Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Top demotywatorów


Rabuś z nożem zatrzymany przez właściciela sklepu monopolowego – Napadł z nożem na kasjerkę, ale zaskoczył go właściciel! Do zdarzenia doszło w Ostródzie
Ogromny dystans do siebie – I wyjście z kłopotliwej sytuacji nie stanowi problemu
Źródło: Ivo Karlovic, 211 cm wzrostu i Dudi Sela, 175 cm
Legendy polskiego dubbingu, które pożegnaliśmy w 2020 roku. Smutno... –
Źródło: youtube
Ranny pies sam przyszedł do kliniki weterynaryjnej po pomoc –
Źródło: youtube.com
Rasistka w USA jest oburzona,bo nie może obrabować sklepu! – Ach ci wredni przedsiębiorcy mają broń i pilnują swoich sklepów! Jak żyć?!
Kangury drzewne - przesympatyczne torbacze, które wkrótce mogą zniknąć –
Madka roku w akcji - co trzeba mieć w głowie, by przebiegać z małymi dziećmi przez środek ruchliwej ulicy? –
Agresorzy z Mercedesa zmuszajądo zatrzymania i atakująrodzinę z dzieckiem – Kierowca jadący z rodziną w kierunku Biłgoraja (woj. lubelskie) zauważył, że z jednego z samochodów wyrzucane są śmieci. Gdy mężczyzna zatrąbił na sprawców, ci wpadli w furię. Ruszyli za nim w pościg i próbowali wybić szybę w jego aucie.
Brawa dla faceta, który uratował psa z płonącego samochodu –
Źródło: youtube.com
Jeśli kiedyś zastanawialiście się jak brzmi najsłodszy okrzyk bojowy w świecie zwierząt... –
Tak wygląda pierwszy oddech po przeszczepie płuc –
Źródło: youtube.com
Kiedy myślisz, że będzie mandat, a tu taka niespodzianka – Brawa dla tych policjantów!
"Bohaterska akcja ratunkowa" w Rosji. Uratowali trójkę małych dzieci z pożaru – Mężczyźni wspinają się po rurze spustowej i za pomocą ”ludzkiego łańcucha”, przekazują sobie nawzajem przerażone dzieci. Jeden z nich wyciąga dziecko z okna i podaje drugiemu, znajdującemu się poniżej. Ten z kolei podaje dziecko, mężczyźnie stojącemu na parapecie okna na parterze. Trzeci mężczyzna przekazuje je ludziom stojącym na ziemi. W ten sposób dzieci bezpiecznie lądują na dole z dala od buchającego ognia.
Mocna kandydatka do tytułu matki roku –
Kiedy jesteś reporterem i starasz się pokazać siłę "huraganu", ale dekonspirują cię mistrzowie drugiego planu –
Źródło: youtube.com
O włos od tragedii – Kierowca tira hamuje w ostatniej chwili
Źródło: YouTube
Niesamowity i rzadki widok. Stado dzikich żubrów przebiega przez drogę na Podlasiu –
A tak wygląda gol strzelony głową z ponad 58 metrów –
Źródło: youtube.com
Utylizacja śmieci w indyjskim wydaniu. Wyrzucanie odpadów do rzeki w Thittakudi. Szybko, sprawnie i na pełnej wyjebce – A my w nagrodę za segregowanie śmieci dostajemy kolejną podwyżkę opłat za wywóz odpadów!
Chory dzwonił na infolinię NFZ,ale się nie dodzwonił – Do sieci trafił zaskakujący filmik jednego z rozgoryczonych pacjentów. Chory próbował dodzwonić się na infolinię NFZ - Telefoniczną Informację Pacjenta, "czynną całą dobę" pod numerem 800 190 590.Niestety, nie dodzwonił się. Okazało się, że konsultant odebrał, jednakże wyciszył połączenie,  bo wolał oglądać, jak ktoś gra w Pokemony.''Ludzie chorują, umierają, a konsultanci grają w pracy w gry (konsultant odebrał moje połączenie, ale mnie nie słyszał. Miał mnie wyciszonego) Natomiast ja dobrze słyszałem, czym się zajmuje w godzinach pracy podczas szalejącej pandemii. Żart jakiś... ''- napisał mężczyzna Do sieci trafił zaskakujący filmik jednego z rozgoryczonych pacjentów. Chory próbował dodzwonić się na infolinię NFZ - Telefoniczną Informację Pacjenta, "czynną całą dobę" pod numerem 800 190 590.Niestety, nie dodzwonił się. Okazało się, że konsultant odebrał, jednakże wyciszył połączenie,  bo wolał oglądać, jak ktoś gra w Pokemony.''Ludzie chorują, umierają, a konsultanci grają w pracy w gry (konsultant odebrał moje połączenie, ale mnie nie słyszał. Miał mnie wyciszonego) Natomiast ja dobrze słyszałem, czym się zajmuje w godzinach pracy podczas szalejącej pandemii. Żart jakiś... ''- napisał mężczyzna