Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

davidstar

Z nami od: 24 czerwca 2013 o 10:40
Ostatnio: 23 marca 2017 o 14:56
Płeć: mężczyzna
Exp: 13
Jest obserwowany przez: 1 osobę
 • Demotywatorów na głównej: 4 z 56 (49 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 7192
 • Komentarzy: 66
 • Punktów za komentarze: 70
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Za gest "Sieg Heil": do 2 lata więzienia

Za gest "Sieg Heil": do 2 lata więzienia – Za okrzyki "Allahu Akbar" po zamachu: mieszkanie i zasiłek!
poczekalnia

Ostatnio od byłego oficera kontrwywiadu wypłynęła informacja dotycząca skupowania działek przez Arabów i za pośrednictwem znanych deweloperów budowania tam niewielkich apartamentowców na 20-30 mieszkań.

Ostatnio od byłego oficera kontrwywiadu wypłynęła informacja dotycząca skupowania działek przez Arabów i za pośrednictwem znanych deweloperów budowania tam niewielkich apartamentowców na 20-30 mieszkań. – Jednak żaden Polak mieszkania tam nie kupi. Dostępne są tylko dla przybyszów z islamskich paszportem. Mało tego... Ukraina stała się liderem w przemycie muzułmanów. Najzwyczajniej w świecie podwożą nam ich pod granicę z nad Morza Czarnego. ISLAMIZACJA POLSKI RUSZYŁA PEŁNĄ PARĄ!

A oto sprawca zamachu w Londynie: Abu Izzadeen - według mediów z pochodzenia norweski Chińczyk z Marsa

Abu Izzadeen - według mediów z pochodzenia norweski Chińczyk z Marsa –
poczekalnia

I takie osobniki od wielu lat rządzą naszym krajem.

I takie osobniki od wielu lat rządzą naszym krajem. – Głupki też muszą mieć swoich reprezentantów w sejmie
archiwum

Najstarsza córka kościoła katolickiego FRANCJA jak to ma w zwyczaju KAPITULUJE. Dzieje się to, co się miało wydarzyć za 10-20 lat. Przyszłość staje się teraźniejszością.

Najstarsza córka kościoła katolickiego FRANCJA jak to ma w zwyczaju KAPITULUJE. Dzieje się to, co się miało wydarzyć za 10-20 lat. Przyszłość staje się teraźniejszością. – Francuscy socjaliści chcą zastąpienia świąt         chrześcijańskich świętami żydowskimi i muzułmańskimi. Żydowskimi zapewne dlatego, że gdy odezwą się głosy krytyki ze strony środowisk chrześcijańskich padną oskarżenia o antysemityzm, co skutecznie zamknie ludziom buzie. Kalifat Francji staje się rzeczywistością. FRANCJA WYBIERA ISLAM!
archiwum

Od kilku tygodni nieustannie dochodzi do zamieszek na terenie Francji i Szwecji. W Niemczech nasiliły się ataki z użyciem maczet i siekier na rdzenną ludność. Ostatnio do tego szacownego grona dołączyła Holandia.

Od kilku tygodni nieustannie dochodzi do zamieszek na terenie Francji i Szwecji. W Niemczech nasiliły się ataki z użyciem maczet i siekier na rdzenną ludność. Ostatnio do tego szacownego grona dołączyła Holandia. – Czy wojna aby przypadkiem już nie wybuchła?
archiwum

Na zebraniu Rady Europy w Paryżu debatowali ostatnio nad wprowadzeniem PRAWA SZARIATU w Europie.

Na zebraniu Rady Europy w Paryżu debatowali ostatnio nad wprowadzeniem PRAWA SZARIATU w Europie. – Jedynym który odważył się skrytykować to, że w ogóle nad czymś takim się debatuje był poseł PISu Dominik Tarczyński.

Matka na facebooku wstawiła zdjęcie syna, który został zaatakowany siekierą w głowę na dworcu w Dusseldorfie w Niemczech. Poza nim ucierpiało 6 innych osób, w tym 13-latek któremu sprawca odrąbał rękę

Matka na facebooku wstawiła zdjęcie syna, który został zaatakowany siekierą w głowę na dworcu w Dusseldorfie w Niemczech. Poza nim ucierpiało 6 innych osób, w tym 13-latek któremu sprawca odrąbał rękę – Media już uspokajają! To był tylko Fatmir H. 36-letni Albańczyk, muzułmanin. Podczas pobytu w Niemczech ucierpiała jego psychika. Postanowił pobawić się w rzeźnika, niestety nikogo nie zabił. Biedak...

