Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

davidstar

Z nami od: 24 czerwca 2013 o 10:40
Ostatnio: 20 sierpnia 2017 o 10:25
Płeć: mężczyzna
Exp: 17
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 5 z 83 (77 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 10535
  • Komentarzy: 109
  • Punktów za komentarze: -3
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Pamiętacie desant pontonu z "imigrantami" z przed kilku dni na plażę w Kadyksie w Hiszpanii?

Pamiętacie desant pontonu z "imigrantami" z przed kilku dni na plażę w Kadyksie w Hiszpanii? – Bandziory po wylądowaniu na plaży dosłownie rozpłynęły się w powietrzu. Biegiem opuszczali plaże! Dziś doszło do zamachu w Barcelonie. Czy to nie daje Wam do myślenia?
archiwum

W Krakowie pod nosem PEŁOwskich aparatczyków, jakiś pociotek posadził na gruntach należących do Politechniki Krakowskiej łabałbał(to nie żart). Przejął za darmo przez zasiedzenie 3,5 hektara ziemi wartej miliony złotych

W Krakowie pod nosem PEŁOwskich aparatczyków, jakiś pociotek posadził na gruntach należących do Politechniki Krakowskiej łabałbał(to nie żart). Przejął za darmo przez zasiedzenie 3,5 hektara ziemi wartej miliony złotych – Problem w tym, że świadkowie żadnego łabałbału nie widzieli, ale WYSOKI SĄD widział! Dlatego moi drodzy potrzebna jest reforma tej mafii w togach!
archiwum

"NASZE SĄDY OBRONIMY" Myślałem, że Sądy są niezawisłe i niezależne? Okazuje się, że KODziarstwo i ubecja przywłaszczyła sobie Sądy

"NASZE SĄDY OBRONIMY"Myślałem, że Sądy są niezawisłe i niezależne? Okazuje się, że KODziarstwo i ubecja przywłaszczyła sobie Sądy – Sam musisz Polaku dokonać wyboru. Czy chcesz aby bandziorom w togach po raz pierwszy od 30 lat utarli nosa. Nie zlikwidują tej mafii , co do tego nie ma wątpliwości. Ale te strojnisie chociaż raz poczują to co my czujemy na co dzień!
archiwum

Francuzi jednak potrafią walczyć!

Francuzi jednak potrafią walczyć! – Otóż dzielni francuscy kierowcy chwycili za broń i ruszyli po kryjomu w nocy rozłączać naczepy w polskich TIRach! Tak "WALCZY" ta tchórzliwa nacja z Polską , która jest w Europie numerem 1 jeśli chodzi o transport.
archiwum

UNIA MUZUŁMAŃSKO-LEWACKA Intelektualne lewackie miernoty protestują w Poznaniu w obronie islamskiego bandziora ,który wcześniej pouczał swoich ziomków jak pobierać haracz od niewiernych za tzw. "ochronkę"

UNIA MUZUŁMAŃSKO-LEWACKAIntelektualne lewackie miernoty protestują w Poznaniu w obronie islamskiego bandziora ,który wcześniej pouczał swoich ziomków jak pobierać haracz od niewiernych za tzw. "ochronkę" – Bandzior bredzi coś o  rzezi, podatkach od niewiernych i co robi prezydent miasta Poznania Jacek Jaśkowiak? Przydziela imamowi ochronę! Oczywiście za nasze podatki!
archiwum

Każdy miłośnik sprowadzania nachodźców do Polski na własnej skórze powinien poczuć ich wdzięczność

Każdy miłośnik sprowadzania nachodźców do Polski na własnej skórze powinien poczuć ich wdzięczność – tak samo jak poczuł ten 90 letni starszy pan. Ten film Wami wstrząśnie!
archiwum

Szczyt G20 Hamburg

Szczyt G20 Hamburg – Na obrazku "Peace and love" według logiki lewackiego bydła
archiwum

Cukierkowy Laluś z PEŁO Jan Grabiec oświadczył w programie "Woronicza 17", że posłowie PEŁO wprost garną się do przyjmowania nachodźców do swoich willi, ale zły i niedobry PIS im to uniemożliwia!

Cukierkowy Laluś z PEŁO Jan Grabiec oświadczył w programie "Woronicza 17", że posłowie PEŁO wprost garną się do przyjmowania nachodźców do swoich willi, ale zły i niedobry PIS im to uniemożliwia! – Może Macierewicz z Błaszczakiem powinni Grabcowi pod dom przywieźć kilku takich nieletnich opalonych byczków w wieku 30 paru lat? Czy wtedy Grabiec i reszta Patologii Obywatelskiej dalej będzie się zasłaniać procedurami?
archiwum

Ten co wykrzykiwał na wiecach szKODników, że "domaga się przestrzegania prawa" i co chciał patrzeć władzy na ręce!

