Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

davidstar

Z nami od: 24 czerwca 2013 o 10:40
Ostatnio: 24 maja 2017 o 23:37
Płeć: mężczyzna
Exp: 15
Jest obserwowany przez: 1 osobę
 • Demotywatorów na głównej: 5 z 66 (60 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 9064
 • Komentarzy: 84
 • Punktów za komentarze: 43
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Kolejne zamachy, kolejne ofiary, kolejni zamordowani Polacy

Kolejne zamachy, kolejne ofiary, kolejni zamordowani Polacy – A Schetyna z Koparą i Tuskiem chcą Wincyj, i JESZCZE WINCYJ UCHODŹCÓW w Polsce!
archiwum

Desant u wybrzeży Włoch, Palermo

Desant u wybrzeży Włoch, Palermo – Kolejna dostawa młodych hebanowych byczków
archiwum

Liga Europy -ćwierćfinał Lyon-Besiktas Stambuł

Liga Europy -ćwierćfinałLyon-Besiktas Stambuł – Jeszcze się mecz nie zaczął, a Francuzi już w odwrocie. Ubogaciła ich turecka dzicz. Musieli ratować się ucieczką na murawę.
archiwum

Pamiętacie transparenty kibiców Borussii " Refugees Welcome"?

Pamiętacie transparenty kibiców Borussii " Refugees Welcome"? – Chcieli to mają! Nie ma kogo żałować!
archiwum

wincyj... Wincyj....WINCYJ!!!

wincyj... Wincyj....WINCYJ!!! – Bądź bardziej otwarty, bardziej tolerancyjny. Bądź MULTI-KULTI! Przyjmujmy "uchodźców"!
archiwum

Nie obwiniajcie muzułmanów. To nie były zamachy terrorystyczne!

Nie obwiniajcie muzułmanów. To nie były zamachy terrorystyczne! – To był BUNT MASZYN!
archiwum

Odpowiedź Szwedów na zamachy terrorystyczne

Odpowiedź Szwedów na zamachy terrorystyczne – Oni już walczą, a Ty?
archiwum

Szwedzka policja

Szwedzka policja – So tolerant!
archiwum

Żenująca interwencja 3 szwedzkich policjantek wobec 1 "syryjskiego" chudzielca

Żenująca interwencja 3 szwedzkich policjantek wobec 1 "syryjskiego" chudzielca – Dalej chcecie równouprawnienia? Sfeminizowane, zlewaczałe szwedzkie społeczeństwo udowadnia, że to droga do zagłady całego narodu! Są zawody do których panie kompletnie się nie nadają!

Dla bandziorów, którzy gwałcą, kradną i zabijają telewizja jest za DARMO. Dzieciom chorym na raka, szpital ufundowane przez dobrych ludzi telewizory zabiera i instaluje takie za których oglądanie trzeba płacić 10 zł na dobę!

Dla bandziorów, którzy gwałcą, kradną i zabijają telewizja jest za DARMO. Dzieciom chorym na raka, szpital ufundowane przez dobrych ludzi telewizory zabiera i instaluje takie za których oglądanie trzeba płacić 10 zł na dobę! – Takie standardy panują dziś na dziecięcym oddziale onkologicznym Szpitala Uniwersyteckiego im. Jurasza w Bydgoszczy! Czy na dzieciach, które spotkał tragiczny los powinno się zarabiać?Dyrekcja szpitala do zwolnienia!
archiwum

Za gest "Sieg Heil": do 2 lata więzienia

Za gest "Sieg Heil": do 2 lata więzienia – Za okrzyki "Allahu Akbar" po zamachu: mieszkanie i zasiłek!
archiwum

Ostatnio od byłego oficera kontrwywiadu wypłynęła informacja dotycząca skupowania działek przez Arabów i za pośrednictwem znanych deweloperów budowania tam niewielkich apartamentowców na 20-30 mieszkań.

