Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

kupanty

Z nami od: 20 lutego 2017 o 23:31
Ostatnio: 29 marca 2017 o 17:39
Exp: 15
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 14 z 184 (170 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2023
  • Komentarzy: 126
  • Punktów za komentarze: -194
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

Pracowałem kiedyś na poczcie, gdzie - między innymi - stemplowałem przesyłki ciężkim, stalowym datownikiem. Raz, gdy podniosłem pieczęć z zamiarem przyciśnięcia do koperty, klientka nieopatrznie położyła rękę na liście...i podstemplowałem grzbiet jej dłon

Pracowałem kiedyś na poczcie, gdzie - między innymi - stemplowałem przesyłki ciężkim, stalowym datownikiem. Raz, gdy podniosłem pieczęć z zamiarem przyciśnięcia do koperty, klientka nieopatrznie położyła rękę na liście...i podstemplowałem grzbiet jej dłon – Datownik był ciężki i twardy, uderzenie - silne, nagłe i niespodziewane: klientka wydała z siebie okrzyk bólu, a następnie zasłabła i straciła przytomność. Nie udało się jej ocucić, więc na miejsce przyjechali ratownicy medyczni.Chwilę jej się przyglądali. Jeden z nich chwycił ją za nadgarstek, aby zmierzyć puls i zobaczył pieczątkę z datą na jej dłoni. Niewiele myśląc, wybuchnął gromkim rechotem i chrząknął tubalnie, tak aby wszyscy gapie mogli go dosłyszeć: "Nic tu po nas, już po ptokach: termin ważności tej Pani upłynął przed kwadransem".Jego wesołość udzieliła się zebranym, żart znalazł powszechne uznanie, a wkrótce sama zainteresowana oprzytomniała i - poznawszy powód ogólnego rozweselenia - zawtórowała gromkim śmiechem rozentuzjazmowanej gawiedzi. Historia jest prawdziwa, nie było w niej smoków, a kierowca autobusu nie zaklaskał.Mam nadzieję, że moje wspomnienie przywróci Wam wiarę w personel medyczny, który nawet w obliczu trudnych sytuacji nie traci poczucia humoru
archiwum

Statystyczny student - zapytany, czego najbardziej pragnie - odpowiedziałby, że pokoju. Na świecie i w akademiku!

Na świecie i w akademiku! –
archiwum

Dopiero drugi dzień wiosny... ...a pączki już rozkwitają!

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
...a pączki już rozkwitają! –
archiwum

Dwóch kibiców piłkarskich zapytało mnie przed meczem: "Komu kibicujesz, Arce czy Pogoni?". Odparłem: "Polsce! Kibicuję Polsce!".

"Polsce! Kibicuję Polsce!". – Czy jesteś z Warszawy czy z Pcimia, zawsze kibicuj swojej Matce - Polsce! Patriotyzm ponad podziałami!

Oryginalne bluzy w świetnych cenach!
Tylko brać, kupować i szpanować. ;-)

archiwum – powód

W małopolskiem utworzono specjalny oddział policji... ...do walki z zagrożeniami związanymi z PMS. Do zadań jednostki należy wykrywanie osobników dotkniętych rzeczonym zaburzeniem i niezwłoczne podjęcie działań operacyjnych mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa publicznego w rejonie.

...do walki z zagrożeniami związanymi z PMS. Do zadań jednostki należy wykrywanie osobników dotkniętych rzeczonym zaburzeniem i niezwłoczne podjęcie działań operacyjnych mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa publicznego w rejonie. – Służba jest tak niebezpieczna, że aby nakłonić ochotników do zasilenia oddziału, obiecano im:1) min. 100.000 zł podstawowej pensji + dodatki i premie2) możliwość przejścia na wcześniejszą emeryturę w wieku 27 lat3) darmową opiekę psychologiczną, psychoterapeutyczną i psychiatryczną do końca życia.Mimo wszystko nadal jest problem z rekrutacją. Chętnych brakuje!
archiwum – powód

Tak ubrany wracam do domu... ...gdy moja laska ma PMS.

