pytasz: Mamo, gdzie są moje pieniądze z komunii?

Kiedy masz już 18 lat i pytasz:Mamo, gdzie są moje pieniądze z komunii? –

Rozumiecie?

Rozumiecie? – Przedszkolak: mamo, dlaczego ludzie biorą ślub? Ja: wiesz robaczku, jeśli dwójka ludzi bardzo się kocha i jedno z nich wpada już w drugi próg podatkowy i nie wybrało formy opodatkowania liniowym albo ryczałtem, to jeśli są w związku małżeńskim to osoba z wyższymi zarobkami może zapłacić niższą stawkę podatku.
archiwum

Kupiłem żonie królewski prezent na rocznicę!

Kupiłem żoniekrólewski prezent na rocznicę! –
archiwum

Znajomości czy talent?

Znajomości czy talent? –

Nie rzucajcie słów na wiatr!

Nie rzucajcie słów na wiatr! – mar o U7:03• ESluchajcie kochane potrzebujepomocy. Od 4 dni nie mogę siewyproznic probowalam wszystkichziół i leków lecz nim udam sie dogastrologa chciałam was prosic opomoc. Reszta domownikowwyproznia sie normlanie. Co mozebyc tego powodem? Miałam konfliktz koleżanką w pracy i onazakończyła kłótnie słowami "żebyśsię nie zesrała". Czy to może miećcoś wspólnego?

Mieliście tak?

Mieliście tak? –
archiwum

Też tak macie?

Też tak macie? –

Wolicie seks czy pizze?

Wolicie seks czy pizze? –

- Za górami, za lasami, żyła sobie nasza klasa z uczętami... - I co się z nią stało Babciu? - Przyszedł wielki niebieski smok facebook i ją zjadł!

- Za górami, za lasami, żyła sobie nasza klasa z uczętami...- I co się z nią stało Babciu?- Przyszedł wielki niebieski smok facebook i ją zjadł! –
archiwum

Poznań: Kobieta natarczywie wciska klakson na auto przed nią. Facet nie wytrzymuje tego, wychodzi z auta i uderza ją w twarz dwukrotnie. Kobieta wniosła sprawę do sądu o pobicie. Facet tłumaczył się, że miał uszkodzone auto. Grozi mu więzienie.

Poznań:Kobieta natarczywie wciska klakson na auto przed nią. Facet nie wytrzymuje tego, wychodzi z auta i uderza ją w twarz dwukrotnie. Kobieta wniosła sprawę do sądu o pobicie. Facet tłumaczył się, że miał uszkodzone auto. Grozi mu więzienie. – KTO JEST TU OFIARĄ?

Kiedy mieszkasz w lesie!

Kiedy mieszkasz w lesie! – UPRASZA SIĘ O NIEKOPANIE WYCIERACZEK JAK DZIKA ŚWINIA W TE I WEWTE
archiwum – powód

Czujecie to?

Czujecie to? –

Dorosłe życie jest wtedy, kiedy zaczyna przeszkadzać ci kurz!

Dorosłe życie jest wtedy, kiedy zaczyna przeszkadzać ci kurz! – Dorosłe życie jest wtedy, kiedynie możesz leżeć i płakać napodłodze, bo jeszcze jej nieumyłeś
archiwum – powód

Kiedy wiesz, że imprezy już nie są dla Ciebie

Kiedy wiesz, że imprezy już nie są dla Ciebie –

Też tak macie?

Też tak macie? –
archiwum

Wrocław: Lekarz nie podał znieczulenia pacjentce podczas kolonoskopii tłumacząc to zakazem w pandemii !!!

Wrocław:Lekarz nie podał znieczulenia pacjentce podczas kolonoskopii tłumacząc to zakazem w pandemii !!! – PACJENTKA CIERPIĄCA NA NADWRAŻLIWOŚĆ JELITA DOZNAŁA OGROMNEGO BÓLU PODCZAS ZABIEGU !!!PACJENTA DO NFZ:- DLACZEGO LEKARZ NIE PODAŁ MI ZNIECZULENIA?ODPOWIEDŹ NFZ:- TO LEŻY W DECYZJI LEKARZA - NIE NASZEJ.CZY NALEŻY SIĘ ODSZKODOWANIE ZA BÓL PODCZAS ZABIEGU KTÓRY POWINIEN MIEĆ ZNIECZULENIE ?
archiwum

ŻYCIE W PANDEMII

ŻYCIE W PANDEMII –

SZKOŁA 2020

SZKOŁA 2020 –