Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Prally

Z nami od: 21 grudnia 2011 o 16:01
Ostatnio: 19 listopada 2017 o 22:50
Płeć: mężczyzna
Exp: 73
Jest obserwowany przez: 7 osób
  • Demotywatorów na głównej: 41 z 257 (215 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 22232
  • Komentarzy: 564
  • Punktów za komentarze: 407
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Dobrze że "Murzynek" nie wiedział że nie może być Polakiem

Dobrze że "Murzynek" nie wiedział że nie może być Polakiem – Kościuszko miałby jednego zdolnego generała mniej
archiwum

Ta, chyba przez jeden dzień.

Ta, chyba przez jeden dzień. –

ORP "Błyskawica" jeden z najstarszych zachowanych okrętów wojennych na świecie kończy 81 lat!

ORP "Błyskawica" jeden z najstarszychzachowanych okrętów wojennych na świecie kończy 81 lat! – Niszczyciel "Błyskawica" zwodowano 1 sierpnia 1936 roku.30 sierpnia 1939 roku wraz z niszczycielami Gromem i Burzą, Błyskawica odpłynęła do Wielkiej Brytanii by wspierać Royal Navy w nadchodzącym konflikcie i uniknąć niechybnego zniszczenia na Bałtyku.Okręt eskortował konwój materiałów wojennych przeznaczonych dla Polski, następnie wziął udział w walkach pod Narwikiem gdzie zatopiony został bliźniaczy Grom, a sama Błyskawica została uszkodzona. Następnie polski niszczyciel wziął udział w operacji Dynamo. w trakcie której wszedł do portu w Dunkierce. Błyskawica walczyła później na Morzu Północnym, Atlantyku i Morzu Śródziemnym gdzie została kilkukrotnie uszkodzona1 lipca 1947 roku Błyskawica wyruszyła w drogę powrotną do Polski, i kontynuowała czynną służbę w polskiej marynarce wojennej aż do 1975 roku kiedy po awarii kotła wycofano ją z czynne służby i przeznaczono na muzeum. Błyskawica do dziś jest silniej uzbrojona niż niektóre współczesne Okręty Rzeczypospolitej Polskiej

Kiedy długo i szczegółowo wyjaśniasz dlaczego coś zostało źle zrobione

Kiedy długo i szczegółowo wyjaśniasz dlaczego coś zostało źle zrobione – A potem ktoś nazywa cię "głupim hejterem" nie podając żadnego argumentu na poparcie tej opinii.
archiwum

Mój typowy wypoczynek w pierwszy dzień weekendu.

Mój typowy wypoczynek w pierwszy dzień weekendu. –
archiwum

II Rzeczpospolita kontra III Rzesza Niemiecka

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
II Rzeczpospolita kontra III Rzesza Niemiecka – Wrzesień 39 roku, Niemcy, Słowacja i ZSRR atakują Polskę. Węgry, wówczas sojusznik Niemiec, odmawiają wzięcia udziału w inwazji, zapowiadają stawienie oporu Wehrmachtowi w razie próby przemarszu armii Niemieckiej przez Węgry do Polski, i na tę okoliczność zaminowują własne tunele i wiadukty kolejowe.Łącznie w inwazji na Polskę bierze udział 2,5 miliona żołnierzy, którym opór stawia 1 mln żołnierzy (z czego do wybuchu wojny zmobilizowano tylko 700tys.) Naprzeciw 2800 czołgów niemieckich rusza 600 polskich czołgów i tankietek, oraz kawaleria uzbrojona w działka i karabiny przeciwpancerne. W artylerii same Niemcy mają 2,5 krotną przewagę.W lotnictwie 2000 nowoczesnych samolotów niemieckich, mierzy się z 400 polskimi, w tym świetnymi ale już przestarzałymi myśliwcami PZL, oraz garstką nowoczesnych ale pozbawionych osłony, bombowców  Łoś i Karaś. Mimo to, ani Polacy nie spodziewają się tak tragicznej klęski, ani Niemcy tak zaciekłego oporu, strat własnych i skutecznych kontrataków.
archiwum

A tak Polonez sam zakłada kontrę do poślizgu.

A tak Polonez sam zakłada kontrę do poślizgu. –
archiwum

Historia uczy: W propagandę nie warto wierzyć!

Historia uczy: W propagandę nie warto wierzyć! – Nawet gdy to twoja własna propaganda.
archiwum – powód

Moralność Kalego

Moralność Kalego – Wersja "Murzyn Europy"
archiwum

Tymczasem w parlamencie europejskim

Tymczasem w parlamencie europejskim –
archiwum

Centralny port lotniczy

Centralny port lotniczy –
archiwum

Ponad 60 letni zapomniany gwiazdor telewizyjny, alkoholik, nabijający się z własnej kariery, nagrał piosenkę do filmu będącego karykaturą lat 80-tych.

