Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Venkman

Seksowne majteczki

 –  nowe majteczkiseksownelepiej wyglądają zdjętepokażjak uważasz, fajne?

Możliwe, że jej życie nie zaskoczy

Możliwe, że jej życie nie zaskoczy –

Japońska linia kolejowa Tsukuba Express przeprosiła publicznie za to, że... jeden z jej pociągów odjechał 20 sekund przed czasem!

Japońska linia kolejowa Tsukuba Express przeprosiła publicznie za to, że... jeden z jej pociągów odjechał 20 sekund przed czasem! – PKP, uczcie się!

W służbie ludzkości

 –  Witam. Masz watpliwości czy Twojadziewczyna jest wierna, nie romansuje naboku? Nie wiesz jak to sprawdzić?Oferuje usługę sprawdzenia wierności Twojejdziewczyny, ale nie w taki sposób jak myślisz.esli kobieta ma ochote Cie zdradzić, lub coorsza juz to robi z kims, to na 100% bedziehciała to zrobić także z kims innym, np zemną. Wystarczy nr jej telefonu, link do fb itp.Jestem doświadczonym uwodzicielem i znamtemat do zażygania.Nie dotkne Twojej kobiety, ale moge umówicsie z nia na kawę, kino, spacer lub seks.Zamiast mnie pójdziesz Ty. Bedziesz mial100% pewnosci, ze laske ciagnie na boki.N ie biore pieniedzy, robie to dla satysfakcji.

Śmiech to najlepsze lekarstwo Chyba, że śmiejesz się bez powodu, wtedy potrzebujesz lekarstw

Chyba, że śmiejesz się bez powodu, wtedy potrzebujesz lekarstw –

Kiedy zgubiłeś klucz od drzwi, a kumpel wpadł z butelką wódki

 –

Kiedy laska zrobi selfie, a potem przypomni się jej, że ma tyłek 10/10

 –

Każdego czasem nachodzi ochota na filozoficzne rozważania

 –  Masz chwilę, żeby pogadać o sensie życia?NieZapytam inaczej. Idziemy na wódkę?

Kto jeździł na takiej maszynie?

Kto jeździł na takiej maszynie? –

Kevin Spacey ujawnił, że jest również dyslektykiem "Myślałem, że miał 41 lat, a nie 14"

"Myślałem, że miał 41 lat, a nie 14" –

Ech, jakbym się chciał obudzić, i żeby się okazało, że... ...mam 8 lat, a ta cała dorosłość mi się po prostu przyśniła

...mam 8 lat, a ta cała dorosłość mi się po prostu przyśniła –

Człowiek, kurde... Nie patrz tak, tylko mi pomóż

Nie patrz tak, tylko mi pomóż –

Gdy nie możesz spać

 –  próbujesz zasnąćkalkulujesz ile czasu na sen ci pozostało, jeśli zaśniesz dokładnie w tym momencie

Sprzątałem dom przed przeprowadzką i znalazłem to... ...rozpłakałem się

...rozpłakałem się –

W kupie raźniej

 –

Jej do policji nigdy nie przyjmą

 –  Dagny Kurdwanowska 8 min •  Powiem Wam, że jednak bawi mnie myśl, że gdybym była młodszą aspirantką, to z moim nazwiskiem i ksywą Kurdwa, polska policja w życiu by się z tego nie wybroniła. #siadajkurdwa

Kobieta kobiecie wilkiem

 –  Monika Anna 4 godz ••• Dziewczyny! W niedzielę byłam świadkiem przedziwnej sytuacji, mianowicie; jak zwykle w weekend udałam się na koncert. Zwykle wybieram filharmonię lub teatr, ale tym razem ciekawsze dla mnie wydarzenie proponowało Centrum Kongresowe ICE (w Krakowie). W repertuarze znajdowały się popularne utwory muzyki klasycznej. Chwilę przed rozpoczęciem koncertu, do loży, w której zajmowałam miejsce weszła mama z niespełna rocznym dzidziusiem. Goście nie kryli oburzenia "w związku z zaistniałą sytuacją". Ktoś głośno rzucił "no nieee, to trzeba zgłosić do obsługi, natychmiast!", zaczęły się kpiny, udawanie krzyczącego niemowlęcia (?!), generalnie -niemal jednogłośnie "zadecydowano" ogólne oburzenie, a młoda mama zmuszona była znieść fale nienawiści, oblewające ją z każdej możliwej strony. Na naszym balkonie zdecydowaną część publiczności stanowiły... Kobiety. Tak. I to niestety kobiety były wobec owej mamy najbardziej agresywne. Teraz moje pytanie; dlaczego? Dlaczego my kobiety traktujemy tak siebie nawzajem? Dlaczego rzucamy kamieniami "przewidując", że sprawy potoczą się źle? Zakładam, że gdyby dziewczynka zaczęła płakać lub w jakikolwiek sposób przeszkadzać, mama natychmiast by z nią wyszła (taty nie było), ale dzieciaczek zachowywał się wzorcowo, lepiej niż niejeden dorosły meloman. Tylko raz, w czasie naprawdę kulminacyjnej sceny zaśmiała się w sposób typowy jedynie dla małego dziecka (co znów spowodowało spojrzenia "nienawiści"), ale nie przesadzajmy... Bardziej przeszkadzał mi sapiący sąsiad niż trzy sekundy niemowlęcej radochy.

Oto jak Polskę nazywają w Europie

 –  Polska w innych językach

A co ich kręci w bieliźnie prezesa?

A co ich kręci w bieliźnie prezesa? –  polacy cenią reformy jarosława kaczyńskiego

Pewnie cierpi...

Pewnie cierpi... –  Cierpisz