Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

davidstar

Z nami od: 24 czerwca 2013 o 10:40
Ostatnio: 26 czerwca 2017 o 8:36
Płeć: mężczyzna
Exp: 16
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 5 z 74 (69 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 9723
  • Komentarzy: 92
  • Punktów za komentarze: 65
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum – powód

Młody Tusk kłamie zeznając pod przysięgą.

Młody Tusk kłamie zeznając pod przysięgą. – Polski plebs już dawno miałby przedstawione w takiej sytuacji zarzuty. Słyszeliście o zarzutach dla młodego Tuska? Oczywiście, że NIE! Bo w Polsce są równi i równiejsi!
archiwum

Hiszpania - religia pokoju znowu w akcji

Hiszpania - religia pokoju znowu w akcji – Tym razem muzułmanin przerywa ceremonię ślubną w kościele demolując ołtarz i wykrzykując "ALLAH AKBAR!"
archiwum

Kolonko o zamachu w Londynie

Kolonko o zamachu w Londynie – Bez cenzury i poprawności politycznej
archiwum

Niemiecka policja bezradna wobec agresji muzułmanów

Niemiecka policja bezradna wobec agresji muzułmanów – Tłuste Niemry w mundurach wyżarte na tureckich kebsach, poruszające się z trudnością wolą pełnić rolę statystów niż działać.
archiwum

Angielscy policjanci robią kontrolę bagażu wyznawcy religii pokoju

Angielscy policjanci robią kontrolę bagażu wyznawcy religii pokoju – A w plecaku islamisty odnajdują...
archiwum

Donald Tusk próbował zabłysnąć przed kamerami i został brutalnie sprowadzony na ziemię i ośmieszony przez Trumpa i Junckera.

Donald Tusk próbował zabłysnąć przed kamerami i został brutalnie sprowadzony na ziemię i ośmieszony przez Trumpa i Junckera. – Sytuacja jaka miała miejsce przed kamerami potwierdza, że w Brukseli pełni co najwyżej rolę nadwornego błazna, a prawdziwe rekiny polityki śmieją mu się prosto w twarz.
archiwum

2010 rok.... "Najmniejszy skrawek,...., najmniejszy szczątek,....wtedy kiedy przekopywano z całą starannością ziemię...na głębokości ponad 1 metra,....i przesiewano ją w sposób szczególnie staranny, każdy znaleziony skrawek ZOSTAŁ PRZEBADANY genetycznie"

2010 rok...."Najmniejszy skrawek,...., najmniejszy szczątek,....wtedy kiedy przekopywano z całą starannością ziemię...na głębokości ponad 1 metra,....i przesiewano ją w sposób szczególnie staranny, każdy znaleziony skrawek ZOSTAŁ PRZEBADANY genetycznie" – Dziś już wiadomo że w trumnach generałów Kwiatkowskiego i Potasińskiego były szczątki wielu osób.Dlaczego Kopacz I Tusk nie ponieśli żadnych konsekwencji za bezczelne okłamywanie opinii publicznej? Dlaczego w dalszym ciągu reprezentują nasz kraj? Dlaczego Ziobro i Kaczyński nie chcą pociągnąć ich do odpowiedzialności?
archiwum

Zagadka - przyjęliśmy 7000 nachodźców. Jeden z nich wysadza się w powietrze zabijając 10 Polaków. Ile więc warte było życie tych 10 rodaków?

