Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

wnorek98

Z nami od: 3 czerwca 2015 o 20:03
Ostatnio: 22 listopada 2017 o 16:25
Płeć: mężczyzna
Exp: 80
Jest obserwowany przez: 3 osoby
 • Demotywatorów na głównej: 43 z 197 (152 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 34357
 • Komentarzy: 21
 • Punktów za komentarze: 28
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Bezdomny przechodzi koło dwudziestoletniej Corsy w gazie i mruczy pod nosem: – Skąd ludzie biorą na to kasę? Cały dzień zbieram butelki, puszki i ledwo mam na tanie wino. Tymczasem student Wiesiek, dorabiający jako kurier właściciel dwudziestoletniej Corsy w gazie przechodzi koło 10-letniego Passerati i mruczy: – Skąd ludzie mają na to kasę? Stypendium, umowa na 5zł/h + napiwki, a ledwo na tę Corsę uzbierałem ...

Tymczasem student Wiesiek, dorabiający jako kurier właściciel dwudziestoletniej Corsy w gazie przechodzi koło 10-letniego Passerati i mruczy:– Skąd ludzie mają na to kasę? Stypendium, umowa na 5zł/h + napiwki, a ledwo na tę Corsę uzbierałem ... – Tymczasem budowlaniec Janusz, właściciel 10-letniego Passerati w kredycie przechodzi obok 5-letniej Insignii i mruczy pod nosem:– Skąd ludzie mają na to kasę? Tyram cały dzień i noc, biorę 500+, a ledwo się udało dostać kredyt na to moje cacko, jeszcze nie ma za co na gaz przerobić…Tymczasem Sergiusz, biznesman na dorobku i kierowca 5-letniej Insignii w leasingu jest mijany przez Mercedesa z przyciemnianymi szybami w asyście policyjnej i mruczy pod nosem:– Skąd oni biorą na to pieniądze? Przecież od dwóch lat nie mam żadnych zysków, zamówienia siadają, ludzi połowę musiałem zwolnić, strach inwestować…Tymczasem minister Morawiecki, jadąc w Mercedesie z przyciemnianymi szybami w asyście policyjnej, mijając Insignie, Passerati, Corsy i inne stojące w korkach samochody mruczy pod nosem:– Skąd oni biorą na to pieniądze i do tego na paliwo? Przecież już im tak podatkami dowaliłem, że dawno powinni chodzić pieszo…
archiwum

Ruszaj do pracy!

Ruszaj do pracy! – Beneficjenci 500+ czekają na twoje pieniądze
archiwum

Oto, jak wg Brytyjczyków wyglądały plany podziału Europy środkowej między cesarza Wilhelma II i arcyksięcia Franciszka Ferdynanda w 1914 r.

Oto, jak wg Brytyjczyków wyglądały plany podziału Europy środkowej między cesarza Wilhelma II i arcyksięcia Franciszka Ferdynanda w 1914 r. – W takim rozdaniu, Królestwu Polski pod berłem arcyksięcia przypada ewidentnie rola bufora, oddzielającego Rzeszę i sięgające Salonik Królestwo Węgier od Rosji. Polsce (która w planach obu władców miała pełnić rolę marionetki) przypadły tereny:- dawnego Królestwa Polskiego- wybrzeża Bałtyku na północ od Kłajpedy (dzisiejsza Litwa)- dzisiejsze ziemie litewskie i białoruskie, z Wilnem, Kownem i Mińskiem- Ukraina wraz z Kijowem- Mołdawia aż po wybrzeże Morza Czarnego.

I wtedy ona mi mówi: "Żyje się tylko raz"

"Żyje się tylko raz" –
archiwum

Ciąża nie odbiera mowy.

Ciąża nie odbiera mowy. –
archiwum

21 października 2007 roku Platforma Obywatelska wygrała przedterminowe wybory parlamentarne. Ja tylko przypomnę spot, którym wówczas przekonała Polaków.

21 października 2007 roku Platforma Obywatelska wygrała przedterminowe wybory parlamentarne. Ja tylko przypomnę spot, którym wówczas przekonała Polaków. –

Moja dziewczyna wysłała mi zdjęcie z wyjazdu z dopiskiem: "Zobacz w czym wczoraj spałam"

Moja dziewczyna wysłała mi zdjęcie z wyjazdu z dopiskiem: "Zobacz w czym wczoraj spałam" – Dopiero po kilku minutach ogarnąłem,że zdjęcie jest do góry nogami
archiwum – powód

„Despacito” najczęściej oglądanym teledyskiem w historii internetu!

