Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

titeliturovsky

Z nami od: 13 sierpnia 2012 o 17:31
Ostatnio: 28 kwietnia 2017 o 17:24
Płeć: mężczyzna
Exp: 94
Jest obserwowany przez: 15 osób
  • Demotywatorów na głównej: 49 z 305 (252 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 35485
  • Komentarzy: 292
  • Punktów za komentarze: 554
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

"Pieniądze szczęścia nie dają, ale trzeba je mieć. Bo po pierwsze w szczęściu nie przeszkadzają!"

"Pieniądze szczęścia nie dają, ale trzeba je mieć. Bo po pierwsze w szczęściu nie przeszkadzają!" – ~ Wiesław Wojnar (Marian Dziędziel) w filmie "Wesele"
poczekalnia

"Odpowiedział Jezus: Królestwo moje nie jest z tego świata. "

"Odpowiedział Jezus: Królestwo moje nie jest z tego świata. " – "Obłudnicy, dobrze powiedział o was prorok Izajasz:Ten lud czci Mnie wargami, lecz sercem swym daleko jest ode Mnie.Ale czci mnie na próżno, ucząc zasad podanych przez ludzi".
Źródło: [J 18, 36] - [Mt 15, 7-9]
poczekalnia

"Wchodźcie przez ciasną bramę, albowiem szeroka jest brama i przestronna droga która wiedzie na zatracenie a wielu jest tych którzy przez nią wchodzą.

"Wchodźcie przez ciasną bramę, albowiem szeroka jest brama i przestronna droga która wiedzie na zatracenie a wielu jest tych którzy przez nią wchodzą. – Jakże ciasna jest brama i wąska droga która prowadzi do życia i jak nie wielu tych  którzy ją znajdują.
Źródło: [Ewangelia wg. Św. Mateusza 7, 13-14]
poczekalnia

Potężna gospodarka niszczona przez kilku tępych lewaków u władzy zapraszająca uchodźców którym się do pracy nie śpieszy

Potężna gospodarka niszczona przez kilku tępych lewaków u władzy zapraszająca uchodźców którym się do pracy nie śpieszy – Nam jako Polakom powinno w sumie być miło, że odwieczny wróg sam siebie niszczy
archiwum

Módl się do mnie z całego serca, nie przez księdza, lecz szczerze w zaciszu swego domu, ja znam twoje serce i wiem czy twoja modlitwa pochodzi z jego wnętrza, poznasz mnie jeżeli jest szczere.

Módl się do mnie z całego serca, nie przez księdza, lecz szczerze w zaciszu swego domu, ja znam twoje serce i wiem czy twoja modlitwa pochodzi z jego wnętrza, poznasz mnie jeżeli jest szczere. –
archiwum

Wszyscy razem sławni i możni są niczym w obliczu tego jednego człowieka który został wydany na świat a dziedzictwo jego trwa mimo upływu 2000 lat

Wszyscy razem sławni i możni są niczym w obliczu tego jednego człowieka który został wydany na świat a dziedzictwo jego trwa mimo upływu 2000 lat –
archiwum

Duży plus dla tej sieci za sprowadzanie dużej gammy piw regionalnych/rzemieślniczych, jak byłem ostatnim razem w Biedronce to tam jest bieda w porównaniu z inter.

Duży plus dla tej sieci za sprowadzanie dużej gammy piw regionalnych/rzemieślniczych, jak byłem ostatnim razem w Biedronce to tam jest bieda w porównaniu z inter. –
archiwum

To smutne, że przeciętny niemiec gracz za swoją wypłatę np. 2000 euro jest w stanie kupić 40 gier popremierowych wielkomarketingowych a Polak za średnio 2000 zł wypłaty kupi tych gier 10.

To smutne, że przeciętny niemiec gracz za swoją wypłatę np. 2000 euro jest w stanie kupić 40 gier popremierowych wielkomarketingowych a Polak za średnio 2000 zł wypłaty kupi tych gier 10. – Przelicznik 2000 zł w Polsce to 2000 euro w Niemczech? W wielu płaszczyznach NIE.
archiwum

Ty Polaku nie masz się czego wstydzić, wielcy bohaterowie wojenni - Niemcy mają się czego wstydzić najwięksi zbrodniarze wojenni

Ty Polaku nie masz się czego wstydzić, wielcy bohaterowie wojenni - Niemcy mają się czego wstydzić najwięksi zbrodniarze wojenni – Ja osobiście jeździłem wiele lat do Niemiec, gdyż pochodzę i mieszkam w woj. Lubuskim, możecie mi wierzyć czy nie, ale niemcy na mój widok i rejestracji samochodu spuszczali głowę i mówili "Hallo" wiem, że młode niemieckie pokolenie cierpi strasznie za błędy swoich dziadków z 3 Rzeszy.
archiwum

Władysław Szpilman - Słynny Polski pianista żydowskiego pochodzenia o Polakach.

