Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

titeliturovsky

Z nami od: 13 sierpnia 2012 o 17:31
Ostatnio: 18 sierpnia 2017 o 18:50
Płeć: mężczyzna
Exp: 104
Jest obserwowany przez: 15 osób
  • Demotywatorów na głównej: 55 z 353 (298 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 38248
  • Komentarzy: 319
  • Punktów za komentarze: 580
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

To jest Arnold. Arnold ciężko pracował na to co ma dzisiaj, nie użalał się nad sobą, że nie ma znajomości. Arnold jest kimś, bądź jak Arnold!

To jest Arnold. Arnold ciężko pracował na to co ma dzisiaj, nie użalał się nad sobą, że nie ma znajomości. Arnold jest kimś, bądź jak Arnold! –
archiwum – powód

"Nie zważając na czasy nieświadomości, wzywa Bóg teraz wszędzie i wszystkich ludzi do nawrócenia, dlatego że wyznaczył dzień, w którym sprawiedliwie będzie sądzić Świat".

"Nie zważając na czasy nieświadomości, wzywa Bóg teraz wszędzie i wszystkich ludzi do nawrócenia, dlatego że wyznaczył dzień, w którym sprawiedliwie będzie sądzić Świat". – [Dz 17, 30]
archiwum

Po lewej Conor McGregor który jeszcze jest praktykantem jako hydraulik jednak w wywiadzie zapewnia, że w niedalekiej przyszłości będzie gwiazdą UFC i który będzie miał więcej pieniędzy niż będzie mógł wydać.

Po lewej Conor McGregor który jeszcze jest praktykantem jako hydraulik jednak w wywiadzie zapewnia, że w niedalekiej przyszłości będzie gwiazdą UFC i  który będzie miał więcej pieniędzy niż będzie mógł wydać. – Po prawej Conor McGregor który tylko w 2016 roku zarobił 22 miliony dolarów.
archiwum

"Pamieć o tym, że umrzesz to najlepszy znany mi sposób, aby przestać myśleć o tym, że masz coś do stracenia"

"Pamieć o tym, że umrzesz to najlepszy znany mi sposób, aby przestać myśleć o tym, że masz coś do stracenia" –
archiwum

Roman Kluska założyciel zniszczonej przez urzędników firmy "OPTIMUS" kiedyś podczas publicznego wystąpienia powiedział:

Roman Kluska założyciel zniszczonej przez urzędników firmy "OPTIMUS" kiedyś podczas publicznego wystąpienia powiedział: – "Wiedziałem, że muszę mieć najlepszych pracowników, a jeżeli to mają być najlepsi pracownicy - To oni muszą z siebie dać wszystko dla dobra tej firmy. To znaczy, że ja muszę o nich bardzo dbać jako moich pracowników, żeby oni byli zadowoleni, mieli energię do pracy chcieli pracować, żeby nie mieli problemów w domu, że kran cieknie tylko żeby żona wołała hydraulika" Panie i Panowie takiemu człowiekowi urzędasy Rzeczypospolitej zniszczyły firmę.
archiwum

Roman Kluska jeden z najbogatszych Polaków którego firmę "OPTIMUS" zniszczyły urzędasy. Wielu specjalistów uważa, że OPTIMUS mógł być globalnym mocarzem a pan Kluska być obok takich ludzi jak Bill Gates w skali sukcesu.

Roman Kluska jeden z najbogatszych Polaków którego firmę "OPTIMUS" zniszczyły urzędasy. Wielu specjalistów uważa, że OPTIMUS mógł być globalnym mocarzem a pan Kluska być obok takich ludzi jak Bill Gates w skali sukcesu. – Jak myślicie co stało by się z tymi "urzędnikami" np. w Chinach? Czy nie trafili by na stryczek za działanie na szkodę państwa?
archiwum

Christopher Paul Gardner - milioner, inwestor, mówca i filantrop, który dzięki swojej pracowitości i nieustępliwości osiągnął ogromny sukces finansowy.

