Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Z nami od: 17 grudnia 2015 o 3:03
Ostatnio: 24 lutego 2017 o 22:45
Wiek: 30
Płeć: mężczyzna
Exp: 65
Jest obserwowany przez: 4 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 16 z 173 (149 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 31153
  • Komentarzy: 605
  • Punktów za komentarze: 1137
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 
poczekalnia

"Der Spiegel": Niemiecki wywiad inwigilował dziennikarzy i redakcje na całym świecie

"Der Spiegel": Niemiecki wywiad inwigilował dziennikarzy i redakcje na całym świecie – Niemiecki wywiad zagraniczny BND inwigilował od końca lat 90. dziennikarzy i redakcje na całym świecie - podał w piątek niemiecki tygodnik "Der Spiegel"Czy w tym przypadku "Reporterzy bez granic" również zaprotestują?
poczekalnia

Według danych francuskiej i niemieckiej policji kraje te nie radzą sobie z islamskim terroryzmem.

Według danych francuskiej i niemieckiej policji kraje te nie radzą sobie z islamskim terroryzmem. – Zachód przegrywa walkę z islamskimi radykałami. Pomimo rozmaitych rządowych programów i zwiększania uprawnień dla służb specjalnych środowiska dżihadystyczne zarówno we Francji, jak i w Niemczech rosną w siłę.
poczekalnia

August Emil Fieldorf, ps. „Nil”

August Emil Fieldorf, ps. „Nil” – 64 lata temu, 24 lutego 1953 roku zamordowany przez komunistów na terenie więzienia mokotowskiego w Warszawie.
poczekalnia

"Najbardziej zbrodnicza broń w historii" Aparat telefoniczny „czerwonej linii” Hitlera

Aparat telefoniczny „czerwonej linii” Hitlera – zaprezentowany na aukcji jako „najbardziej zbrodnicza broń w historii” został sprzedany w niedzielę za 243 tys. dolarów - podał amerykański dom aukcyjny „Alexander”, który wystawił na sprzedaż tę „pamiątkę”.A ja narzekałem, że przepłaciłem za swojego smartfona.

Świetny pomysł na prezent z okazji Dnia Kobiet!
Stylowy Syreni Kocyk dzięki któremu, każda pani poczuje się bajkowo!

poczekalnia

19 lutego 1473 urodził się Mikołaj Kopernik

19 lutego 1473 urodził się Mikołaj Kopernik – Astronom, matematyk, ekonomista, lekarz, duchowny - wszechstronny człowiek renesansu; największy i najbardziej znany Torunianin.
archiwum – powód

Miriam Shaded, prezes Fundacji Estera odniosła się do kwestii ostatniej afery dotyczącej fake-owych "10 sierot". M. Shaded za rządów PO złożyła wniosek o przyjęcie 150 syryjskich sierot. Decyzja była odmowna.

M. Shaded za rządów PO złożyła wniosek o przyjęcie 150 syryjskich sierot. Decyzja była odmowna. – Gdzie oburzenie salonu, jak w przypadku fake-owych "10 sierot"? Gdzie oburzenie lewicowo-liberalnych mediów? Gdzie granie na emocjach przez Lisów, dziennikarzy Wyborczej i innych celebrytów? Dlaczego milczą?
poczekalnia

Jerzy Gorzelik lider Ruchu Autonomii Śląska Jego ostatni wpis na FB o tym jak „polscy nacjonaliści” po wojnie mordowali Ślązaków w „polskich obozach”

Jego ostatni wpis na FB o tym jak „polscy nacjonaliści” po wojnie mordowali Ślązaków w „polskich obozach” – Jak długo to "coś" będzie pluć na Polskę?
poczekalnia

Mieszkańcy Europy Środkowo-Wschodniej mogą jeść żywność gorszej jakości. Komisja Europejska nie widzi w tym problemu

Komisja Europejska nie widzi w tym problemu – Koncerny spożywcze sprzedają zróżnicowane jakościowo produkty w różnych państwach - wynika z informacji podanych 16 lutego przez węgierski urząd bezpieczeństwa żywności NEBIH.
poczekalnia

Upadek imperium Michnika?

Upadek imperium Michnika? – No cóż... Wolny rynek. Dzisiaj jesteś... jutro cię nie ma.

Mount Everest - 17.02.1980 r. 37 lat temu Krzysztof Wielicki i Leszek Cichy jako pierwsi weszli zimą na najwyższy szczyt świata

37 lat temu Krzysztof Wielicki i Leszek Cichy jako pierwsi weszli zimą na najwyższy szczyt świata – A ty mówisz, że nie wyjdziesz na spacer, bo termometr pokazuje minus 5 stopni?

