Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Dwóch Polaków na podium! PŚ w Ruce Kuusamo zakończył się 2. miejscem Piotra Żyły i 3. Dawida Kubackiego

PŚ w Ruce Kuusamo zakończył się 2. miejscem Piotra Żyły i 3. Dawida Kubackiego – Gratulacje!

30 nosaczowych memów, czyli zachowania i teksty, z którymi spotkał się pewnie każdy z nas (31 obrazków)

Jak w Polsce nad aborcją debatują same chłopy, w tym biskup, to jakoś Kai nie przeszkadza...

Jak w Polsce nad aborcją debatują same chłopy, w tym biskup, to jakoś Kai nie przeszkadza... –  Kaja Urszula Godek Tak wyglądała dziś debata w PE o aborcji w Polsce. W rolę reprezentanta kobiet wcielił się aktywny gej Robert Biedroń. Opary absurdu. Może warto zacząć debatę o tym, czy w ogóle warto być w Unii Europejskiej, skoro próbuje narzucać nam obowiązek zabijania dzieci i inne lewackie rewelacje?

Najlepsze komentarze

40 ciekawych i zabawnych gifów, które warto zobaczyć XII (41 obrazków)

Imponujące zdjęcia, które pozwalają nam zrozumieć jak wyglądał świat na wiele milionów lat przed naszymi narodzinami (18 obrazków)

GMB Akash to znany hinduski fotograf, który za zgodą rodziców uwolnił z przymusu pracy od najmłodszy lat wiele dzieci, opłacając im edukację. Uwiecznił też na zdjęciach przemianę tych dzieci (19 obrazków)

Kiedy wydaje ci się, że osiągnięto dno, TVP tworzy własny Gogglebox, zwany Motelem Polska

Kiedy wydaje ci się, że osiągnięto dno, TVP tworzy własny Gogglebox, zwany Motelem Polska – Wśród PRZYPADKOWYCH osób są między innymi córka posła PiS oraz lokalni działacze PiS z Opoczna

15 rzeczy, które były super modne ponad dekadę temu. O tym marzyło się w 2006 roku (16 obrazków)

Diego Maradona zwątpił w Kościół katolicki po spotkaniu z Janem Paweł II

Diego Maradona zwątpił w Kościół katolicki po spotkaniu z Janem Paweł II – Jak donosi onet.pl - Maradona zwrócił uwagę na przepych w Kościele katolickim. - Byłem w Watykanie, widziałem złote sufity i słuchałem papieża martwiącego się o biedne dziecko. Pomyślałem sobie, jak można być takim człowiekiem, by mieszkać pod złotym dachem, a później jechać do biednych krajów i z pełnym brzuchem całować biedne dzieci? Wtedy przestałem wierzyć - wspominał po latach Maradona

18 uroczych fotografii pokazujących wspólne dorastanie człowieka i swojego pupila (19 obrazków)