Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

KRÓLOWA ŚNIEGU: PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA – premi5era DVD - 4 – wynikiDzisiaj proponujemy Wam konkurs do filmu "KRÓLOWA ŚNIEGU: PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA". Współtwórca "Shreka", "Pięknej i Bestii", "Toy Story" i "Dawno temu z trawie", Robert Lence, zaprasza na kolejne spotkanie z bohaterami przebojowej serii filmów animowanych, opartych na najpiękniejszej baśni Hansa Christiana Andersena. W konkursie można zdobyć DVD z filmem pt Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra.

Waszym zadaniem jest stworzenie demotywatora - ułożenie najlepszych - najciekawszych i najzabawniejszych podpisów pod kadrami z filmu "KRÓLOWA ŚNIEGU: PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA".

Zasada nr 1: Nie kopiujecie pomysłów, które znalazły się już wcześniej w serwisie demotywatory.

Zasada nr 2: Redakcja usunie, zgodnie z zapisami Regulaminu z serwisu materiały Konkursowe, które zawierać będą treści sprzeczne z obowiązującym prawem, zasadami współżycia społecznego, dobrymi obyczajami, naruszające prawa demotywatory.pl i prawa osób trzecich, naruszające dobra osobiste, obraźliwe, wulgarne lub zawierające groźby skierowane pod adresem osób trzecich, zawierające treści dyskryminujące płeć, rasę, narodowość, język, religię, nawołujące do przemocy lub posiadające charakter pornograficzny lub odwołujące się do treści o charakterze erotycznym.

Podpisy możecie zgłaszać do soboty 07.12.2019 godz. 15:00. Potem nastąpi preselekcja - czyli głosowanie internautów, które potrwa do czwartku 12.12.2019 do godz. 21:00. Głosowanie będzie możliwe pod adresem: http://demotywatory.pl/konkursy

Zwycięzców wybierze nasza redakcja spośród najlepiej ocenianych przez Was prac w piątek 13.12.2019. Wyniki ogłosimy w tymże dniu do godz. 18:00. W każdym z konkursów nagrodzimy 2 autorów najlepszych podpisów pod zdjęciem.
Konkurs
Zródło: Konkurs wygrany przez użytkownika kkasiulka08
usuń
Zakończony