„Despacito” najczęściej oglądanym teledyskiem w historii internetu! – W ciągu dziewięciu miesięcy klip „Despacito" osiągnął     4 miliardy wyświetleń. Jest to najczęściej oglądane wideo w całej historii serwisu YouTube. „Despacito” pokonało takie klipy jak „See You Again” Wiza Khalify oraz „GANGNAM STYLE".
archiwum

I pomyśleć, że wtedy świat byłby łatwiejszy.

I pomyśleć, że wtedy świat byłby łatwiejszy. –
archiwum

Referendum w sprawie Katalonii. Policja blokuje lokale wyborcze, kilkaset osób rannych.

Referendum w sprawie Katalonii. Policja blokuje lokale wyborcze, kilkaset osób rannych. – O godzinie 9 zgodnie z planem rozpoczęło się referendum niepodległościowe w Katalonii. Do referendum nie chcą dopuścić władze w Madrycie, które twierdzą, że jest ono niezgodne z konstytucją. Placówki od dwóch dni są okupowane przez zwolenników referendum. Szef hiszpańskiego rządu Mariano Rajoy podjął również decyzję o skierowani 10 tysięcy dodatkowych policjantów. Mimo apeli o spokojne i demokratyczne głosowanie, doszło do zamieszek. Policja wchodzi siłą do lokali wyborczych, próbując uniemożliwić głosowanie. W wielu lokalach funkcjonariusze wybijają szyby. W wielu miejscach doszło do starć i przepychanek z policją. Do zamieszek doszło m.in. w Sant Julia de Ramis, gdzie szef katalońskiego rządu Carles Puigdemont próbował oddać głos. Niespokojnie jest również w Barcelonie oraz innych mniejszych miastach regionu, gdzie tłum ludzi jest blokowany przez policję tarczami.
archiwum

Zablokowano angielską wersję klipu IPN „Niezwyciężeni”!

Zablokowano angielską wersję klipu IPN „Niezwyciężeni”! – Komuś najwidoczniej bardzo przeszkadzał klip, dzięki któremu świat dowiadywał się przez ostatnie dni o prawdziwej, tragicznej historii Polski. W klipie, który już w pierwszych dniach obejrzały miliony internautów z całego świata, ukazano m.in. jak w 1939 r. sąsiedzi zaatakowali nas z dwóch stron. IPN odrzucił poprawność polityczną i zamiast „naziści” – lektor mówił wprost o Niemcach. Było to zdecydowane uderzenie w wieloletnią politykę historyczną Niemiec.Klip „Niezwyciężeni” zaczął bić rekordy popularności w sieci. To animacja o Polsce, w której stworzeniu wzięła udział gwiazda serialu Gra o Tron. Film został przygotowany przez Instytut Pamięci Narodowej i jest 4,5 minutową komputerową animacją opisującą dzieje naszego kraju od II wojny światowej po upadek komunizmu.Internauci oceniają zgodnie, że to jedno z najlepszych przedsięwzięć IPN. Świadczy o tym chociażby ilość wyświetleń – obejrzały go miliony.
archiwum

EU

EU –
archiwum

Kiedy zapomniałaś przelogować się na drugie konto.

Kiedy zapomniałaś przelogować się na drugie konto. –

Pamiętaj aby zacząć dzień od czegoś pozytywnego.

Pamiętaj aby zacząć dzieńod czegoś pozytywnego. –

Kiedy koleżanka mówi, że jej 6-letni syn nosi pieluchy

Kiedy koleżanka mówi, że jej 6-letni syn nosi pieluchy –
archiwum

Znajdź w życiu kogoś takiego kto będzie Ciebie kochać i szanować, tak jak to robią polscy żołnierze, którzy kochają i szanują Polskę.

Znajdź w życiu kogoś takiego kto będzie Ciebie kochać i szanować, tak jak to robią polscy żołnierze, którzy kochają i szanują Polskę. –

Kiedy ludzie mi mówią: "Jutro rano będziesz tego żałował". To ja wstaję po południu i dzięki temu problem znika

Kiedy ludzie mi mówią: "Jutro rano będziesz tego żałował". To ja wstaję po południu i dzięki temu problem znika –
archiwum – powód

„Despacito” najczęściej oglądanym teledyskiem w historii internetu!

„Despacito” najczęściej oglądanym teledyskiem w historii internetu! – W ciągu niecałych siedmiu miesięcy klip „Despacito" osiągnął    3 miliardy wyświetleń. Jest to najczęściej oglądane wideo w całej historii serwisu YouTube. „Despacito” pokonało takie klipy jak „See You Again” Wiza Khalify oraz „GANGNAM STYLE".
archiwum

Prostytutki, które zapisały się na kartach historii.

 –
archiwum

Stalin powiedział jasno, żebyśmy was nie zapraszali na defiladę zwycięstwa.

Stalin powiedział jasno, żebyśmy was nie zapraszali na defiladę zwycięstwa. – Co mieliśmy zrobić? Odmówić?