Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

titeliturovsky

Z nami od: 13 sierpnia 2012 o 17:31
Ostatnio: 26 czerwca 2017 o 15:30
Płeć: mężczyzna
Exp: 98
Jest obserwowany przez: 15 osób
  • Demotywatorów na głównej: 51 z 319 (266 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 36633
  • Komentarzy: 299
  • Punktów za komentarze: 547
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 
poczekalnia

Miloš Zeman - Prezydent Czech poparł referendum o wyjściu z Unii Europejskiej

Miloš Zeman - Prezydent Czech poparł referendum o wyjściu z Unii Europejskiej – Vaclav Klaus, były prezydent Czech, w mocnych słowach ocenił obecną politykę migracyjną Brukseli i zapowiedział, że to już czas, „by przygotować wyjście kraju z Unii Europejskiej"
poczekalnia

7 lat temu czyli 22 maja 2010 roku programista Laszlo Haneycz dokonał po raz pierwszy płatności internetową kryptowalutą Bitcoin za 2 pizze w restauracji Papa John’s pizzas w mieście Jacksonville

7 lat temu czyli 22 maja 2010 roku programista Laszlo Haneycz dokonał po raz pierwszy płatności internetową kryptowalutą Bitcoin za 2 pizze w restauracji Papa John’s pizzas w mieście Jacksonville – W 2010 roku kiedy dokonano tego historycznego zakupu, Bitcoin był warty zaledwie ułamek centa. Za dwie pizze zapłacono 10000 BTC, co wtedy było równowartością ok 30 dolarów.Na dzień dzisiejszy 10 000 BTC warta jest 27000000 (27 milionów USD w przeliczeniu na PLN jest to 101 904 174,91 PLN (Sto jeden milionów dziewięćset cztery tysiące ZŁ)Podobno Laszlo bardzo żałuje, że nie przytrzymał swoich BTC przez te kilka lat.
archiwum

"Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia. Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić. Powstanie wielu fałszywych proroków

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
"Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia.  Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić.  Powstanie wielu fałszywych proroków – A od figowego drzewa uczcie się przez podobieństwo! Gdy jego gałązka staje się soczysta i liście wypuszcza, poznajecie, że zbliża się lato.  Tak samo i wy, kiedy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że PAN blisko jest, we drzwiach.  Zaprawdę, powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie. Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą."
Źródło: [Ewangelia wg. Św. Mateusza 24]
archiwum

"Od ziemi tej wara dziś wam - Polski żołnierz tu strzeże swych bram" !

"Od ziemi tej wara dziś wam - Polski żołnierz tu strzeże swych bram" ! – Do wszystkich uchodźców!
archiwum

Myśl na wielką skalę - Motywacja od Arnolda Schwarzeneggera!

Myśl na wielką skalę - Motywacja od Arnolda Schwarzeneggera! –
archiwum

Co jest ważniejsze zdobywanie kolejnych papierków za ukończone studia czy plan na siebie?

Co jest ważniejsze zdobywanie kolejnych papierków za ukończone studia czy plan na siebie? –

On oddał życie za prawdę nie dał się przekupić ani zastraszyć, wolał zginąć, niż zdradzić Polskę

On oddał życie za prawdę nie dał się przekupić ani zastraszyć, wolał zginąć, niż zdradzić Polskę – Dlatego jego dziedzictwo nadal trwa,człowiek honoru, wybitny Polak.Ilu takich ludzi jest na świecie? Mało, bardzo mało
archiwum – powód

Żadna praca nie hańbi

Żadna praca nie hańbi – Ale czy na pewno?
archiwum

Dyrektor zgasił burmistrza który twierdzi, że są pytania na które można odpowiedzieć TAK LUB NIE

Dyrektor zgasił burmistrza który twierdzi, że są pytania na które można odpowiedzieć TAK LUB NIE –
archiwum

"Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś oddaje życie za przyjaciół swoich"

"Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś oddaje życie za przyjaciół swoich" –
archiwum

Panie i Panowie młody Johnny Depp 27 lat temu jak jeszcze nie nadużywał narkotyków

