Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…
archiwum – powód

Niejednokrotnie do mediów trafiały informacje o uczennicach ukaranych za nieodpowiedni ubiór Phil Rodriguez postanowił sprawdzić, czy dotyczy to również chłopaków, a wyniki jego eksperymentu są szokujące

Phil Rodriguez postanowił sprawdzić, czy dotyczy to również chłopaków, a wyniki jego eksperymentu są szokujące – W tym celu nastolatek specjalnie założył do szkoły dziewczęcą koszulkę, odsłaniającą brzuch i ramiona. Bluzka ewidentnie naruszała regulamin szkoły. Jakie były reakcje nauczycieli? Phil opisał wszystko na Twitterze, gdzie opublikował też zdjęcia swojego niecodziennego stroju:"To już szósta lekcja i nie dostałem żadnych poważnych uwag, że łamię dress code. Myślę, że mój eksperyment dał jasną odpowiedź."Phil przyznał, że zazwyczaj dyrekcja szkoły mówi, że "nieodpowiedni" strój dziewczyn rozprasza chłopców podczas zajęć."Tyle, że nikt nigdy nie zapytał mnie, jak sposób ubierania się moich koleżanek wpłynął na moją edukację."I dodaje:"Kiedy byłem ubrany w kusą koszulkę, większość koleżanek podziwiała mnie za odwagę. Paradowałem w koszulce pod nosem nauczycieli i nic się nie stało (...) Mój strój był odbierany przez nich jako forma żartu (...) Nie dostałem żadnej nagany."Nastolatek rozczarowany zachowaniem nauczycieli i podwójnymi standardami, jakie obowiązują w jego szkole, zdecydował, że nie złoży broni."Zrobię to jeszcze raz i mam nadzieję, że tym razem wspomogą mnie inni koledzy"
Wiemy, że używasz AdBlocka i wyłączyłeś reklamy w serwisie. Masz do tego prawo. Ale jeśli nie wpadasz do nas przypadkiem, tylko znamy się od miesięcy, a może i od lat, a dzięki Demotywatorom przeżyłaś (albo przeżyłeś) wiele przyjemnych chwil, to być może uznasz, że zasłużyliśmy na twoją wdzięczność i zrewanżujesz się kupując fajną koszulkę demotów tutaj albo założysz za cenę paczki chipsów Superkonto. To jak?

Komentarze Ukryj komentarze

z adresu www
Komentarze są aktualnie ukryte.
Momencik, trwa ładowanie komentarzy…