Christopher Paul Gardner - milioner, inwestor, mówca i filantrop, który dzięki swojej pracowitości i nieustępliwości osiągnął ogromny sukces finansowy. – Słynny film "W pogoni za szczęściem" opowiada historię właśnie Christophera, kiedy to w dążeniu do lepszego życia w między czasie był bezdomnym i razem z synem spał po przytułkach dla bezdomnych, zostawiła go również wtedy żona. W 2012 roku jego majątek wyceniono na 60 milionów dolarów. Nie zapomniał jednak o swoich początkach, dziś wspomaga organizacje charytatywne i nie szczędzi pieniędzy na ubogich.
archiwum

19-letni Piotr Wieteska, który padł ofiarą ciężkiego pobicia 20 czerwca 2017, ze złamaniami czaszki i krwotokiem do mózgu został uznany za pijanego i zamiast na operację do szpitala, trafił do wytrzeźwienia w komendzie policji. Pozwoliła na to lekarka,

19-letni Piotr Wieteska, który padł ofiarą ciężkiego pobicia 20 czerwca 2017, ze złamaniami czaszki i krwotokiem do mózgu został uznany za pijanego i zamiast na operację do szpitala, trafił do wytrzeźwienia w komendzie policji. Pozwoliła na to lekarka, – która zignorowała, niepokojące objawy i nie przeprowadziła właściwych badań..Chłopak miał opaskę "Dawcy organów" z tym wiązało się wiele kontrowersji. A jak wiemy narządy są warte ok. 200-300 tyś zł.Prokurator jako jedyny wziął pod uwagę bardzo nie jasne okoliczności śmierci chłopaka i "zwlekanie z pomocą" mimo jego życzenia o oddaniu organów w tym przypadku tego zakazał - Chłopak został pochowany cały bez dawstwa organów.Moim zdaniem w tych wszystkich służbach gamoniowatych tylko PROKURATOR okazał się profesjonalny.
archiwum

Dzień jak co dzień - Typowa merytoryczna konwersacja na Polskim YouTube

Dzień jak co dzień - Typowa merytoryczna konwersacja na Polskim YouTube –
archiwum

Bitcoin 3 stycznia 2011 na giełdach kosztował 0.31 $ za 1 bitcoin, 25 listopada 2013 roku 1 Bitcoin na giełdach kosztował już 979 $

Bitcoin 3 stycznia 2011 na giełdach kosztował 0.31 $ za 1 bitcoin, 25 listopada 2013 roku 1 Bitcoin na giełdach kosztował już 979 $ – Inwestycja 5000 zł - ok. 1400 dolarów w 2011 roku dawałaby nam ilość 4516 bitcoinów a sprzedaż 25 listopada 2013 roku tej samej ilości bitcoinów po kursie w tym dniu dałaby nam zysk 4 milionów 421 tysięcy dolarów.Oczywiście byli ludzie którzy widzieli w tym potencjał już od początku i inwestowali dużo większe pieniądze. Nie sposób się domyślić, że dla pewnej grupy ludzi była to inwestycja życia w coś co tak na prawdę nie ma żadnego pokrycia a jej istnienie jest wirtualne.Szczyt wzrostu Bitcoin osiągnął 11 czerwca 2017 roku, wtedy to na giełdach kosztował 3018 $ później spadał.
archiwum

W tym całym dzisiejszym idiotyzmie świata, trzeba zadać sobie pytanie

W tym całym dzisiejszym idiotyzmie świata, trzeba zadać sobie pytanie – Ilu nas jest normalnych, którzy nie akceptują homoseksualnych? (Bo tylko mężczyzna z kobietą może dać kolejne potomstwo i przetrwanie ludzkości, stosunek chłop - chłop, kobieta-kobieta i za 100 lat świata nie ma)  , nie akceptujących muzułmanów w Europie robiących same problemy?Precz z tolerancją, precz z pseudointeligentami na każdym kroku drącymi ryja "Polska to średniowiecze!" Wolę żyć w tym średniowieczu niż męczyć się z muzułmanami wy baranie łby!
archiwum

Młody Polak żali się na poziom szkoły którą ukończył

Młody Polak żali się na poziom szkoły którą ukończył – Jesteśmy z Ciebie dumni synu.
archiwum

Pablo Escobar najpotężniejszy gangster w historii nazywany "Królem Kokainy" Według rządu USA i Kolumbii, mediów i opinii publicznej, był jednym z najpotężniejszych, a jednocześnie najbardziej bezwzględnych i brutalnych baronów narkotykowych w historii.