Nowe logo Krakowa-koszt 25 tys. zł

Nowe logo Krakowa-koszt 25 tys. zł – Rozumiem, że tyle kosztował ten kwadracik przed napisem? Sam napis i tło przedszkolak zrobiłby za jakiś drobny smakołyk z Urzędu Miasta....Czy jakiś mieszkaniec Krakowa mógłby zgłosić to do prokuratury?
archiwum

Zwycięski pochód muzułmanów przez Malmoe w Szwecji.

Zwycięski pochód muzułmanów przez Malmoe w Szwecji. – Szwedzi ostatnio, w takiej liczbie stawili się na paradzie dla homosiów
archiwum

Oto skutki tolerancji i otwartych granic na przykładzie Francji.

Oto skutki tolerancji i otwartych granic na przykładzie Francji. – Czy to sprawiedliwe, iż mając obywatelstwo mogą decydować w wyborach o tym jak będzie wyglądać współczesna Francja i jak będzie wyglądało zycie Francuzów?
archiwum

Według polskojęzycznych mediów uchodźcy ponad wszystko miłują pokój.

Według polskojęzycznych mediów uchodźcy ponad wszystko miłują pokój. – Czy ktoś wierzy jeszcze w te bzdury? Czy chcielibyście to prymitywne bydło w naszym kraju?Ps. Filmik prosto z Francji.
archiwum

Kolejna rewolucja we Francji! Tym razem multikulturalna!

Kolejna rewolucja we Francji! Tym razem multikulturalna! – Paryż płonie, a polskojęzyczne media milczą.
archiwum

Czerwona i zielona hołota przypuściła atak na ministra ochrony środowiska, który wreszcie po latach zmienił absurdalne prawo, że za ścięcie drzewa na własnej posesji trzeba było się płaszczyć przed prymitywem z urzędu i jeszcze za to płacić!

Czerwona i zielona hołota przypuściła atak na ministra ochrony środowiska, który wreszcie po latach zmienił absurdalne prawo, że za ścięcie drzewa na własnej posesji trzeba było się płaszczyć przed prymitywem z urzędu i jeszcze za to płacić! – Dziś za pośrednictwem portali internetowych hołota próbuje urobić opinie publiczną! Lewactwo włazi z butami na nasze posesje i próbuje się rządzić! Tak trzymać Panie ministrze! To jest jedna z najlepszych zmian ostatnich lat! I obywatele będą to Panu pamiętać!
archiwum

Jacek Karnowski - `prezydent` SoPOtu, PEŁOwiec. Miłośnik islamistów, których chciał ściągnąć do tego turystycznego miasta.

Jacek Karnowski - `prezydent` SoPOtu, PEŁOwiec. Miłośnik islamistów, których chciał ściągnąć do tego turystycznego miasta. – Czas zbierać podpisy o powołanie referendum celem pozbycia się tego miłośnika "syryjskich" dzieci w wieku 20-30 lat ze struktur władzy! Karnowski coś dostał, że tak palisz się do skundlenia własnego narodu?
archiwum

"Boluś, co tam u Ciebie?:)"

"Boluś, co tam u Ciebie?:)" – "Czekamy na Ciebie Bolku w piekle, diabeł kotły już grzeje.... "
archiwum

W Wolnej Europie nie wolno klaskać, gdy Francuz wychwala Polskę!

W Wolnej Europie nie wolno klaskać, gdy Francuz wychwala Polskę! – Dalej wierzycie w te brednie wygłaszane przez POlityków PEŁO i KODziarstwo, że z Polski to się tylko wszyscy śmieją i że u nas źle się dzieje? Otóż POLSKA na Zachodzie coraz częściej służy za PRZYKŁAD do naśladowania dla innych!
archiwum

Ciąg dalszy plucia Polakom w twarz!

Ciąg dalszy plucia Polakom w twarz! – Jak się okazuje w Ełku kilku muzułmańskich bandziorów dokonało BOHATERSKICH CZYNÓW! W akcie niespotykanego dotąd heroizmu zasztyletowali złodzieja dwóch butelek z Colą o wartości "pińciu" złotych.
archiwum

Kiedy Policja po raz pierwszy w historii staje po naszej stronie i przymyka oko na demolkę tej brudnej nory

Kiedy Policja po raz pierwszy w historii staje po naszej stronie i przymyka oko na demolkę tej brudnej nory – Sebiksy z Ełku zamiast to uszanować, zaczynają wyzywać policjantów i rzucać w nich kamieniami i butelkami...nie wstyd wam Sebiksy? ZOMO powinno spuścić wam solidny łomot! Ps. Wielkie brawa dla POLICJI!
archiwum

Treść rozmowy z Ahmedem:

Treść rozmowy z Ahmedem: – -Ahmed jak to jest, że Zachodni Europejczycy was witają, dają wam kasę, zasiłki, mieszkania, włażą wam w tyłki....a wy ich mordujecie?-Ano czasami Allah zabiera rozum niewiernym. To co mamy robić?