Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Była australijska modelka Turia Pitt, podczas 100 kilometrowego biegu w Kimberley, osaczona przez pożar, doznała oparzeń na 65 % ciała... Straciła wszystkie palce prawej ręki i spędziła pięć miesięcy w szpitalu

Była australijska modelka Turia Pitt, podczas 100 kilometrowego biegu w Kimberley, osaczona przez pożar, doznała oparzeń na 65 % ciała...Straciła wszystkie palce prawej ręki i spędziła pięć miesięcy w szpitalu – Jej mąż postanowił rzucić pracę(karierę) i zatroszczyć się o jej powrót do zdrowia.W wywiadzie dla CNN zapytano go:„Czy w jakiejkolwiek chwili myślałeś o opuszczeniu jej i zatrudnieniu kogoś, kto zatroszczyłby się o nią, a ty zacząłbyś nowy etap swojego życia?"Jego odpowiedź poruszyła świat:„Poślubiłem jej duszę, jej charakter, a ona jest jedyną kobietą, która nadal jest spełnieniem moich marzeń”
Wiemy, że używasz AdBlocka i wyłączyłeś reklamy w serwisie. Masz do tego prawo. Ale jeśli nie wpadasz do nas przypadkiem, tylko znamy się od miesięcy, a może i od lat, a dzięki Demotywatorom przeżyłaś (albo przeżyłeś) wiele przyjemnych chwil, to być może uznasz, że zasłużyliśmy na twoją wdzięczność i zrewanżujesz się kupując fajną koszulkę demotów tutaj albo założysz za cenę paczki chipsów Superkonto. To jak?

Komentarze Ukryj komentarze

z adresu www
Komentarze są aktualnie ukryte.
Momencik, trwa ładowanie komentarzy…