Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Surwabuno1985

Z nami od: 6 czerwca 2015 o 10:56
Ostatnio: 17 października 2017 o 19:11
Wiek: 2017
Płeć: mężczyzna
Exp: 4
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 2 z 22 (19 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1217
  • Komentarzy: 78
  • Punktów za komentarze: 25
  • Obserwuje: 55 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Oglądając anime na tej stronie czuję się tak jakbym był na wojnie

Oglądając anime na tej stronie czuję się tak jakbym był na wojnie – ze wszystkich stron bombardują mnie reklamy. Próbuję wpisać tytuł w ich wyszukiwarce i nagle bum REKLAMA. Próbuję włączyć anime BUM NAPALM REKLAMOWY Nie daj Boże muszę podczas oglądania zatrzymać odcinek - od razu zostaję ostrzelany dziesiątkami reklam. Mój antywirus ciągle wariuje, że zablokował próbę włamania, nawet przeglądarka TOR na tej stronie głupieje.
Źródło: https://a-o.ninja/
archiwum

Opowieść o tym jak Disney zniszczył kanon Gwiezdnych Wojen

Opowieść o tym jak Disney zniszczył kanon Gwiezdnych Wojen – Dzień 30 października 2012 roku na zawsze zostanie zapamiętany przez wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen. To właśnie tego dnia George Lucas sprzedał Disneyowi za 4,05 mld dol. swoją wytwórnię Lucasfilm. Koncern Disney zyskał tym samym wszystkie prawa dotyczące Gwiezdnych Wojen, mógł z nimi zrobić, co chce, no i zrobił, niestety je zniszczył. Ludzie z Disneya pomyśleli sobie: Po co mamy czytać te wszystkie książki i komiksy, które ukazywały się od końca lat 70-tych XX wieku? Po co nam te gry komputerowe? Wyrzućmy wszystko do kosza, olejmy fanów, stwórzmy swój Disneyowy kanon dla dzieci.
archiwum

Terminator - kanon

Terminator - kanon – Kto się zgadza z taką wizją kanonu Terminatora?
archiwum

Disney zniszczył Gwiezdne Wojny

Disney zniszczył Gwiezdne Wojny – W latach 90-tych XX w. popularność filmów bardzo zmalała. Sytuację uratował Timothy Zahn, autor książki „Dziedzic Imperium”, która była pierwszą częścią Trylogii Thrawna. „Dziedzic Imperium” w księgarniach pojawił się w 1991 roku i podniósł na nogi całe Uniwersum. Niestety w 2012 roku ludzie z Disneya pomyśleli sobie: Po co mamy czytać te wszystkie książki i komiksy, które ukazywały się od końca lat 70-tych XX wieku? Po co nam te gry komputerowe? Wyrzućmy wszystko do kosza, olejmy fanów, stwórzmy swój Disneyowy kanon dla dzieci. A jak! Fani Gwiezdnych Wojen to śmiecie, bez uczuć, co nas obchodzą te ich książki, co nas obchodzi jakieś ich Expanded Universe!
archiwum

Disney zniszczył Gwiezdne Wojny

Disney zniszczył Gwiezdne Wojny – Kilka dekad książek, komiksów i gier wyrzucili do kosza nie licząc się z uczuciami fanów :(
archiwum

Disney to korporacja, która zniszczyła Gwiezdne Wojny

Disney to korporacja, która zniszczyła Gwiezdne Wojny – Kilka dekad książek, komiksów i gier wyrzucili do kosza nie licząc się z uczuciami fanów :(
archiwum

Nauczyciele w Polsce XXI w.

Nauczyciele w Polsce XXI w. – Mają po kilka "podyplomówek" zrobionych na prywatnych uczelniach i uczą kilku przedmiotów. Zdarza się, że historyk uczy matematyki, a polonista informatyki. Czy nie wydaje się Wam, że to jest chore?
archiwum

Erich von Daniken, Zecharia Sitchin i inni ludzie twierdzący, że kiedyś naszą planetę odwiedzili kosmici.