Panie i Panowie młody Johnny Depp 27 lat temu jak jeszcze nie nadużywał narkotyków –
archiwum

Dwóch wielkich bohaterów wolało oddać życie niż iść na współpracę ze zdrajcami. "Chociaż ich ciała dawno temu zamieniły się w proch, pamięć o ich poświęceniu wciąż żyje"

Dwóch wielkich bohaterów wolało oddać życie niż iść na współpracę ze zdrajcami. "Chociaż ich ciała dawno temu zamieniły się w proch, pamięć o ich poświęceniu wciąż żyje" – "Starałem się tak żyć, abym w godzinie śmierci mógł się raczej cieszyć, niż lękać." - Rotmistrz Pilecki„Pamiętaj, abyś nie prosiła ich o łaskę! Zabraniam tego.” - Generał Emil Fieldorf na jednych z ostatnich widzeń z żoną przed śmiercią.
archiwum

Polska - Potężny naród, niegdyś wielkie i dumne Królestwo Polskie

Polska - Potężny naród, niegdyś wielkie i dumne Królestwo Polskie – Po 2 wojnie światowej i wieloletniej okupacji sowietów (dzisiejszych rosjan) nadal w swoich szeregach rządzących pseudo "elit" ma ludzi uniemożliwiających dynamiczny rozwój Polski.
archiwum

Szop na rowerze

Szop na rowerze –

"Pieniądze szczęścia nie dają, ale trzeba je mieć. Bo po pierwsze w szczęściu nie przeszkadzają!"

"Pieniądze szczęścia nie dają, ale trzeba je mieć. Bo po pierwsze w szczęściu nie przeszkadzają!" – ~ Wiesław Wojnar (Marian Dziędziel) w filmie "Wesele"
archiwum

"Odpowiedział Jezus: Królestwo moje nie jest z tego świata. "

"Odpowiedział Jezus: Królestwo moje nie jest z tego świata. " – "Obłudnicy, dobrze powiedział o was prorok Izajasz:Ten lud czci Mnie wargami, lecz sercem swym daleko jest ode Mnie.Ale czci mnie na próżno, ucząc zasad podanych przez ludzi".
Źródło: [J 18, 36] - [Mt 15, 7-9]
archiwum

"Wchodźcie przez ciasną bramę, albowiem szeroka jest brama i przestronna droga która wiedzie na zatracenie a wielu jest tych którzy przez nią wchodzą.

"Wchodźcie przez ciasną bramę, albowiem szeroka jest brama i przestronna droga która wiedzie na zatracenie a wielu jest tych którzy przez nią wchodzą. – Jakże ciasna jest brama i wąska droga która prowadzi do życia i jak nie wielu tych  którzy ją znajdują.
Źródło: [Ewangelia wg. Św. Mateusza 7, 13-14]
archiwum

Potężna gospodarka niszczona przez kilku tępych lewaków u władzy zapraszająca uchodźców którym się do pracy nie śpieszy

Potężna gospodarka niszczona przez kilku tępych lewaków u władzy zapraszająca uchodźców którym się do pracy nie śpieszy – Nam jako Polakom powinno w sumie być miło, że odwieczny wróg sam siebie niszczy
archiwum

Módl się do mnie z całego serca, nie przez księdza, lecz szczerze w zaciszu swego domu, ja znam twoje serce i wiem czy twoja modlitwa pochodzi z jego wnętrza, poznasz mnie jeżeli jest szczere.

Módl się do mnie z całego serca, nie przez księdza, lecz szczerze w zaciszu swego domu, ja znam twoje serce i wiem czy twoja modlitwa pochodzi z jego wnętrza, poznasz mnie jeżeli jest szczere. –
archiwum

Wszyscy razem sławni i możni są niczym w obliczu tego jednego człowieka który został wydany na świat a dziedzictwo jego trwa mimo upływu 2000 lat

Wszyscy razem sławni i możni są niczym w obliczu tego jednego człowieka który został wydany na świat a dziedzictwo jego trwa mimo upływu 2000 lat –