Ponad 60 letni zapomniany gwiazdor telewizyjny, alkoholik, nabijający się z własnej kariery, nagrał piosenkę do filmu będącego karykaturą lat 80-tych. – Klip obejrzano już ponad 30 milionów razy. Ironia polega na tym, piosenka nagrana dla jaj, jest zupełnie dobra, i nawet lepsza niż większość dzisiejszego popu, a jej wyniszczony alkoholem i parodiujący samego siebie wykonawca, naprawdę potrafi śpiewać, co systematycznie udowadnia na koncertach bez playbacku, a nawet śpiewając a capella.Dziś David Hasselhoff ma 65 lat, pokonał nałóg, jest w świetnej formie. Podróżuje, daje koncerty, pokazuje kaskaderskie triki samochodowe których nauczył się jeszcze na planie serialu "Nieustraszony" we wczesnych latach 80tych. Przy tym nieodmiennie cieszy się miłością dwóch córek dla których zawsze był dobrym ojcem, zaś ludzie którzy spotykają go w czasie licznych podróży zawsze określają go jako miłego faceta z poczuciem humoru, który traktuje wszystkich jak równych sobie i zawsze znajdującego okazję do żartów.
archiwum

Ten 62 letni muzułmanin zabił setki ludzi

Ten 62 letni muzułmanin zabił setki ludzi – Ów szyicki muzułmanin z Iraku szczególnie uwziął się na islamistów z ISIS. W mniej niż rok zastrzelił z karabinu snajperskiego aż 173 bojowników Państwa Islamskiego.Do końca marca tego roku, uszczuplił szeregi zbrodniczego kalifatu o 321 bojowników.
archiwum

"Wasz świat jest niesamowicie pusty, ideały śmieszne, a wasza demokracja to rządy intrygantów wybieranych przez głupców.

"Wasz świat jest niesamowicie pusty, ideały śmieszne, a wasza demokracja to rządy intrygantów wybieranych przez głupców. – Zademonstruję, że nie ma szaleństwa tak bezmyślnego, ani idei tak jawnie absurdalnej, której gdyby została odpowiednio narzucona, ludzie nie przyjęli jak swoją. A wtedy z pułapki którą zbudujecie sobie własnymi rękami, nie wydostaniecie się nigdy."-Android z "Rozprawy" Lema.
archiwum

Żołnierze nie są od zamiatania liści

Żołnierze nie są od zamiatania liści –
archiwum – powód

Dobra riposta

Dobra riposta – Jest dobra niezależnie od osoby autora.
archiwum – powód

Polskie regulacje prawne

Polskie regulacje prawne – Zaprojektowane by promować przestępczość zamiast przedsiębiorczości.

"Gdy ginie poczucie humoru, ginie również wyczucie proporcji. Gdy jesteś wśród ludzi których uraża byle co, nigdy nie możesz czuć się swobodnie."

"Gdy ginie poczucie humoru, ginie również wyczucie proporcji. Gdy jesteś wśród ludzi których uraża byle co, nigdy nie możesz czuć się swobodnie." – - John Cleese (Monty Python)
archiwum

Ja już nie mówię że żeby mieć doświadczenie w pracy, trzeba najpierw dostać pracę...

Ja już nie mówię że żeby mieć doświadczenie w pracy, trzeba najpierw dostać pracę... – Ale wku%#$ mnie, że średnio w połowie przypadków kiedy oddaję auto do warsztatu lub serwisu ASO, muszę potem sam poprawiać po mechanikach, bo durnie przykręcili chlapacze do blachy i zniszczyli lakier, nie powpinali wtyczek do czujników, doje%$% śruby tak że pękły i odpadły im główki, albo w ogóle nie wymienili tego co mieli wymienić i auto po naprawie hamulców nie przechodzi przeglądu rejestracyjnego z powodu niesprawnych hamulców!A ja nie jestem k... żadnym mechanikiem, i nie mam doświadczenia w naprawianiu pojazdów mechanicznych. Po prostu z musu nauczyłem się tego, co było mi niezbędnie potrzebne, bo z braku doświadczenia, brakuje mi dobrej pracy i w efekcie pieniędzy na mechanika który poprawi po poprzednim.

Na świecie żyje ponad 2000 miliarderów, którzy zgromadzili w sumie 7.67 biliona dolarów

Na świecie żyje ponad 2000 miliarderów, którzy zgromadzili w sumie 7.67 biliona dolarów – Gdyby ich majątek podzielić równo między wszystkich ludzi, każdy dostałby tylko ok. 1033 dolary