Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Zaprojektuj Magiczny Kubek Demotywatorów!

Masz poczucie humoru, a w głowie zawsze mnóstwo pomysłów i kilka nowych demotywatorów? Wykorzystaj je i zostań znanym designerem – zaprojektuj wyjątkowy kubek, który będzie sławny w całej Polsce!

Zobacz jak działa magiczny kubek:
Serwis Demotywatory.pl oraz producent gadżetów FROSTER zapraszają ludzi kreatywnych do współpracy przy tworzeniu nowego produktu – wyjątkowego magicznego kubka, który będzie demotywował tysiące Polaków! To właśnie kubek sygnowany twoim nazwiskiem (lub pseudonimem) może pojawić się w najlepszych sklepach z gadżetami, a także na biurkach, w kuchniach i akademikach naszych rodaków! Oprócz sławy, autor najlepszej pracy otrzyma nagrodę pieniężną oraz 20 kubków swojego projektu, jak również możliwość stałej współpracy przy projektowaniu gadżetów FROSTER.

Zadanie

Wymyśl naprawdę mocny demotywator, który będzie godny umieszczenia na ulubionym kubku Polaków.

Jak zaprojektować kubek?

Magiczny kubek będzie pokryty specjalną farbą, dzięki której dopiero po napełnieniu go gorącym płynem część grafiki lub komentarz staną się widoczne. W swoim projekcie sam decydujesz, co ma być widoczne zawsze, a co pojawi się dopiero po zalaniu kubka.

Pamiętaj, że w konkursie wezmą udział tylko te osoby, które wyślą nam dwie odsłony kubka: wersję przed zalaniem i po napełnieniu go! Aby przygotować projekt grafiki:
  1. Stwórz grafikę która ma być widoczna PO zalaniu wrzątkiem
  2. Zamaluj elementy, które mają być niewidoczne PRZED zalaniem
  3. Masz już gotowy projekt kubka
Czasami Twój pomysł będzie wymagał zasłonięcia części grafiki, czasami tylko napisu. Najważniejszy jest efekt ZASKOCZENIA!


Na kubku może widnieć całkiem niepozorne zdjęcie, którego sens zmieni dopiero pojawiający się demotywujący komentarz:
Może być oczywiście na odwrót, czyli kubek ozdobi motto, którego znaczenie zmieni pojawiająca się grafika:
Oczywiście po napełnieniu kubka gorącym płynem może uwidaczniać się także dodatkowy tekst:
To jedynie kilka przykładów – wszystko zależy od Twojej wyobraźni!

Skrócone zasady

Stwórz swój projekt w programie graficznym, zapisz w formacie JPG lub PNG i najpóźniej 7 maja 2010 r. wyślij go na adres email konkurs@demotywatory.pl. W mailu umieść swoje dane kontaktowe - imię, nazwisko, adres i nick w serwisie Demotywatory (nie masz? załóż).

Minimalny rozmiar twojego projektu graficznego to 640 x 480 pikseli, możesz wysłać maksymalnie 5 różnych projektów podczas trwania tego konkursu.

Możesz skorzystać z tego obrazka czarnego kubka.

Termin nadsyłania prac mija 7 maja 2010 roku o godzinie 23:59.

Z nadesłanych prac jury wyłoni do 12 maja 2010 pięćdziesiąt najlepszych projektów, na które będziecie potem głosować, by wybrać 4 najlepsze, spośród których wybrany zostanie zwycięzca.

Nagroda

Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną 500 zł, ale to najmniejsza z nagród - otóż jego kubek trafi do produkcji, a potem trafi na stoły tysięcy Polaków! Wiesz czyje nazwisko będzie na jego opakowaniu? Twoje!

Wszystko więc w twoich rękach i głowie!

Twórz i ślij efekt na adres konkurs@demotywatory.plRegulamin konkursu