Pablo Escobar najpotężniejszy gangster w historii nazywany "Królem Kokainy" Według rządu USA i Kolumbii, mediów i opinii publicznej, był jednym z najpotężniejszych, a jednocześnie najbardziej bezwzględnych i brutalnych baronów narkotykowych w historii. – W 1991 roku, Escobar ogłosił koniec krwawej działalności terrorystycznej i oddał się w ręce rządu kolumbijskiego, aby uniknąć ekstradycji do USA albo zabójstwa z rąk konkurencyjnego kartelu. Pozwolono mu jednak przebywać we własnym więzieniu, luksusowej rezydencji La Catedral - Którą wybudował za swoje pieniądze i sam ustalił strażników którzy mają go pilnować, w promieniu 3 km nie mogło być żadnej Policji ani wojska. Nie sposób się domyśleć, że "odsiadka" Escobara była parodią, gdyż na teren "więzienia" przywożono mu prostytutki, luksusowe rzeczy, wybudowano Jacuzzi,  boiska, ekskluzywne jedzenie, zbudowano wielki dom dla lalek, bar a nawet wodospad i wiele innych rzeczy.Gotowe więzienie często zwano także "Hotel Escobar" lub "Klub Medellín"W lipcu 1992 roku po odbyciu 13 miesięcy kary, Escobar uciekł z La Catedral. Chociaż więzienie było otoczone przez armię kolumbijską, mówi się, że Escobar po prostu wyszedł przez tylną bramę (Prawdopodobnie przekupił część wojskowych).
archiwum

Warren Buffet uważany za najlepszego inwestora giełdowego na świecie. Zwany "wyrocznią z Omaha" bo jego decyzje inwestycyjne niemal bez wyjątku okazywały się trafne.

Warren Buffet uważany za najlepszego inwestora giełdowego na świecie. Zwany "wyrocznią z Omaha"  bo jego decyzje inwestycyjne niemal bez wyjątku okazywały się trafne. – Warren zarabiał w 2013 roku ok. 37 milionów dolarów dziennie.
archiwum

Pablo Escobar tworząc jedną z najpotężniejszych organizacji przestępczych w historii dorobił się gigantycznej fortuny, u szczytu "kariery" kartel z Medellín zarabiał ok. 60 milionów dolarów dziennie.

Pablo Escobar tworząc jedną z najpotężniejszych organizacji przestępczych w historii dorobił się gigantycznej fortuny, u szczytu "kariery" kartel z Medellín zarabiał ok. 60 milionów dolarów dziennie. – 2500 $ miesięcznie wydawali na same gumki do spinania pieniędzy.Pablo Escobar według magazynu Forbesa należał do 8 najbogatszych ludzi na świecie. Mógł pozwolić sobie na to, by każdego roku tracić 10 proc. majątku - jego pieniądze gniły, ulegały zniszczeniu albo zjadały je szczury.Do dziś znaczna część pieniędzy Pabla gniją zakopane gdzieś w kolumbijskiej dżungli.
archiwum

Piwo się obroniło, jedyny produkt spożywczy w Niemczech na którym nie ma arabskiego tłumaczenia

Piwo się obroniło, jedyny produkt spożywczy w Niemczech na którym nie ma arabskiego tłumaczenia –
archiwum

Spot wyborczy "PO" z 2005 roku

Spot wyborczy "PO" z 2005 roku – Donald powiedział wtedy "DOŚĆ!"
archiwum – powód

Za mundurem panny sznurem

Za mundurem panny sznurem –
archiwum

Piosenka o Platformie Obywatelskiej

Piosenka o Platformie Obywatelskiej –
archiwum

Nie głosowałem na Dudę, choć wiemy, że i tak rządzi Kaczyński, jednak jest 100 razy lepszym prezydentem od Bredzisława K.

Nie głosowałem na Dudę, choć wiemy, że i tak rządzi Kaczyński, jednak jest 100 razy lepszym prezydentem od Bredzisława K. – (Na zdjęciu z Januszem Brochwicz-Lewińskim ps. "GRYF")  generał brygady Wojska Polskiego, żołnierz Batalionu AK „Parasol”. Pośmiertnie mianowany generałem dywizji. W powstaniu warszawskim, walcząc w Batalionie „Parasol”, do 5 sierpnia dowodził legendarną obroną Pałacyku Michla na Woli.