Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

2nostalgic

Komentarz poniżej poziomu pokaż
2 / 2
2nostalgic

[demot] Najbardziej szanowane zawody w Polsce to dziś: konfident, szpicel, agent podsłuchowy i odtwórca!

Komentarz poniżej poziomu pokaż
1 / 9
2nostalgic

[demot] Porwała go z ulicy i kazała sprzątać swój dom? Czy mowa o domu w którym szanowny pan również pomieszkiwał i z którego korzystał? Może jeszcze trzeba mu tyłek podcierać?

-1 / 1
2nostalgic

[demot] @wloczykij25 Z gówna bata nie ukręcisz, ergo- z dziadoskiej dyskusji nie zrobisz dyskusji na poziomie. >za swoje poświęcenie Tu się uśmiełam ostro

Komentarz poniżej poziomu pokaż
-3 / 3
2nostalgic

[demot] @daniel700 No ja bym chciała dom 200mkw za darmo, jeszcze jakieś Porshe jakbyś dorzucił, w sumie służba byłaby ok. To, że ktoś coś chce nie jest żadnym argumentem.

0 / 2
2nostalgic

[demot] > Polska w 2020 roku > Ludzie NADAL wierzą że wypalanie traw jest dobre dla ziemi i czyni ją żyźniejszą Jaką gimnastykę mentalną trzeba uprawiać żeby dojść do takich wniosków?

0 / 2
2nostalgic

[demot] @Fahrmass Jak tu przyjdziesz by to zobaczysć to zobaczysz jedno wielkie nic :) Tak jak @yabol428 napisał, nie dość że ciemno to jeszcze nic nie jeździ.

2 / 6
2nostalgic

[demot] @Fahrmass Krakus odpowiada. Tak, po północy jest supełnie ciemno. I to nie tylko w dalszych zakątkach, ale na głównych ulicach też, po prostu wszędzie. Ktoś w urzędzie stwierdził że "i tak wtedy nikt nie chodzi". :)

Komentarz poniżej poziomu pokaż
-2 / 4
2nostalgic

[demot] @Xar I chleb był, i praca dkla każdego była, i uguem nic nie było ale wszystko było. NIe, wcale nie tęsknisz za PRLem ty komuchu zakamuflowany xd

1 / 3
2nostalgic

[demot] Do tej pory żałuję, że nie ustąpiłam jednemu dziadowi miejsca w niemal pustym tramwaju, bo chciał usiąść na przeciw wejścia, tam gdzie akurat siedziałam. Musiało go to mocno zaboleć, skoro z taką werwą wyzywał mnie od pań lekkich obyczajów i wymachiwał laską nad moją głową. Przepraszam w imieniu całego młodego pokolenia i proszę o wybaczenie ;/

1 2 następna »