Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Dla furwy fatem?

Dla furwy fatem? – Co to kurna znaczy?

Na takie pytanie sam nie znałbym odpowiedzi

Na takie pytanie sam nie znałbym odpowiedzi –  Internauta który śledzi forum dyskusyjne, ale nie udziela się na nim aktywnie, to tak zwany:A: flamer, B: lurker, C: hejter, D: bloger

Raz, dwa, trzy... Trzecie oko patrzy

Raz, dwa, trzy...Trzecie oko patrzy –

Zapytano myśliwego, czy nie szkoda mu zwierząt, które zabija. Oto co odpowiedział:

Zapytano myśliwego, czy nie szkoda mu zwierząt, które zabija. Oto co odpowiedział: – "Szkoda mi jest, gdy w domu czy w restauracji podawany jest rosół z kurczaka, który całe swoje życie spędził w klatce, a na koniec został zabity. Takie zwierzę nie ma żadnego życia.Zwierzyna, na którą poluję, to zwierzęta wolno żyjące, cieszące się pełnią zwierzęcego życia. Kiedy dzik czy sarna giną pod kołami samochodu, nikt nie pyta kierowców, czy szkoda im, że zabili zwierzę. Myśliwi wykonują obowiązki wynikające z ustawy. Gdyby nie polowali, ludzie nie mieliby co jeść. I nie mówię o mięsie, tylko chociażby o chlebie, bo nie byłoby z czego go upiec. Z pól nie byłoby co zbierać.Wkładam wiele wysiłku, żeby odnieść sukces łowiecki. To nie jest tak, że przyjeżdżam, siadam na ambonie i co pięć minut strzelam, a potem pięciu innych kolegów zabiera ranne zwierzę. Bardzo często jestem sam. Strzelenie zajmuje sekundę, a potem cztery godziny zabiera mi ściągnięcie sztuki i dostarczenie jej na skup. Po takich „zapasach” przez kilka następnych dni wszystko mnie boli.Poluję jak wszystkie inne drapieżniki. Lubię jeść dziczyznę, moje dzieci tez lubią, więc nie mam żadnych wyrzutów sumienia. "

Proste życiowe problemy

Proste życiowe problemy – Kto z nas ich nie ma?
Źródło: http://komixxy.pl/

Dobrze, że nie odpowiedziała "o kurwa! Faktycznie"

Dobrze, że nie odpowiedziała"o kurwa! Faktycznie" –  Scena w Mc'donaldzie. Zamawiam kawę bo jest dobra i tania:) Wchodzi wycieczka. Dzieci na moje oko lat 7-8. Nagle lider grupy (raczej lat 7 bo mały, ale jak wiemy lichy wzrost we władzy nie przeszkadza) drze się nie kryjąc swojej ekstrawertycznej natury - "Ja pierdolę, patrzcie Chajzer!" Razem z dziewczyną przy kasie robimy gały jak 5 zł. W sumie to już 20, czyli nie mało. I tu do akcji wchodzi pani (chyba) nauczycielka. Widząc naszą konsternację stanowczo interweniuje - "chyba... Pan Chajzer" Kurtyna:)

Słyszeliście, że na Manifach o piguły antykoncepcyjne najbardziej walczyły lesbijki i staruszki?

Słyszeliście, że na Manifach o piguły antykoncepcyjne najbardziej walczyły lesbijki i staruszki? –

Proszę, pomóż! Ten syryjski 10-latek i jego owczarek niemiecki bardzo chcieliby wrócić do domu

Ten syryjski 10-latek i jego owczarek niemiecki bardzo chcieliby wrócić do domu –

Kiedy wypiłeś tak dużo, że aż zapomniałeś o swojej dziewczynie siedzącej na twoich barkach

 –

Kariera Norbiego się rozkręca

 –  axan gaz w najlepszej cenie jako klient polecam norbi

Gorąca reklama bielizny erotycznej skierowana do pań

Gorąca reklama bielizny erotycznej skierowana do pań – Białoruska firma Mark Formelle od lat spełnia kobiece marzenia. Z reguły proces tworzenia pozostaje ukryty i można zobaczyć tylko produkt końcowy. Zdecydowaliśmy się jednak podnieść zasłonę tajemnicy, jak wygląda produkcja w naszymbardzo "gorącym" sklepie

Tak wyglądała moja ciocia w młodym wieku. Była Harrym Potterem:

 –

Wreszcie pierwsi! Polska wstaje z kolan! Lista najbardziej zatrutych miast na świecie w dniu dzisiejszym

Lista najbardziej zatrutych miast na świecie w dniu dzisiejszym –  Wroclaw, PolandBeijing, ChinaPoznan, PolandKatowice, PolandKrakow, Poland

Dobre wytłumaczenie uratuje cię z niejednej opresji

Dobre wytłumaczenie uratuje cięz niejednej opresji –  Mężczyzna koło 40-stki jechał szosą swoim nowiutkim BMW. Kiedy jużdwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość, we wstecznym lusterkuzobaczył charakterystyczne czerwono-niebieskie migające światła.Pewien mocy swojego samochodu ostro przyśpieszył, ale wóz policyjnynie dawał za wygraną. Po chwili zdał sobie jednak sprawę, że w tensposób może przysporzyć sobie wielu kłopotów i zjechał na pobocze.Policjant podszedł do niego, bez słowa sprawdził prawo jazdy ipowiedział: - To był dla mnie bardzo długi dzień, zbliża się koniec mojejzmiany, na dodatek jest piątek trzynastego. Mam dość papierkowejroboty, więc jeśli znajdzie pan jakieś dobre wytłumaczenie na swojąucieczkę, pozwolę panu odjechać bez mandatu.Mężczyzna pomyślał chwilę i powiedział: - W zeszłym tygodniu mojażona zostawiła mnie dla jakiegoś policjanta. Bałem się, że chciał mi panją oddać.- Życzę miłego weekendu. - powiedział policjant.

Czytający książki zrozumieją

Czytający książki zrozumieją –

Plastry opatrunkowe zsuwają się z palców? Żeby tego uniknąć, wystarczy zastosować prostą sztuczkę z Japonii

Plastry opatrunkowe zsuwają się z palców? Żeby tego uniknąć, wystarczy zastosować prostą sztuczkę z Japonii – Jedyne, czego potrzebujesz, to nożyczki: najpierw nacinasz plaster wzdłuż z obu stron, pozostawiając prostokątny wacik nienaruszony.W drugiej kolejności naklejasz go na palec, zawijając każdy z czterech powstałych po przecięciu końców "na krzyż", czyli po przekątnej. Dzięki temu plaster będzie się lepiej trzymał i dłużej pozostanie na swoim miejscu.

Wydry też umieją się bawić

Wydry też umieją się bawić –

Jak Keanu Reeves posługuje się bronią w realu

Jak Keanu Reeves posługuje się bronią w realu – Tak Keanu Reeves trenuje do ról takich jak John Wick

Lekarze mają zakaz nazywania ciężarnych “matkami”

Lekarze mają zakaz nazywania ciężarnych “matkami” – Brytyjscy lekarze otrzymali zalecenie, aby nie nazywać kobiet w ciąży “przyszłymi matkami” ponieważ termin ten może urazić osoby transpłciowe. NHS proponuje w zamian inny, bardziej politycznie poprawny termin - “osoba w ciąży”

Gdzie można kupić naklejkę: "Patrz w lusterka - Macierewicze mogą być wszędzie"?

Gdzie można kupić naklejkę:"Patrz w lusterka - Macierewicze mogą być wszędzie"? –