Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Dacie wiarę? Moje zeznanie podatkowe zostało zwrócone tylko dlatego, że na pytanie 4: "Czy masz kogoś na utrzymaniu?" udzieliłem odpowiedzi:

Dacie wiarę? Moje zeznanie podatkowe zostało zwrócone tylko dlatego, że na pytanie 4: "Czy masz kogoś na utrzymaniu?" udzieliłem odpowiedzi: – "Idiotów w parlamencie, pasożytów w rządzie, Misiewiczów i PiSiewiczów, reżimową telewizje, rodziny które dostają bez potrzeby 500+, prezesów nieudaczników ze spółek skarbu państwa, upolitycznioną policję, bezradne wojsko i bezrobotnych". Powiedzieli, że ta odpowiedź nie może zostać zaakceptowana. PYTAM WIĘC, KOGO POMINĄŁEM?
Wiemy, że używasz AdBlocka i wyłączyłeś reklamy w serwisie. Masz do tego prawo. Ale jeśli nie wpadasz do nas przypadkiem, tylko znamy się od miesięcy, a może i od lat, a dzięki Demotywatorom przeżyłaś (albo przeżyłeś) wiele przyjemnych chwil, to być może uznasz, że zasłużyliśmy na twoją wdzięczność i zrewanżujesz się kupując fajną koszulkę demotów tutaj albo założysz za cenę paczki chipsów Superkonto. To jak?

Komentarze Ukryj komentarze

z adresu www
Komentarze są aktualnie ukryte.
Momencik, trwa ładowanie komentarzy…