Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

davidstar

Z nami od: 24 czerwca 2013 o 10:40
Ostatnio: 10 grudnia 2017 o 11:21
Płeć: mężczyzna
Exp: 18
Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 5 z 93 (88 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 11460
  • Komentarzy: 140
  • Punktów za komentarze: -12
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Tchórzliwe naziole z Antify obrażają angielskiego dziennikarza

Tchórzliwe naziole z Antify obrażają angielskiego dziennikarza – Nie pokażą pysków, bo się boją że świat zobaczy że to tylko żałosne szczury oderwane od cycka mamy
archiwum

„Konfidentka, zwolenniczka zabijania (aborcji) i islamizacji. Kiedyś dla takich była brzytwa! Dziś prawda i modlitwa?”

„Konfidentka, zwolenniczka zabijania (aborcji) i islamizacji. Kiedyś dla takich była brzytwa! Dziś prawda i modlitwa?” – W dzisiejszej Polsce za takie słowa dostajesz pajdę! Czy to nie jest chore? Wielu z Was na pewno zacznie wertować kodeks karny i komentarze do niego. Nic Wam to nie pomoże, nie znajdziecie tam "haka" na renegata! Jaka wykładnię w takim razie zastosował "Wysoki Sont"? Czy durniom , którzy bronili kasty sędziowskiej nie jest teraz wstyd?
archiwum

Jakby ktoś miał wątpliwości to

Jakby ktoś miał wątpliwości to – FRANCJI JUZ NIE MA
archiwum

Czarnoskóra niania znęca się nad białym niemowlęciem.

Czarnoskóra niania znęca się nad białym niemowlęciem. – To zasługa feministek, które dążą do tego żeby kobiety albo się skrobały i nie miały dzieci w ogóle, albo żeby porzucały jej już po porodzie i zostawiały na pastwę takiej niani. Czy pogoń za karierą jest tego warta?
archiwum

Kilka dni po demonstracyjnych modłach do Allaha na ulicy w Warszawie przyszła kolej na zmiany w prawie.Islamiści poskarżyli się marszałkowi sejmu jak im tutaj źle! Bezczelnie porównali się do Żydów za czasów panowania III Rzeszy.

Kilka dni po demonstracyjnych modłach do Allaha na ulicy w Warszawie przyszła kolej na zmiany w prawie.Islamiści poskarżyli się marszałkowi sejmu jak im tutaj źle! Bezczelnie porównali się do Żydów za czasów panowania III Rzeszy. – Zaczęła się II faza islamizacji Polski. Panie Marszałku Kuchciński , niech Pan zrobi coś dobrego dla kraju i podetrze sobie tym pismem tyłek w kiblu! Niech to islamiści potraktują jako odpowiedź!
archiwum

Norweżka uciekła z bogatej, multikulturalnej i postępowej Norwegii i poprosiła o azyl...

Norweżka uciekła z bogatej, multikulturalnej i postępowej Norwegii i poprosiła o azyl... – ...w zaściankowej, katolickiej, rasistowskiej,biednej, rządzonej przez dyktaturę WIELKIEJ POLSCE!!!
archiwum

Warszawa -Muranów zaczyna się. Za 5-10 lat będzie tak jak w Paryżu czy Londynie, tysiące kozichsynów blokujących ulice i chodniki, wypinanie tyłka do Allaha wszystko oczywiście strzeżone przez wynajęte firmy ochroniarskie.

Warszawa -Muranów zaczyna się. Za 5-10 lat będzie tak jak w Paryżu czy Londynie, tysiące kozichsynów blokujących ulice i chodniki, wypinanie tyłka do Allaha wszystko oczywiście strzeżone przez wynajęte firmy ochroniarskie. – Gdzie jesteście patrioci i kibole? Nie wstyd wam? Czy i tym razem Polak będzie mądry po szkodzie?
archiwum

Polacy nadarza się jedyna i niepowtarzalna okazja! PRZYJMIJMY UCHODŹCÓW! Całą czwórkę!

Polacy nadarza się jedyna i niepowtarzalna okazja!  PRZYJMIJMY UCHODŹCÓW! Całą czwórkę! – Pokażmy naszą jedność z Brukselą i Makrelą!
archiwum

Słodkie marokańskie biedactwa! Okazuje się, że zły i niedobry Mudźin z Konga zmusił ich do brutalnego gwałtu i pobicia! Oczywiście byli pijani.... i NIELETNI! Biedne dzieciątka i do tego pochodzą z krajów, gdzie trwa regularna wojna...

Słodkie marokańskie biedactwa! Okazuje się, że zły i niedobry Mudźin z Konga zmusił ich do brutalnego gwałtu i pobicia! Oczywiście byli pijani.... i NIELETNI!  Biedne dzieciątka i do tego pochodzą z krajów, gdzie trwa regularna wojna... – A może to niedobra Polka zmusiła ich groźbą do gwałtu na niej?! JAK LICZYLIŚCIE NA WŁOSKĄ SPRAWIEDLIWOŚĆ TO SIĘ PRZELICZYLIŚCIE!
archiwum

Obejrzyjcie krótki film o ekoidiotach , którzy "ratują" Puszczę Białowieską

Obejrzyjcie krótki film o ekoidiotach , którzy "ratują" Puszczę Białowieską – Podszywają się pod mieszkańców okolicznych terenów, a dzięki prowokacji dziennikarskiej udało się ustalić, że dowieźli ich na miejsce z całej Polski.Ponadto wyszło na jaw , że szkodzą okolicznym mieszkańcom prowadzącym działalność agroturystyczną, tartaki itp . Obejrzyjcie i sami wyciągnijcie wnioski!
archiwum

Pamiętacie desant pontonu z "imigrantami" z przed kilku dni na plażę w Kadyksie w Hiszpanii?

