• Demotywatorów na głównej: 178 z 205 (27 w archiwum)
  • Komentarzy: 3
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób

Moderator, Administrator

Kamil Stoch zajął trzecie miejsce w zawodach Pucharu Świata w szwajcarskim Engelbergu – Brawo Kamil!

Patryk Dudek wygrał Grand Prix Polski w Toruniu! Polski żużlowiec jest wiceliderem Indywidualnych Mistrzostw Świata przed kończącą sezon rundą, która odbędzie się za trzy tygodnie w Australii

Patryk Dudek wygrał Grand Prix Polski w Toruniu!Polski żużlowiec jest wiceliderem Indywidualnych Mistrzostw Świata przed kończącą sezon rundą, która odbędzie się za trzy tygodnie w Australii – Trzecie miejsce w zawodach zajął Bartosz Zmarzlik, który również liczy się w walce o medal. Gratulacje!

Znakomite MŚ naszych lekkoatletów! Polscy zawodnicy zdobyli w Londynie 8 medali, w tym 2 złote, 2 srebrne i 4 brązowe: Polska zakończyła mistrzostwa na 8. miejscu w klasyfikacji medalowej. W ilości zdobytych medali jesteśmy najlepsi w Europie!

Polska zakończyła mistrzostwa na 8. miejscu w klasyfikacji medalowej.W ilości zdobytych medali jesteśmy najlepsi w Europie! –

Bartosz Zmarzlik wygrał Grand Prix Szwecji!

Bartosz Zmarzlik wygrał Grand Prix Szwecji! – Oto emocjonujący bieg finałowy, w którym Bartek (kask żółty) po niesamowitej szarży pokonał na mecie dwóch reprezentantów gospodarzy oraz swojego rodaka Macieja Janowskiego
Źródło: Włącz dźwięk

Kamila Lićwinko zdobyła brązowy medal w skoku wzwyż na lekkoatletycznych MŚ w Londynie! – Gratulacje!

Paweł Fajdek mistrzem świata! Wojciech Nowicki z brązem!

Paweł Fajdek mistrzem świata!Wojciech Nowicki z brązem!  – Znakomity występ Polaków w finale rzutu młotemna lekkoatletycznych MŚ w Londynie

Anita Włodarczyk mistrzynią świata! Brąz dla Malwiny Kopron!

Anita Włodarczyk mistrzynią świata!Brąz dla Malwiny Kopron! – Polki rywalizowały w rzucie młotem na rozgrywanych w Londynie lekkoatletycznych mistrzostwach świata

Tak wyglądała Godzina "W" w Warszawie w 73. rocznicę Powstania Warszawskiego

Tak wyglądała Godzina "W" w Warszawie w 73. rocznicę Powstania Warszawskiego –

Ładny gest Ambasady Niemiec w rocznicę Powstania Warszawskiego

–  73 lata temu wybuchło Powstanie Warszawskie. Podczas Powstania Armia Krajowa wystąpiła zbrojnie przeciwko niemieckim siłom w okupowanej Warszawie. Powstanie trwało 63 dni i kosztowało życie ok. 16 000 Powstańców i 150 000 - 200 000 cywilów. Po jego upadku niemieckie wojsko w akcie zemsty systematycznie niszczyło dzielnice położone na zachodnim brzegu Wisły, w tym polskie archiwa i bezcenne zabytki. Dla upamiętnienia ofiar tej zbrodni przed Ambasadą Niemiec opuszczono dziś flagi do połowy masztu.

1 sierpnia, godzina 17:00 Warszawa

1 sierpnia, godzina 17:00Warszawa –

Szymon Kołecki oficjalnie został mistrzem olimpijskim!

Szymon Kołecki oficjalnie został mistrzem olimpijskim! – Polak został złotym medalistą igrzysk olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów. Wiadomość oficjalnie potwierdził Międzynarodowy Komitet Olimpijski.Dzisiaj do siedziby Polskiego Komitetu Olimpijskiego dotarło pismo z MKOl, w którym poinformowano o korekcie wyników rywalizacji w podnoszeniu ciężarów w kategorii do 94 kg podczas igrzysk w Pekinie. 9 lat temu najlepszy w tej konkurencji był Ilja Iljin, ale Kazach, po wykryciu w jego organizmie środków dopingujących, został zdyskwalifikowany

Polscy żużlowcy Drużynowymi Mistrzami Świata!

