Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

2nostalgic

archiwum
Wielki przywódca – według moich obliczeń, żeby być taką Kaczą, jaką jest Kaczyński musiałbyś pić przez 100 lat.
archiwum
Kaczyński idzie do cmentarza, a w koszyczku ma przysmaki... – ...ale nie dla duchów, tylko dla siebie.
archiwum
Ktoś kto wie, że przez kogoś coś ktoś komuś powiedział... – ...i jeszcze o tym powiadomił kogoś, kto to jeszcze przekazał komuś innemu, kto to dał do publicznej wiadomości - wszystko w imię zemsty.
archiwum – powód
Najnowszy sondaż wyborczy bezlitosny dla PiS-u! – Tak wyglądałby rozkład miejsc w polskim sejmie gdyby wybory odbyły się dzisiaj
Źródło: Sondaż z 08.05.22 wykonany przez sondażownię Ababator
archiwum
Czy znacie to uczucie – Kiedy się robi to, o czym nie ma się ochoty
Źródło: życie
archiwum
Andriej Bobolenko – Ukraiński żołnierz który zmarł niedawno na skutek wybuchu wadliwej wyrzutni rakiet ziemia-powietrze dostarczonej przez rząd PiS! (ekipa Kaczora)Chyba nie takiej pomocy oczekiwali Ukraińcy ale czego się można spodziewać po JarKaczu...
archiwum – powód
"Przedsiębiorca" – Wozi się drogimi samochodami, chodzi w garniturach kosztujących kilka rocznych wypłat zwykłego Polaka, zajada się egzotycznymi potrawami wartymi małą fortunę, ale gdy przez Nowy Ład dostanie 1000 zł mniej pensji to od razu wpada w histerię.
Źródło: wystarczy się rozejrzeć
archiwum – powód
W tym miesiącu pierwsza pensja według Nowego Ładu – Mimo kampanii hejterskiej ze strony opozycji wielu POlaków pozytywnie zaskoczy się kiedy zobaczy na koncie nawet kilkaset złotych więcej niż dotychczas.Kolejny raz PiS udowadnia, że po odsunięciu mafii VATowskich i POKO od koryta, nie ma rzeczy niemożliwych!!
Źródło: sama prawda w oczy kole
archiwum – powód
Nie lubisz go? – Nie musisz. Ale pomyśl najpierw ile rodzin przeżyje niezapomniane chwile w te święta właśnie dzięki takim programom jak 500+, Polski Ład, dodatek kaczyniacki czy Mieszkanie dla młodych.Tych zasług nie da się Mu odebrać.
Źródło: prawdziwe życie (nie to co pokazują w tvn)
Brudne ręce są dowodem czysto zarobionych pieniędzy –