Pamiętacie desant pontonu z "imigrantami" z przed kilku dni na plażę w Kadyksie w Hiszpanii? – Bandziory po wylądowaniu na plaży dosłownie rozpłynęły się w powietrzu. Biegiem opuszczali plaże! Dziś doszło do zamachu w Barcelonie. Czy to nie daje Wam do myślenia?
archiwum

W Krakowie pod nosem PEŁOwskich aparatczyków, jakiś pociotek posadził na gruntach należących do Politechniki Krakowskiej łabałbał(to nie żart). Przejął za darmo przez zasiedzenie 3,5 hektara ziemi wartej miliony złotych

W Krakowie pod nosem PEŁOwskich aparatczyków, jakiś pociotek posadził na gruntach należących do Politechniki Krakowskiej łabałbał(to nie żart). Przejął za darmo przez zasiedzenie 3,5 hektara ziemi wartej miliony złotych – Problem w tym, że świadkowie żadnego łabałbału nie widzieli, ale WYSOKI SĄD widział! Dlatego moi drodzy potrzebna jest reforma tej mafii w togach!
archiwum

"NASZE SĄDY OBRONIMY" Myślałem, że Sądy są niezawisłe i niezależne? Okazuje się, że KODziarstwo i ubecja przywłaszczyła sobie Sądy

"NASZE SĄDY OBRONIMY"Myślałem, że Sądy są niezawisłe i niezależne? Okazuje się, że KODziarstwo i ubecja przywłaszczyła sobie Sądy – Sam musisz Polaku dokonać wyboru. Czy chcesz aby bandziorom w togach po raz pierwszy od 30 lat utarli nosa. Nie zlikwidują tej mafii , co do tego nie ma wątpliwości. Ale te strojnisie chociaż raz poczują to co my czujemy na co dzień!
archiwum

Francuzi jednak potrafią walczyć!

Francuzi jednak potrafią walczyć! – Otóż dzielni francuscy kierowcy chwycili za broń i ruszyli po kryjomu w nocy rozłączać naczepy w polskich TIRach! Tak "WALCZY" ta tchórzliwa nacja z Polską , która jest w Europie numerem 1 jeśli chodzi o transport.
archiwum

UNIA MUZUŁMAŃSKO-LEWACKA Intelektualne lewackie miernoty protestują w Poznaniu w obronie islamskiego bandziora ,który wcześniej pouczał swoich ziomków jak pobierać haracz od niewiernych za tzw. "ochronkę"

UNIA MUZUŁMAŃSKO-LEWACKAIntelektualne lewackie miernoty protestują w Poznaniu w obronie islamskiego bandziora ,który wcześniej pouczał swoich ziomków jak pobierać haracz od niewiernych za tzw. "ochronkę" – Bandzior bredzi coś o  rzezi, podatkach od niewiernych i co robi prezydent miasta Poznania Jacek Jaśkowiak? Przydziela imamowi ochronę! Oczywiście za nasze podatki!
archiwum

Każdy miłośnik sprowadzania nachodźców do Polski na własnej skórze powinien poczuć ich wdzięczność

Każdy miłośnik sprowadzania nachodźców do Polski na własnej skórze powinien poczuć ich wdzięczność – tak samo jak poczuł ten 90 letni starszy pan. Ten film Wami wstrząśnie!
archiwum

Szczyt G20 Hamburg

Szczyt G20 Hamburg – Na obrazku "Peace and love" według logiki lewackiego bydła
archiwum

Cukierkowy Laluś z PEŁO Jan Grabiec oświadczył w programie "Woronicza 17", że posłowie PEŁO wprost garną się do przyjmowania nachodźców do swoich willi, ale zły i niedobry PIS im to uniemożliwia!

Cukierkowy Laluś z PEŁO Jan Grabiec oświadczył w programie "Woronicza 17", że posłowie PEŁO wprost garną się do przyjmowania nachodźców do swoich willi, ale zły i niedobry PIS im to uniemożliwia! – Może Macierewicz z Błaszczakiem powinni Grabcowi pod dom przywieźć kilku takich nieletnich opalonych byczków w wieku 30 paru lat? Czy wtedy Grabiec i reszta Patologii Obywatelskiej dalej będzie się zasłaniać procedurami?
archiwum

Ten co wykrzykiwał na wiecach szKODników, że "domaga się przestrzegania prawa" i co chciał patrzeć władzy na ręce!

Ten co wykrzykiwał na wiecach szKODników, że "domaga się przestrzegania prawa" i co chciał patrzeć władzy na ręce! – szKODa że nikt nie patrzył mu na ręcę jak za****ł 121 tys. zł z kasy szKODników. Mafia powiązana z PEŁO znowu oszukała ludzi. Tym razem własnych zwolenników. Ciekawe jak się teraz czują ci durnie, którzy darli mordy o przestrzeganiu demokracji w Polsce?
archiwum – powód

Młody Tusk kłamie zeznając pod przysięgą.

Młody Tusk kłamie zeznając pod przysięgą. – Polski plebs już dawno miałby przedstawione w takiej sytuacji zarzuty. Słyszeliście o zarzutach dla młodego Tuska? Oczywiście, że NIE! Bo w Polsce są równi i równiejsi!