Władysław Szpilman - Słynny Polski pianista żydowskiego pochodzenia o Polakach. – Kompozytor o którym nagrano film w Hollywood pt. "Pianista" nagrodzony wieloma nagrodami.
archiwum

Autentyczne liczby z mojego kwitku Składki ZUS pracownika - potrącenie 454,34 Ubezp. zdrowotne 221,62 Podatek dochodowy - potrącenie 222,00 Razem potrącenie 933,71 zł

Autentyczne liczby z mojego kwitku Składki ZUS pracownika - potrącenie 454,34Ubezp. zdrowotne 221,62Podatek dochodowy - potrącenie 222,00Razem potrącenie 933,71 zł – Razem wynagrodzenie BRUTTO 3 313,96 zł, Razem do wypłaty 2 380,25 zł NETTOCzyli jak znika Ci prawie 1/3 wypłaty - POLSKA
archiwum

Polak, który służy szwabom jest gorszy 1000 razy jak niemiec

Polak, który służy szwabom jest gorszy 1000 razy jak niemiec –
archiwum

"Wtedy Jezus podszedł do nich i przemówił tymi słowami: "Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi.

"Wtedy Jezus podszedł do nich i przemówił tymi słowami: "Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi. – Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego.  Uczcie je zachowywać wszystko, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata".
Źródło: [Ewangelia wg. Św. Mateusza 28, 18-20]
archiwum

Pan Marek Jakubiak - Ojciec Polskich piw regionalnych

Pan Marek Jakubiak - Ojciec Polskich piw regionalnych – Marek Jakubiak jest właścicielem Browarów Regionalnych Jakubiak, producenta między innymi popularnych piw "Ciechan", "Lwówek", "Bojan". Jego kariera browarnicza zaczęła się w 2002 roku. Wtedy za 680 tysięcy złotych kupił zaniedbany browar w Ciechanowie. Browar regionalny przynosi mu 50 mln złotych rocznie dochodu.
archiwum

Jezus, najwyższe Imię, Nasz Zbawiciel, Książę Pokoju, Emmanuel, Bóg jest z nami, Odkupiciel, Słowo żywota. Święty Bóg, Mesjasz prawdziwy, Jedyny Ojca Syn umiłowany. Zgładził grzech, Baranek na wieki, królów Król i panów Pan.

Jezus, najwyższe Imię, Nasz Zbawiciel, Książę Pokoju,Emmanuel, Bóg jest z nami, Odkupiciel, Słowo żywota. 	Święty Bóg, Mesjasz prawdziwy, Jedyny Ojca Syn umiłowany. Zgładził grzech, Baranek na wieki, 	 królów Król i panów Pan. – Księciem Pokoju jest wszechmogący Bóg,On źródłem wszelkich łask, odwieczny Ojciec nasz.Cała władza jest w Jego ramieniu,królestwo pokoju wiecznie będzie trwać.
archiwum

Ludzie naprawdę inteligentni trzymają się z dala od polityki

Ludzie naprawdę inteligentni trzymają się z dala od polityki – Wnioski nasuwają się same....

"Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha i chce, byśmy byli szczęśliwi"

"Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha i chce, byśmy byli szczęśliwi" – Benjamin Franklin
archiwum

Nawet Bóg się z tym zgadza, że dla naprawy tego zepsutego świata nie ma już nadziei i w swojej Ewangelii zapowiada jego zniszczenie i sąd wszystkich ludzi, budując nowy lepszy świat dla sprawiedliwych oraz wieczne potępienie w piekle dla niesprawiedliwych

Nawet Bóg się z tym zgadza, że dla naprawy tego zepsutego świata nie ma już nadziei i w swojej Ewangelii zapowiada jego zniszczenie i sąd wszystkich ludzi, budując nowy lepszy świat dla sprawiedliwych oraz wieczne potępienie w piekle dla niesprawiedliwych – "Lecz On rzekł do nich: «Widzicie to wszystko? Zaprawdę, powiadam wam, nie zostanie tu kamień na kamieniu, który by nie był zwalony"
Źródło: [Ewangelia wg. Św. Mateusza 24, 2,]
archiwum

Odnajdujemy dane personalne tego pana i wysyłamy mu po flaszce wódki

Odnajdujemy dane personalne tego pana i wysyłamy mu po flaszce wódki –

Zabij człowieka - grozi ci 25 lat więzienia Podrób 20 zł - grozi ci tyle samo

Podrób 20 zł - grozi ci tyle samo –