Erich von Daniken, Zecharia Sitchin i inni ludzie twierdzący, że kiedyś naszą planetę odwiedzili kosmici. – Kiedyś w to nie wierzyłem, bo magistrowi historii nie wypada wierzyć w takie teorie. Ale teraz im częściej czytam Stary Testament oraz tłumaczenia glinianych tabliczek, które pozostawili po sobie Sumerowie i artykuły dotyczące starożytnych Indii i wimanów (pojazdów bogów), tym bardziej skłaniam się ku paleoastronautyce. Bogowie Enki, Enlil, Marduk, Tiamat istnieli naprawdę, a prorok Ezechiel opisywał lądowanie boga (kosmity).

Pamiętaj ludzie są zaprogramowani przez telewizję, którą traktują jak wyrocznię

Pamiętaj ludzie są zaprogramowani przez telewizję, którą traktują jak wyrocznię – Niewiele jest osób, które są świadome manipulacji. Człowiek w XXI wieku ma przede wszystkim konsumować, czyli robić zakupy, wydawać pieniądze, pić alkohol, bawić się i oglądać TV. Wszystko jest nastawione na wszechobecną reklamę i manipulację. Ci, którzy się wyłamują z tego systemu, wybudzili się z MATRIXA stwarzają dla systemu realne zagrożenie
archiwum

Morfeuszu powiedz, kiedy lewacka Europa Zachodnia będzie gotowa odejść od Multi-kulti?

Morfeuszu powiedz, kiedy lewacka Europa Zachodnia będzie gotowa odejść od Multi-kulti? – „Musisz zrozumieć, większość z tych ludzi nie jest jeszcze gotowa, aby ich odłączyć. Wielu z nich jest tak beznadziejnie podległych, zależnych od systemu, że oni będą walczyć aby go chronić” – Morfeusz (Matrix)
archiwum

"Nigdy nie wątpić w system. Przestrzegać zasad. Oto wymagania do stania się wartościowym obywatelem".

"Nigdy nie wątpić w system. Przestrzegać zasad.Oto wymagania do stania się wartościowym obywatelem". – Anime Ergo Proxy. Odcinek 3.
archiwum

Smutna polska rzeczywistość

Smutna polska rzeczywistość – Szlachta nie pracuje, pisać po polsku nie potrafi, ale studia na prywatnej uczelni skończyła. Kiedyś dyplom uczelni wyższej zdobywali najlepsi. Dziś mają go nawet osoby robiące takie błędy.

Dziewczyna przez pól filmu jest przykuta do grzejnika kajdankami, które można otworzyć bez kluczyka dzięki małej dźwigni.

Dziewczyna przez pól filmu jest przykuta do grzejnika kajdankami, które można otworzyć bez kluczyka dzięki małej dźwigni. – Czy reżyser tego "dzieła" ma widzów za kompletnych kretynów?
archiwum

Słowa z anime, które skłaniają do refleksji:

Słowa z anime, które skłaniają do refleksji: – "Nie powiem, że rozumiem twój ból. Należy on tylko i wyłącznie do ciebie. Ja nie rozumiem. Nie powiem też, że chciałeś jedynie uciec od bólu.. Ponieważ jest to jedna z możliwości. Życie w bólu albo ucieczka przed bólem. To ty wybierasz bramkę. W końcu to twoje życie".
archiwum

Kiedy akcja anime dzieje się w latach 90-tych XX wieku wracają wspomnienia. Aż mi się mój stary komputer przypomniał :)

Kiedy akcja anime dzieje się w latach 90-tych XX wieku wracają wspomnienia. Aż mi się mój stary komputer przypomniał :) – Tekst z Anime: "Bingo! [Dyskietka] miała wyglądać na sformatowaną ale są na niej zapisane wszystkie dane (...) To 16 bitowy 40 Megahercowy PeCet. Ma 128 MB RAM pamięci. Dysk twardy ma pojemność 300 MB".
archiwum

Naukowcy twierdzą, że piwo szkodzi mężczyznom ponieważ posiada żeńskie hormony

Naukowcy twierdzą, że piwo szkodzi mężczyznom ponieważ posiada żeńskie hormony – Z kolei historycy piszą, że w średniowieczu pito 1,5-2 litry   piwa dziennie, a kobiety rodziły kilkanaścioro dzieci w ciągu swojego życia. Czy nie oznacza to, że piwo jest zdrowym afrodyzjakiem wzmacniającym potencję?

1