Ostatnio od byłego oficera kontrwywiadu wypłynęła informacja dotycząca skupowania działek przez Arabów i za pośrednictwem znanych deweloperów budowania tam niewielkich apartamentowców na 20-30 mieszkań. – Jednak żaden Polak mieszkania tam nie kupi. Dostępne są tylko dla przybyszów z islamskich paszportem. Mało tego... Ukraina stała się liderem w przemycie muzułmanów. Najzwyczajniej w świecie podwożą nam ich pod granicę z nad Morza Czarnego. ISLAMIZACJA POLSKI RUSZYŁA PEŁNĄ PARĄ!

A oto sprawca zamachu w Londynie: Abu Izzadeen - według mediów z pochodzenia norweski Chińczyk z Marsa

Abu Izzadeen - według mediów z pochodzenia norweski Chińczyk z Marsa –
archiwum

I takie osobniki od wielu lat rządzą naszym krajem.

I takie osobniki od wielu lat rządzą naszym krajem. – Głupki też muszą mieć swoich reprezentantów w sejmie
archiwum

Najstarsza córka kościoła katolickiego FRANCJA jak to ma w zwyczaju KAPITULUJE. Dzieje się to, co się miało wydarzyć za 10-20 lat. Przyszłość staje się teraźniejszością.

Najstarsza córka kościoła katolickiego FRANCJA jak to ma w zwyczaju KAPITULUJE. Dzieje się to, co się miało wydarzyć za 10-20 lat. Przyszłość staje się teraźniejszością. – Francuscy socjaliści chcą zastąpienia świąt         chrześcijańskich świętami żydowskimi i muzułmańskimi. Żydowskimi zapewne dlatego, że gdy odezwą się głosy krytyki ze strony środowisk chrześcijańskich padną oskarżenia o antysemityzm, co skutecznie zamknie ludziom buzie. Kalifat Francji staje się rzeczywistością. FRANCJA WYBIERA ISLAM!
archiwum

Od kilku tygodni nieustannie dochodzi do zamieszek na terenie Francji i Szwecji. W Niemczech nasiliły się ataki z użyciem maczet i siekier na rdzenną ludność. Ostatnio do tego szacownego grona dołączyła Holandia.

Od kilku tygodni nieustannie dochodzi do zamieszek na terenie Francji i Szwecji. W Niemczech nasiliły się ataki z użyciem maczet i siekier na rdzenną ludność. Ostatnio do tego szacownego grona dołączyła Holandia. – Czy wojna aby przypadkiem już nie wybuchła?
archiwum

Na zebraniu Rady Europy w Paryżu debatowali ostatnio nad wprowadzeniem PRAWA SZARIATU w Europie.

Na zebraniu Rady Europy w Paryżu debatowali ostatnio nad wprowadzeniem PRAWA SZARIATU w Europie. – Jedynym który odważył się skrytykować to, że w ogóle nad czymś takim się debatuje był poseł PISu Dominik Tarczyński.

Matka na facebooku wstawiła zdjęcie syna, który został zaatakowany siekierą w głowę na dworcu w Dusseldorfie w Niemczech. Poza nim ucierpiało 6 innych osób, w tym 13-latek któremu sprawca odrąbał rękę

Matka na facebooku wstawiła zdjęcie syna, który został zaatakowany siekierą w głowę na dworcu w Dusseldorfie w Niemczech. Poza nim ucierpiało 6 innych osób, w tym 13-latek któremu sprawca odrąbał rękę – Media już uspokajają! To był tylko Fatmir H. 36-letni Albańczyk, muzułmanin. Podczas pobytu w Niemczech ucierpiała jego psychika. Postanowił pobawić się w rzeźnika, niestety nikogo nie zabił. Biedak...

Nowe logo Krakowa-koszt 25 tys. zł

Nowe logo Krakowa-koszt 25 tys. zł – Rozumiem, że tyle kosztował ten kwadracik przed napisem? Sam napis i tło przedszkolak zrobiłby za jakiś drobny smakołyk z Urzędu Miasta....Czy jakiś mieszkaniec Krakowa mógłby zgłosić to do prokuratury?
archiwum

Zwycięski pochód muzułmanów przez Malmoe w Szwecji.

Zwycięski pochód muzułmanów przez Malmoe w Szwecji. – Szwedzi ostatnio, w takiej liczbie stawili się na paradzie dla homosiów