Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

 –  JL
 –

Sekrety, których nie zdradzi żaden pracownik tej branży (24 obrazki)

Najlepsze komentarze

O dramacie przez dwa miesiące nikt nie poinformował jednak rodziny kobiety. O tym, że młoda wrocławianka nie żyje, jej bliscy dowiedzieli się dopiero po dwóch miesiącach, gdy chcieli zgłosić jej zaginięcie –  ECTATA

Należą do sekt, kochają się z duchami i wierzą w to, że można odżywiać się światłem Celebryci posiadają sekrety, które zszokują każdego z nas (11 obrazków)

Rosjanie postawili przy granicach z Estonią billboardy z Putinem, niedźwiedziem i hasłem "Granice Rosji nigdzie się nie kończą" –  wwwЛУГАONKIМФОРМАЦИОННЫICTГРАНИЦЫ РОССИИ -НИГДЕ НЕ ЗАКАНЧИВАЮТСЯ!

10 kreacji gwiazd, które wywołały skandal i liczne dyskusje w mediach (11 obrazków)

Niecierpliwie czekamy na realizację tych wspaniałych postulatów –  Posłuchajcietego
Poetka Wisława Szymborska dostała Nagrodę Nobla, a w TVP1 zadecydowano, że trzeba poprosićją o wywiad – Do poetki zadzwonił Grzegorz Miecugow i aby zespół słyszał każde słowo, prowadził rozmowę po włączeniu trybu głośnomówiącego. Rozległ się głos poetki:- To ty, Grzesiu? A pamiętasz, jak nasikałeś mi na kanapę?Miecugow miał wtedy dwa lata i mieszkał po sąsiedzku Do poetki zadzwonił Grzegorz Miecugow, i aby zespół słyszał każde słowo, prowadził rozmowę po włączeniu trybu głośnomówiącego. Rozległ się głos poetki:- To ty, Grzesiu? A pamiętasz, jak nasikałeś mi na kanapę?Miecugow miał wtedy dwa lata i mieszkał po sąsiedzku.
Narodowy Program Szczepień zakładał powołanie zespołu ds. fałszowania i nielegalnego obrotu produktami leczniczymi – Chodziło o kontrolę nad tym, aby szczepionki nie były sfałszowane. Ale główny inspektor farmaceutyczny, Ewa Krajewska, zarekomendowała… rozwiązanie zespołu.W 2021 roku Europejska Agencja Leków przekazała do GIF informację o podejrzeniu wystąpienia wady w szczepionkach na Covid-19 firmy Janssen. Podawanie jednej z partii szczepionki niosło ryzyko, że "spowoduje chorobę lub szczepionka będzie miała niewłaściwe działanie" - czytamy w "GW". Mimo to, jak ustaliła Najwyższa Izba Kontroli, "GIF nie wydał decyzji o wstrzymaniu tej serii szczepionki z obrotu".Podobnie było ze zgłoszeniem wady szczepionek firmy Moderna, których podanie mogło "stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia pacjentów, co zobowiązywało GIF do wycofania serii z obrotu" - opisuje "Gazeta Wyborcza". NIK ustaliła, że z użyciem obu partii szczepionek wykonano 117 600 szczepień.GIF nie wycofał z obrotu szczepionek, nie miał nawet wiedzy o ich lokalizacji. Jak ustaliła NIK w swojej kontroli, stało się tak, bo inspektorat farmaceutyczny nie nakładał kar na hurtownie dystrybuujące szczepionki, które "nie przestrzegały (...) obowiązku" składania raportów do Zintegrowanego Systemu Monitorowania Obrotu Produktami Leczniczymi