Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…
2 listopada 2018 - Hubert Hurkacz odpada w pierwszej rundzie turnieju w Szanghaju. Ma jednak okazję spotkać ówczesną jedynkę światowych rankingów i swojego idola - Rogera Federera. Szwajcar opowiada później o Polaku: – "Pamiętam jak trenowałem z nim w Szanghaju, rozgrzewając się przed meczem. Rzadko popełniał błędy, ale kiedy już jakiś mu się przytrafił, przepraszał mnie za każdym razem. To naprawdę miły chłopak".7 lipca 2021 - Hubert Hurkacz eliminuje Rogera Federera z Wimbledonu, zwyciężając w meczu ćwierćfinałowym. Polak jest pierwszym tenisistą na przestrzeni ostatnich 19 lat, który pokonał Szwajcara 3:0 w setach i pierwszym od 13 lat, który wygrał z nim seta bez utraty gema.Tak się spełnia marzenia.