...gdy moja laska ma PMS. – (...a i tak nie czuję się bezpiecznie)
archiwum – powód

Moja dziewczyna (ten stwór po prawej) zagrała w serii filmów "Skowyt" bez charakteryzacji! Wszystko dzięki temu, że na castingu do pierwszego z filmów miała epizod zespołu napięcia przedmiesiączkowego (PMS). Reżyser był pod tak głębokim wrażeniem jej aktorskiej ekspresji i autentyczności, że nie tylko przerwał konkurs...

Wszystko dzięki temu, że na castingu do pierwszego z filmów miała epizod zespołu napięcia przedmiesiączkowego (PMS). Reżyser był pod tak głębokim wrażeniem jej aktorskiej ekspresji i autentyczności, że nie tylko przerwał konkurs... – ...i od ręki zaproponował jej rolę, ale w dodatku dostosował harmonogram realizacji zdjęć do przebiegu cyklu owula*yjno-menstrua*yjnego mojej lubej! To dzięki jej naturalnym inklinacjom film zapadł w pamięć szerokiej widowni i doczekał się kontynuacji. Ż****ska, przepraszam, Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej chciała jej przyznać Oskara, ale zrezygnowano z tego pomysłu ze względu na uzasadnione obawy o porządek gali i bezpieczeństwo zaproszonych gości.

Typowa wywiadówka. O - ojciec. N - nauczycielka:

Typowa wywiadówka.O - ojciec.N - nauczycielka: – O - Rzekłem! Mój jednorodzony syn ma ma przejść do następnej klasy bez konieczności zdawania egzaminu komisyjnego.N - To niemożliwe!O - Dlaczego?N - Pański syn ma jedynkę z polskiego...O - Proszę ją skreślić: mój syn ma dysortografię i dysleksję.N - Ma też ocenę niedostateczną z matematyki...O- Proszę wymazać: mój jedynak ma dyskalkulię.N - ...i z biologii.O - Zoofobia i botanofobia - te nazwy coś Pani mówią?N - ...i z geografii...O - Uszkodzenie błędnika i zaburzenia orientacji w terenie.N - Nieodpowiednie zachowanie.O - ADHD! I co? Skończyły się Pani argumenty? Mam złożyć na Panią skargę? Proszę pamiętać, że wiele osób czeka na najmniejszy Pani błąd i chętnie zajmie Pani miejsce.N - Przepraszam, to się już nie powtórzy
archiwum – powód

Moja dziewczyna... Zdjęcie przedstawiające kliniczny epizod nasilenia objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego (ang. premenstrual syndrome, PMS).

Zdjęcie przedstawiające kliniczny epizod nasilenia objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego (ang. premenstrual syndrome, PMS). – Studium przypadku w amerykańskim Laboratorium przy MedStar Washington Hospital Center.
archiwum – powód

Chciałbym pochwalić się rodzeństwem. Bo jest się czym chwalić: mój młodszy brat (klasa maturalna) "zaliczył" woźną w schowku na miotły. Stało się to w kilka dni po jego 18-stych urodzinach. Brat umiejętnie wszystko rozegrał. Pochwalił się woźnej, że ma już dowodzik i że już "może", a potem poużalał się na smutną dolę maturzysty, idącego wiosną na stracenie. Żartobliwie wyraził swoje ostatnie życzenie: przed "egzekucją" chciałby zaznać kobiety. Woźna zaciąg

