Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…
archiwum

Kampania przeciw wegedzieciom w Indiach - kraju o długiej tradycji wegetariańskiej i wegańskiej. Pradziadek - wśród pięknych starych mebli - zdrów i pełen sił - karze wnukowi jeść jajka.

Kampania przeciw wegedzieciom w Indiach - kraju o długiej tradycji wegetariańskiej i wegańskiej. Pradziadek - wśród pięknych starych mebli - zdrów i pełen sił - karze wnukowi jeść jajka. – Przy stole, wśród tradycyjnych mebli siedzą 4 pokolenia mężczyzn, wszystkimi rządzi pradziadek, który surowo nakazuje spożywać jajka. Na końcu jest wspólny śpiew razem z mamą. :)Zrozumienie filozofii odmawiania sobie w tym kraju pomoże pojąć skąpe używanie środków przeciwbólowych w przytułkach Matki Teresy z Kalkuty. Sukcesem było już nakarmienie i napojenie oraz zabranie z ulicy cierpiących. Do Matki Teresy uciekało przed ślubami wiele bogatych dziewcząt, przyjmując święcenia zakonne oraz oddając na rzecz chorych swoją złotą biżuterię. Ta oznaka kobiecej niezależności z pewnością wielu drażniła. Polskie celebrytki, które nic o Indiach nie wiedzą nie powinny obrażać pamięci o Matce Teresie, robiąc to świadczą źle tylko o sobie, jak miękkie i łatwowierne posiadają charaktery.
Wiemy, że używasz AdBlocka i wyłączyłeś reklamy w serwisie. Masz do tego prawo. Ale jeśli nie wpadasz do nas przypadkiem, tylko znamy się od miesięcy, a może i od lat, a dzięki Demotywatorom przeżyłaś (albo przeżyłeś) wiele przyjemnych chwil, to być może uznasz, że zasłużyliśmy na twoją wdzięczność i zrewanżujesz się kupując fajną koszulkę demotów tutaj albo założysz za cenę paczki chipsów Superkonto. To jak?

Komentarze Ukryj komentarze

z adresu www
Komentarze są aktualnie ukryte.
Momencik, trwa ładowanie komentarzy…