Uwaga na fałszywy Flash Player! Użytkowników smartfonów z systemem Android atakuje nowe złośliwe oprogramowanie, podszywające się pod bezpieczną aplikację Adobe Flash Player

Użytkowników smartfonów z systemem Android atakuje nowe złośliwe oprogramowanie, podszywające się pod bezpieczną aplikację Adobe Flash Player – Fałszywa aplikacja nakłania użytkownika do przyznania jej specjalnych uprawnień, by pobrać i uruchomić kolejne złośliwe oprogramowanie, przykładowo: wirusy szpiegujące użytkownika czy fałszywe aplikacje bankowości mobilnej
archiwum

Kto zajumał DE???

Kto zajumał DE??? –
archiwum

"Elyty" III RP

"Elyty" III RP – Agnieszka Holland
Źródło: Twitter.com
archiwum

76 lat temu w okupowanej Polsce wylądowali pierwsi cichociemni

76 lat temu w okupowanej Polsce wylądowali pierwsi cichociemni – Po wielogodzinnym locie z Wielkiej Brytanii nad Niemcami w nocy z 15 na 16 lutego 1941 r. pod Skoczowem na Śląsku Cieszyńskim wylądowało trzech polskich spadochroniarzy – pierwsi w okupowanej Polsce cichociemni. Pełniąc służbę w szeregach ZWZ-AK stali się elitą Polski Walczącej.
archiwum

15 lutego

15 lutego – Rocznica utworzenia Grupy WyszehradzkiejPowołane w 1991 roku przez trzy państwa (Polskę, Węgry i Czechosłowację) tworzące tzw. Trójkąt Wyszehradzki. W późniejszym czasie, wskutek rozpadu Czechosłowacji (1 stycznia 1993 r.), członkami grupy stały się Czechy i Słowacja.
archiwum

Pamiętacie, jak media i politycy interesowali się Natalią Arnal, która ucierpiała w kolizji z limuzyną Bronisława Komorowskiego?

Pamiętacie, jak media i politycy interesowali się Natalią Arnal, która ucierpiała w kolizji z limuzyną Bronisława Komorowskiego? – Nie pamiętacie???Ja też nie pamiętam.
archiwum

Zabił zamachowca z Berlina Nie dostanie nagrody, bo oskarżono go o faszyzm

Nie dostanie nagrody, bo oskarżono go o faszyzm – Włoski policjant, który zabił zamachowca odpowiedzialnego za zamach na bazarze w Berlinie miał otrzymać wysokie odznaczenie od niemieckiej policji. Wszystko jednak spaliło na panewce po tym jak w niemieckiej prasie pojawiły się dawne fotografie włoskiego policjanta wykonującego salut kojarzący się z nazizmem i faszyzmem.
Źródło: Twitter.com, wmeritum.pl
archiwum

600 tys. zł kary za piractwo komputerowe

600 tys. zł kary za piractwo komputerowe – Sąd Rejonowy w Opolu orzekł ponad 600 tys. zł odszkodowania oraz karę ograniczenia wolności dla trzech osób skazanych za niezgodne z prawem rozpowszechnianie kluczy produktów informatycznych - poinformował we wtorek PAP koncern Microsoft.Nie kradnij! "Wielki Brat" czuwa.
archiwum

14 lutego 1942 r. z przekształcenia Związku Walki Zbrojnej powstała Armia Krajowa, podlegająca polskiemu rządowi RP na uchodźstwie

14 lutego 1942 r. z przekształcenia Związku Walki Zbrojnej powstała Armia Krajowa, podlegająca polskiemu rządowi RP na uchodźstwie – W skład tej największej podziemnej armii w okupowanej Europie weszło ok. 200 organizacji. Jej komendantem głównym został gen. Stefan Rowecki "Grot".
archiwum

Odpowiedź, która może nas słono kosztować "Czy dobrze mnie pan/pani słyszy?" - pada pytanie w słuchawce.

"Czy dobrze mnie pan/pani słyszy?" - pada pytanie w słuchawce. – Jeśli odpowiemy "tak", oszuści wykorzystają tę odpowiedź przeciwko nam. Złodzieje nagrywają bowiem całe połączenie i zyskują dostęp do próbki naszego głosu. Nasz głos jest następnie wykorzystywany do przeprowadzania transakcji zakupów. Jak podaje Radio ZET, taka metoda stała się ostatnio popularna w Europie.
Źródło: interia.pl, Radio ZET