Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Dziękuję za uwagę. Możesz przewinąć stronę dalej i zalajkować setne zdjęcie wiewiórki i tysięczny mem z Donaldem. Walcz dalej z systemem z całych sił

Dziękuję za uwagę. Możesz przewinąć stronę dalej i zalajkować setne zdjęcie wiewiórki i tysięczny mem z Donaldem. Walcz dalej z systemem z całych sił –  Co chwile wybucha fajny temat zastępczy. Internet huczy i powstają nowememy.A ja się pytam:- jak tam sytuacja z wrakiem Tu-154?- ilu nagranych u "Sowy usłyszało zarzuty?- kiedy wzrośnie kwota wolna od podatku?- kiedy obniżka VAT?- kiedy zmniejszenie wieku emerytalnego 60/65?- co z AmberGold i innymi aferami?- co z budową autostrad i ekspresówek?- ile osób ze wschodu z kupioną "Kartą Polaka" dostało pozwolenie napracę?
Wiemy, że używasz AdBlocka i wyłączyłeś reklamy w serwisie. Masz do tego prawo. Ale jeśli nie wpadasz do nas przypadkiem, tylko znamy się od miesięcy, a może i od lat, a dzięki Demotywatorom przeżyłaś (albo przeżyłeś) wiele przyjemnych chwil, to być może uznasz, że zasłużyliśmy na twoją wdzięczność i zrewanżujesz się kupując fajną koszulkę demotów tutaj albo założysz za cenę paczki chipsów Superkonto. To jak?

Komentarze Ukryj komentarze

z adresu www
Komentarze są aktualnie ukryte.
Momencik, trwa ładowanie komentarzy…