Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

anekra9511

Z nami od: 13 listopada 2012 o 9:05
Ostatnio: 14 stycznia 2018 o 13:21
Płeć: kobieta
Exp: 25
Jest obserwowana przez: 6 osób
  • Demotywatorów na głównej: 13 z 58 (45 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 10002
  • Komentarzy: 4
  • Punktów za komentarze: 6
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

Głupia moda czy jej ofiary?

Głupia moda czy jej ofiary? – 7.00 rano, na dworze -8 stopni mrozu, odprowadzam synka do przedszkola, przede mną inna mama z dzieckiem. Ja w kozakach opatulona cieplutko ona w rurkach za kostkę, króciutka kurteczka koniecznie odsłaniająca pupę, nowe buty nike, ledwo wystające z nich skarpetki tzw.stopki i oczywiście gołe kostki. Zimno mi od samego patrzenia i zastanawiam się kiedy dziewczyna powie sama do siebie: ale byłam głupia.a) gdy za kilka lat jej amputują odmrożone stopyb) gdy przestaną jej funkcjonować chore nerkic) gdy po wielu zapaleniach będą wycinać jej jajnikid) gdy nie będzie się mogła ruszać z powodu bólu przemrożonych stawówTak, tak, teraz brzmi to śmiesznie. Za kilkanaście lat już nie będzie.
archiwum

DJ BOBO kończy dziś 50 lat! Happy birthday!

DJ BOBO kończy dziś 50 lat! Happy birthday! – Pamiętacie? Super muzyka lat 90.

Pamiętajcie, nie przychodzi do nas inspekcja sanitarna na święta, tylko dzieciątko Jezus do naszych serc

Pamiętajcie, nie przychodzi do nas inspekcja sanitarna na święta, tylko dzieciątko Jezus do naszych serc – A czy twoje serce jest gotowe go przyjąć?
Źródło: internet

Kto wierzy w Świętego Mikołaja daje "mocne"! HO! HO! HO!

Kto wierzy w Świętego Mikołajadaje "mocne"!HO! HO! HO! –

Dziewczyny, takie sztuczne ptasie szpony są naprawdę ohydne!

Dziewczyny, takie sztuczne ptasie szpony są naprawdę ohydne! –
Źródło: internet

Apel do rodziców:

Apel do rodziców: – Nie pozwólcie, aby małe dziecko gapiło się bezmyślnie w komputer, tablet czy telefon. Do poradni neurologicznych trafia coraz więcej dzieci z poważnymi zaburzeniami neurologicznymi!Sen, zabawa na świeżym powietrzu i cenny czas z rodzicami - tego potrzebują by prawidłowo i zdrowo się rozwijały
archiwum

HAPPY BIRTHDAY D.J. BOBO !

HAPPY BIRTHDAY D.J. BOBO ! – Piosenkarz kończy dziś 49 lat.Lata 90. to najfajniejsza muzyka disco.
Źródło: internet

Wierzcie mi, że nie mam problemu ze słuchem

Wierzcie mi, że nie mamproblemu ze słuchem – Dziesiątki razy widziałam tę reklamęi dalej nie wiem, co ona śpiewa?!
Źródło: internet
archiwum

Już niedługo

Już niedługo – zamiast zorganizować jeden marsz i z dumą świętować naszą niepodległość będziemy jak co roku oglądać w każdych wiadomościach 10 różnych marszy i bijatykę. Żałosne.
Źródło: internet
archiwum

Marina "On my way"

Marina "On my way" – SŁUCHALIŚCIE TEJ CUDNEJ PIOSENKI?Pewnie nie, bo w radio w kółko leci tylko Lisowska, Szroeder i Lewczuk, które i tak zresztą ciężko rozróżnić. Wszystko na jedno kopyto.
Źródło: internet

Zarabiam 2000 zł

Zarabiam 2000 zł – mój prezes 200 tysięcy.Czyli średnia krajowa 101 tysięcy. Prawda?
archiwum

Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna – a jej córka będzie się nazywała Róża Jeżyna. Fantastycznie. Na pewno kiedyś będzie sławnej mamie wdzięczna. Szczególnie w latach szkolnych.
Źródło: internet
archiwum – powód

Piękna piosenka!

Piękna piosenka! – mam ciary za każdym razem gdy słucham. Michał ma piękny głos. POWODZENIA W FINALE, TRZYMAMY DALEJ KCIUKI!
Źródło: INTERNET
archiwum

Zamiast korzystać z fajnego życia u boku fajnego mężczyzny

Zamiast korzystać z fajnego życia u boku fajnego mężczyzny – Ania ze swoim kompleksem będzie już przez całe życie wszystkim na siłę udowadniać że sama na siebie zarabia pracując w reklamach (odzieży sportowej, antyperspirantów, sieci komórkowych a nawet ostatnio banku!) Anka wyluzuj.
Źródło: internet
archiwum

Każda z nas chciałaby być im starsza tym ładniejsza

Każda z nas chciałaby być im starsza tym ładniejsza – ale jak widać bez odpowiednich (czyt.drogich) zabiegów poprawiających kondycję skóry i jej wygląd, możemy tylko pomarzyć. p.Aneta na zdj. po prawej jest dużo młodsza niż po lewej.
Źródło: internet
archiwum

Dzięki głupim sondażom wszyscy już wiemy

Dzięki głupim sondażom wszyscy już wiemy – że PIS wygra wybory, nawet już wiemy jak rozdzielą się mandaty. A gdyby sondaże były zabronione wszystkie partie miałyby równe szanse a tak to pójdziemy głosować na mniejsze zło.
archiwum

Jestem matką. Nie będę głosować na kogoś kto ma w du*ie społeczeństwo

Jestem matką. Nie będę głosować na kogoś kto ma w du*ie społeczeństwo – i mimo zebranych 500tys podpisów nie zrobił referendum ws.6-latków, nie pozwalając decydować rodzicom, bo doskonale wiedział że jest na przegranej pozycji, a teraz nagle szybko szykuje referendum ws.JOW-ów żeby swoją du*ę ratować!
Źródło: internet
archiwum

Dlaczego Polacy wciąż są tacy głupi i na zmianę będą wybierać między PO a PIS nie widząc innych partii i zmian na lepsze?

Dlaczego Polacy wciąż są tacy głupi i na zmianę będą wybierać między PO a PIS nie widząc innych partii i zmian na lepsze? –
archiwum

Sondaże powinny być zabronione, szczególnie przed wyborami. Robienie ludziom wody z mózgu.

Sondaże powinny być zabronione, szczególnie przed wyborami. Robienie ludziom wody z mózgu. –
Źródło: INTERNET
archiwum

Nie mam zamiaru go bronić

Nie mam zamiaru go bronić – ale czy to nie dziwny zbieg okoliczności, że stracił pracę ze skandalem w tle w chwili gdy TVN ma nowego amerykańskiego właściciela?
Źródło: internet