Pochwalił się woźnej, że ma już dowodzik i że już "może", a potem poużalał się na smutną dolę maturzysty, idącego wiosną na stracenie. Żartobliwie wyraził swoje ostatnie życzenie: przed "egzekucją" chciałby zaznać kobiety. Woźna zaciąg – ...i tam uczyniła mężczyzną! Pojawił się jednak problem. Najpierw brat zrelacjonował wydarzenie kolegom z klasy, którzy znali woźną osobiście: ci przybijali z nim piątki, składali mu gratulacje, a wieczorem w klubie stawiali alkohol. Potem mój dzielny krewniak zapragął pochełpić się swoim podbojem przed kumplami z klubu tenisowego i tu zaczęły się schody. Pozaszkolni koledzy nie znali personelu liceum i gdy padło słowo "woźna", wyśmiali mojego brata, że jest gerontofilem. Tak się dziwnie składa, że stanowisko woźnej kojarzy się silnie z dojrzałymi paniami u progu emerytury. Co z tego, że zdobycz mojego brata miała 25 lat i była - jak na możliwości pryszczatego nastolatka - całkiem atrakcyjna (może sprawiała wrażenie nieznacznie upośledzonej, ale miała duże piersi, oczy w kształcie migdałów, ładnie skojone usta - każdemu licealiscie życzę w połowie tak atrakcyjnej dziewczyny). Koledzy nie dawali wiary, mówili "A świstak siedzi". Brat zamknął się w sobie, a ja nie wiem, jak go wesprzeć.
archiwum

Dojrzewanie...

Dojrzewanie... – ...Każdy musi przez to przejść!
archiwum

Zamiast tracić czas na klepanie paciorków... ...postaraj się skupić, wyciszyć...

...postaraj się skupić, wyciszyć... – ...i zanurzyć w głębokiej modlitwie.
archiwum

Nieuczciwa konkurencja... I pomimo ciężkiej pracy jesteś w tyle.

I pomimo ciężkiej pracy jesteś w tyle. –
archiwum

Moja sąsiadka.

Moja sąsiadka. – Zna wszystkie osiedlowe ploteczki.
archiwum – powód

Cyce jak donice. I można się sadzić!

I można się sadzić! –
archiwum – powód

Taka naukowa symulacja... ...gdyby ktoś się zastanawiał, skąd biorą się dziury w polskich drogach.

...gdyby ktoś się zastanawiał, skąd biorą się dziury w polskich drogach. –
archiwum

Odkąd podjąłem pracę w służbie celnej...

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Odkąd podjąłem pracę w służbie celnej... – ...zawsze szukam tam narkotyków.
archiwum – powód

Z takim zdjęciem w CV... ...dostaniesz każdą pracę bez względu na wykształcenie.

...dostaniesz każdą pracę bez względu na wykształcenie. –
archiwum

Ogarnia Cię senność...

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Ogarnia Cię senność... – Twoje powieki stają się ciężkie...
archiwum – powód

90% mężczyzn ma problem ze słabą, niepełną erek**ą. Spójrz na wynik sondażu - potwierdził te statystyki! Równo 90% demotywatorowiczan kliknęło "słabe"! Sondaż.

Sondaż. – Jakie erek**e masz Ty/Twój partner?
archiwum

- Co pani jest? - Key account manager.

- Key account manager. –
archiwum

Uczucie czy myśl? Uczucie, że się myśli, myślenie, że się czuje!

Uczucie czy myśl? Uczucie, że się myśli, myślenie, że się czuje! – Stanisław Jerzy Lec
archiwum

"Trzeba podważać wszystko, co się da podważyć, gdyż tylko w ten sposób można wykryć to, co podważyć się nie da".

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
"Trzeba podważać wszystko, co się da podważyć, gdyż tylko w ten sposób można wykryć to, co podważyć się nie da". – Tadeusz Kotarbiński
archiwum – powód

Poznałem w klubie miłą Panią. Dobrze nam się rozmawiało, więc zaproponowałem Jej se*s! Odmówiła, tłumacząc, że wykonuje profesję, która nie pozwala przyjmować podobnych propozycji. Dziewczyna oświadczyła, że z wykształcenia jest ichtiolożką... i walenie to nie jej działka!

i walenie to nie jej działka! –
archiwum – powód

"Nie gardź sobą, że przegrałeś bitwę. Trzeba znacznej siły, by się zapędzić aż tam, gdzie się bitwy przegrywa".

