Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Po księdzu i kulturyście Arturze Koproniu pojawił się kolejny ksiądz, który pokazuje jak należy dbać o tężyznę fizyczną. Poznajcie ks. Krzysztofa Farona z Parafii Św. Jadwigi w Ząbkowicach Śląskich: Z siłownią związany jest od 17 roku życia. Jak sam podkreśla: "Moją największą pasją jest Bóg, a zaraz po nim ze spraw "ziemskich" trójbój siłowy klasyczny"

Z siłownią związany jest od 17 roku życia. Jak sam podkreśla: "Moją największą pasją jest Bóg, a zaraz po nim ze spraw "ziemskich" trójbój siłowy klasyczny" – Ks. Faron ma na swoim koncie wiele medali w trójboju. Jest też rekordzistą Polski w martwym ciągu w kat. do 74 kg - 267,5 kg
Wiemy, że używasz AdBlocka i wyłączyłeś reklamy w serwisie. Masz do tego prawo. Ale jeśli nie wpadasz do nas przypadkiem, tylko znamy się od miesięcy, a może i od lat, a dzięki Demotywatorom przeżyłaś (albo przeżyłeś) wiele przyjemnych chwil, to być może uznasz, że zasłużyliśmy na twoją wdzięczność i zrewanżujesz się kupując fajną koszulkę demotów tutaj albo założysz za cenę paczki chipsów Superkonto. To jak?

Komentarze Ukryj komentarze

z adresu www
Komentarze są aktualnie ukryte.
Momencik, trwa ładowanie komentarzy…