Zagadka - przyjęliśmy 7000 nachodźców. Jeden z nich wysadza się w powietrze zabijając 10 Polaków. Ile więc warte było życie tych 10 rodaków? – Wg tępej strzały z GW życie pozostałych 6999 nachodźców jest więcej warte niż życie 10 Polaków
archiwum

Kolejne zamachy, kolejne ofiary, kolejni zamordowani Polacy

Kolejne zamachy, kolejne ofiary, kolejni zamordowani Polacy – A Schetyna z Koparą i Tuskiem chcą Wincyj, i JESZCZE WINCYJ UCHODŹCÓW w Polsce!
archiwum

Desant u wybrzeży Włoch, Palermo

Desant u wybrzeży Włoch, Palermo – Kolejna dostawa młodych hebanowych byczków
archiwum

Liga Europy -ćwierćfinał Lyon-Besiktas Stambuł

Liga Europy -ćwierćfinałLyon-Besiktas Stambuł – Jeszcze się mecz nie zaczął, a Francuzi już w odwrocie. Ubogaciła ich turecka dzicz. Musieli ratować się ucieczką na murawę.
archiwum

Pamiętacie transparenty kibiców Borussii " Refugees Welcome"?

Pamiętacie transparenty kibiców Borussii " Refugees Welcome"? – Chcieli to mają! Nie ma kogo żałować!
archiwum

wincyj... Wincyj....WINCYJ!!!

wincyj... Wincyj....WINCYJ!!! – Bądź bardziej otwarty, bardziej tolerancyjny. Bądź MULTI-KULTI! Przyjmujmy "uchodźców"!
archiwum

Nie obwiniajcie muzułmanów. To nie były zamachy terrorystyczne!

Nie obwiniajcie muzułmanów. To nie były zamachy terrorystyczne! – To był BUNT MASZYN!
archiwum

Odpowiedź Szwedów na zamachy terrorystyczne

Odpowiedź Szwedów na zamachy terrorystyczne – Oni już walczą, a Ty?
archiwum

Szwedzka policja

Szwedzka policja – So tolerant!
archiwum

Żenująca interwencja 3 szwedzkich policjantek wobec 1 "syryjskiego" chudzielca

Żenująca interwencja 3 szwedzkich policjantek wobec 1 "syryjskiego" chudzielca – Dalej chcecie równouprawnienia? Sfeminizowane, zlewaczałe szwedzkie społeczeństwo udowadnia, że to droga do zagłady całego narodu! Są zawody do których panie kompletnie się nie nadają!

Dla bandziorów, którzy gwałcą, kradną i zabijają telewizja jest za DARMO. Dzieciom chorym na raka, szpital ufundowane przez dobrych ludzi telewizory zabiera i instaluje takie za których oglądanie trzeba płacić 10 zł na dobę!

Dla bandziorów, którzy gwałcą, kradną i zabijają telewizja jest za DARMO. Dzieciom chorym na raka, szpital ufundowane przez dobrych ludzi telewizory zabiera i instaluje takie za których oglądanie trzeba płacić 10 zł na dobę! – Takie standardy panują dziś na dziecięcym oddziale onkologicznym Szpitala Uniwersyteckiego im. Jurasza w Bydgoszczy! Czy na dzieciach, które spotkał tragiczny los powinno się zarabiać?Dyrekcja szpitala do zwolnienia!
archiwum

Za gest "Sieg Heil": do 2 lata więzienia

Za gest "Sieg Heil": do 2 lata więzienia – Za okrzyki "Allahu Akbar" po zamachu: mieszkanie i zasiłek!
archiwum

Ostatnio od byłego oficera kontrwywiadu wypłynęła informacja dotycząca skupowania działek przez Arabów i za pośrednictwem znanych deweloperów budowania tam niewielkich apartamentowców na 20-30 mieszkań.

Ostatnio od byłego oficera kontrwywiadu wypłynęła informacja dotycząca skupowania działek przez Arabów i za pośrednictwem znanych deweloperów budowania tam niewielkich apartamentowców na 20-30 mieszkań. – Jednak żaden Polak mieszkania tam nie kupi. Dostępne są tylko dla przybyszów z islamskich paszportem. Mało tego... Ukraina stała się liderem w przemycie muzułmanów. Najzwyczajniej w świecie podwożą nam ich pod granicę z nad Morza Czarnego. ISLAMIZACJA POLSKI RUSZYŁA PEŁNĄ PARĄ!