"Nie gardź sobą, że przegrałeś bitwę. Trzeba znacznej siły, by się zapędzić aż tam, gdzie się bitwy przegrywa". – Henryk Elzenberg
archiwum – powód

W miejscu, w które wbiło się ostrze tej siekiery, znajdowała się moja szyja. Leżałem sobie na trawie, opierając głowę o belkę odgradzającą trawnik od rabatek. W ostatniej chwili wykonałem unik i uchyliwszy się przed ostrzem, przetoczyłem się po trawie i zerwałem na równe nogi.

Leżałem sobie na trawie, opierając głowę o belkę odgradzającą trawnik od rabatek. W ostatniej chwili wykonałem unik i uchyliwszy się przed ostrzem, przetoczyłem się po trawie i zerwałem na równe nogi. – Okazało się, że to moja dziewczyna miała PMS i probowała mnie zabić, bo zapomniałem o naszej rocznicy (potem  niby przepraszała, ale nadal była sfochowana). Już teraz kupiłem kalendarz na 2018 rok i zakreśliłem grubym, czerwonym flamastrem ten dzień, żeby następnym razem nie zapomnieć i nie stracić głowy.
archiwum – powód

Moja była wzbogaciła się o 2 miliony złotych! Wszystko dzięki temu, że odbierając wypłatę z banku, miała epizod zespołu napięcia przedmiesiączkowego. Tak skrzyczała kasjera, że pozostali pracownicy uznali to za napad. Zastraszeni, wydali jej 2 miliony złotych w gotówce.

Wszystko dzięki temu, że odbierając wypłatę z banku, miała epizod zespołu napięcia przedmiesiączkowego. Tak skrzyczała kasjera, że pozostali pracownicy uznali to za napad. Zastraszeni, wydali jej 2 miliony złotych w gotówce. – Zarówno personel banku, jak i dyrekcja, byli tak zterroryzowani, że zrezygnowali z wzywania policji. Właściciel banku, po obejrzeniu nagrania z kamer, zdecydował się nie zawiadamiać prokuratury z obawy przed ewentualną konfrontacją na sali sądowej, w której musiałby uczestniczyć jako strona w założonej sprawie. Ostatecznie uznał, że woli oszczędzić sobie nerwów i pokryć straty z prywatnych funduszy. Ochłonąwszy, moja była wróciła do banku z zamiarem zwrotu pieniędzy (ktore właściwie siłą wciśnięto jej do ręki), ale nie została wpuszczona do środka. Polecono jej zatrzymać gotówkę!
archiwum – powód

Moja dziewczyna... ...zajęła pierwsze miejsce na liście najgroźniejszych drapieżników świata, publikowanej przez czasopismo "National Geographic".

...zajęła pierwsze miejsce na liście najgroźniejszych drapieżników świata, publikowanej przez czasopismo "National Geographic". – Wszystko dlatego, że jeden z reporterów nagrał jej zachowanie, gdy miała PMS. 20-minutowy film obiegł świat i zadziwił tak przyrodników. Pierwsze miejsce przyznano jej jednogłośnie i bez zbędnych dyskusji.
archiwum – powód

Moja była... ...zdradzała mnie z Indianinem.

...zdradzała mnie z Indianinem. –
archiwum

Niewykluczone, że masz tylko jedno życie... - przeżyj je z godnością - odróżniaj rzeczy ważne od tych nieistotnych - staraj się zawsze znaleźć czas dla swoich bliskich - nie bój się popełniać błędów i wyciągać z nich wniosków...

- przeżyj je z godnością- odróżniaj rzeczy ważne od tych nieistotnych - staraj się zawsze znaleźć czas dla swoich bliskich - nie bój się popełniać błędów i wyciągać z nich wniosków... –