Ten co wykrzykiwał na wiecach szKODników, że "domaga się przestrzegania prawa" i co chciał patrzeć władzy na ręce! – szKODa że nikt nie patrzył mu na ręcę jak za****ł 121 tys. zł z kasy szKODników. Mafia powiązana z PEŁO znowu oszukała ludzi. Tym razem własnych zwolenników. Ciekawe jak się teraz czują ci durnie, którzy darli mordy o przestrzeganiu demokracji w Polsce?
archiwum – powód

Młody Tusk kłamie zeznając pod przysięgą.

Młody Tusk kłamie zeznając pod przysięgą. – Polski plebs już dawno miałby przedstawione w takiej sytuacji zarzuty. Słyszeliście o zarzutach dla młodego Tuska? Oczywiście, że NIE! Bo w Polsce są równi i równiejsi!
archiwum

Hiszpania - religia pokoju znowu w akcji

Hiszpania - religia pokoju znowu w akcji – Tym razem muzułmanin przerywa ceremonię ślubną w kościele demolując ołtarz i wykrzykując "ALLAH AKBAR!"
archiwum

Kolonko o zamachu w Londynie

Kolonko o zamachu w Londynie – Bez cenzury i poprawności politycznej
archiwum

Niemiecka policja bezradna wobec agresji muzułmanów

Niemiecka policja bezradna wobec agresji muzułmanów – Tłuste Niemry w mundurach wyżarte na tureckich kebsach, poruszające się z trudnością wolą pełnić rolę statystów niż działać.
archiwum

Angielscy policjanci robią kontrolę bagażu wyznawcy religii pokoju

Angielscy policjanci robią kontrolę bagażu wyznawcy religii pokoju – A w plecaku islamisty odnajdują...
archiwum

Donald Tusk próbował zabłysnąć przed kamerami i został brutalnie sprowadzony na ziemię i ośmieszony przez Trumpa i Junckera.

Donald Tusk próbował zabłysnąć przed kamerami i został brutalnie sprowadzony na ziemię i ośmieszony przez Trumpa i Junckera. – Sytuacja jaka miała miejsce przed kamerami potwierdza, że w Brukseli pełni co najwyżej rolę nadwornego błazna, a prawdziwe rekiny polityki śmieją mu się prosto w twarz.
archiwum

2010 rok.... "Najmniejszy skrawek,...., najmniejszy szczątek,....wtedy kiedy przekopywano z całą starannością ziemię...na głębokości ponad 1 metra,....i przesiewano ją w sposób szczególnie staranny, każdy znaleziony skrawek ZOSTAŁ PRZEBADANY genetycznie"

2010 rok...."Najmniejszy skrawek,...., najmniejszy szczątek,....wtedy kiedy przekopywano z całą starannością ziemię...na głębokości ponad 1 metra,....i przesiewano ją w sposób szczególnie staranny, każdy znaleziony skrawek ZOSTAŁ PRZEBADANY genetycznie" – Dziś już wiadomo że w trumnach generałów Kwiatkowskiego i Potasińskiego były szczątki wielu osób.Dlaczego Kopacz I Tusk nie ponieśli żadnych konsekwencji za bezczelne okłamywanie opinii publicznej? Dlaczego w dalszym ciągu reprezentują nasz kraj? Dlaczego Ziobro i Kaczyński nie chcą pociągnąć ich do odpowiedzialności?
archiwum

Zagadka - przyjęliśmy 7000 nachodźców. Jeden z nich wysadza się w powietrze zabijając 10 Polaków. Ile więc warte było życie tych 10 rodaków?

Zagadka - przyjęliśmy 7000 nachodźców. Jeden z nich wysadza się w powietrze zabijając 10 Polaków. Ile więc warte było życie tych 10 rodaków? – Wg tępej strzały z GW życie pozostałych 6999 nachodźców jest więcej warte niż życie 10 Polaków
archiwum

Kolejne zamachy, kolejne ofiary, kolejni zamordowani Polacy

Kolejne zamachy, kolejne ofiary, kolejni zamordowani Polacy – A Schetyna z Koparą i Tuskiem chcą Wincyj, i JESZCZE WINCYJ UCHODŹCÓW w Polsce!
archiwum

Desant u wybrzeży Włoch, Palermo

Desant u wybrzeży Włoch, Palermo – Kolejna dostawa młodych hebanowych byczków
archiwum

Liga Europy -ćwierćfinał Lyon-Besiktas Stambuł

Liga Europy -ćwierćfinałLyon-Besiktas Stambuł – Jeszcze się mecz nie zaczął, a Francuzi już w odwrocie. Ubogaciła ich turecka dzicz. Musieli ratować się ucieczką na murawę.