Polscy żużlowcy Drużynowymi Mistrzami Świata! – Biało-Czerwoni w składzie Piotr Pawlicki, Patryk Dudek, Maciej Janowski, Bartosz Zmarzlik i Bartosz Smektała, pod wodzą trenera Marka Cieślaka wygrali w finale rozegranym na torze w Lesznie i po raz ósmy w historii zdobyli Drużynowy Puchar Świata!Polacy w wielkim finale pokonali reprezentacjeRosji, Szwecji i Wielkiej Brytanii

Maciej Janowski wygrał Grand Prix Danii

Maciej Janowski wygrałGrand Prix Danii – Polak powtórzył swój wyczyn z ubiegłego sezonu i ponownie okazał się najlepszy na torze w Horsens.Trzecie miejsce zajął Patryk Dudek.Brawo Polacy!

Dwie legendy kina świętują urodziny! Morgan Freeman obchodzi dziś swoje 80 urodziny, natomiast Clint Eastwood wczoraj skończył 87 lat! Wszystkiego najlepszego Panowie, 200 lat w zdrowiu i na planie!

Morgan Freeman obchodzi dziś swoje 80 urodziny, natomiast Clint Eastwood wczoraj skończył 87 lat!Wszystkiego najlepszego Panowie, 200 lat w zdrowiu i na planie! –

Wszystkiego najlepszego dla małych, dużych i wiecznych dzieci!

–  Bądź dzieckiem jak najdłużej jak dziecko baw się, śmiej i kochaj tak jak dziecko i serce dziecka zawsze miej!

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodzin

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodzin – Daj mocne, jeśli uważasz, że rodzina w naszym życiu jest najważniejsza

1 maja 2004 roku Polska została członkiem Unii Europejskiej W referendum akcesyjnym za wejściem Polski do UE opowiedziało się 77% głosujących, a frekwencja wyniosła 59%

W referendum akcesyjnym za wejściem Polski do UE opowiedziało się 77% głosujących, a frekwencja wyniosła 59% – Czy uważasz, że to była dobra decyzja? Jakie dostrzegasz korzyści z członkostwa Polski w UE, a jakie zagrożenia? Co chciałbyś zmienić w UE?

200 lat Mistrzu! Jan Kobuszewski - znany i lubiany polski aktor teatralny i filmowy, artysta kabaretowy, a także wokalista, obchodzi dziś swoje 83 urodziny

Jan Kobuszewski - znany i lubiany polski aktor teatralny i filmowy, artysta kabaretowy, a także wokalista, obchodzi dziś swoje 83 urodziny – Wymieńcie swoje ulubione filmy, seriale lub skecze z dorobku Pana Jana

Dziś jest Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej Polskie święto obchodzone co roku 13 kwietnia, uchwalone 14 listopada 2007 roku poprzez aklamację Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w celu "oddania hołdu ofiarom zbrodni katyńskiej oraz dla uczczenia pamięci wszystkich wymordowanych przez NKWD na mocy decy

Polskie święto obchodzone co roku 13 kwietnia, uchwalone 14 listopada 2007 roku poprzez aklamację Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w celu "oddania hołdu ofiarom zbrodni katyńskiej oraz dla uczczenia pamięci wszystkich wymordowanych przez NKWD na mocy decy – Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej obchodzony jest w rocznicę opublikowania przez Niemców w 1943 informacji o odkryciu w ZSRR masowych grobów oficerów Wojska Polskiego. Związek Radziecki przyznał się oficjalnie do popełnienia zbrodni dopiero po pięćdziesięciu latach od dokonania mordu tj. 13 kwietnia 1990 roku, kiedy to Michaił Gorbaczow przekazał prezydentowi Wojciechowi Jaruzelskiemu listy przewozowe NKWD z obozów w Kozielsku i Ostaszkowie oraz spis jeńców obozu w Starobielsku

Dziś jest Międzynarodowy Dzień Klauna. Z tej okazji wybieramy największego klauna wśród polskich polityków Wygrywa ten, którego nazwisko zostanie wymienione w największej liczbie komentarzy

Wygrywa ten, którego nazwisko zostanie wymienione w największej liczbie komentarzy – Nie dyskryminujemy nikogo - płeć, partia i poglądy nie mają żadnego znaczenia - klauni w polskiej polityce są wszędzie