Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

To prawda, że tam żyją do góry nogami!

To prawda, że tamżyją do góry nogami! –

Zlot morsów: Oczekiwania vs rzeczywistość

 –

Przyjęcie księdza po kolędzie to coraz większe wyzwanie

Przyjęcie księdza po kolędzie to coraz większe wyzwanie –  Styczeń to czas kolędy i lada dzień zjawi  się u naszych drzwi duchowny. Porad jak uniknąć niezręcznych wpadek, udzielają księża z Podlasia:1. Do kolędy należy odpowiednio przygotować stół – nakryć białym obrusem, postawić krzyż, świece i wodę święconą, którą można odebrać w kościele po każdej mszy św. To bardzo ważne, bo na stronie parafii św. Wojciecha w Białymstoku czytamy: "Są takie rodziny, które ciągle pożyczają krzyż i świece u sąsiadów, nie ma też kropidła, wody święconej. Księża nie będą nosili ze sobą kropideł jak też i wody święconej".2. 2. Tuż przed przyjściem księdza należy zapalić świece, wyłączyć telewizor, radio, zakończyć rozmowę przez telefon.3. Wizyta duszpasterska jest przede wszystkim spotkaniem modlitewnym. Ksiądz przychodzi pobłogosławić rodzinie na nowy rok i wspólnie się pomodlić. Powinni być obecni wszyscy domownicy.Ale co, jeśli nie wszyscy chcą? Ociągających się należy stanowczo namówić, bo jak nie, patrz pkt. 4:4. Pozostawanie niektórych w sąsiednim pokoju lub oglądanie w tym czasie telewizji jest niezrozumiałe i niegrzeczne.Żeby nie narazić księdza na afront nie wolno:5. Przeżywać nabożeństwa kolędowego tylko w skarpetkach - "bez obuwia na nogach lub w laczkach, papciach czy w dresach". Jeśli domownicy przyjmują »na boso« kapłana, jest to wyraz najwyższej pogardy - czytamy na stronie parafii św. Wojciecha w Białymstoku. 6. Nie należy przegrzewać pokoju, w którym odbywa się błogosławieństwo kolędowe, a przy kolędowym stole nie stawiać głębokich, niskich foteli, a tylko zwykłe krzesła.7. Na czas kolędy psy i koty, muszą być zamknięte w pomieszczeniach gospodarczych, lub piwnicach - nigdy w łazienkach lub w sąsiednich pokojach, a klatki z papużkami i kanarkami powinny być wyniesione do innego pomieszczenia. Na stole mogą być kwiaty, ale tylko żywe.

UWAGA! Specjalna, pamiątkowa koszulka prosto z SAN ESCOBAR!
Musisz ją mieć zanim będą ją mieć inni! ;-)

Niemiecka stacja ZDF ukryła przeprosiny za "polskie obozy zagłady"

Niemiecka stacja ZDF ukryła przeprosiny za "polskie obozy zagłady" – Niemiecka publiczna Stacja ZDF przegrała proces za nazwanie hitlerowskich obozów koncentracyjnych w Majdanku i Oświęcimiu "polskimi obozami zagłady", wytoczony jej przez byłego więźnia Auschwitz, Karola Tenderę. Sąd nakazał zamieszczenie przeprosin, które miały zostać opublikowane na pierwszej stronie nadawcy i pozostawać widoczne przez 30 dni. ZDF opublikowała je dyskretnie, na dole w rubryce Doku/Wissen z tytułem "Przeprosiny Karola Tendery". Sam tytuł przeprosin nie wyjaśniał nic, gdyż docelowa treść, znajdowała się dopiero po kliknięciu tego odnośnika. Trudno tutaj mówić o pomyłce lub niedomówieniu, jak przez całe lata tego typu przypadki były nazywane. Prawda o obozach jest jak widać bardzo niewygodna i celowo zacierana DO NOT CONFUSE THE MURDERER WITH THE VICTIM THERE WERE NO POLISH DEATH CAMPSgermandeathcamps.org

Nie wiem co to, ale stawiam w ciemno, że Azjaci

Nie wiem co to, alestawiam w ciemno, że Azjaci –

To dopiero dobry sposób

To dopiero dobry sposób –

Sprawiedliwość

Sprawiedliwość –

Byłam normalna... Jakieś trzy koty temu

Byłam normalna...Jakieś trzy koty temu –

Weźmiesz najlepsze panienki, tyle koksu ile zdołasz unieść, a wszystkiego ma być w opór A jak będą chcieli polecieć na San Escobar, to zabierzesz ich na San Escobar k*rwa jego mać!

A jak będą chcieli polecieć na San Escobar, to zabierzesz ich na San Escobar k*rwa jego mać! –

Gdy jesteś mały, ale niepokonany

Gdy jesteś mały,ale niepokonany –

To co ostatnio kupiłeś powiększa się dziesięciokrotnie Jak bardzo masz przesrane?

Jak bardzo masz przesrane? –

Przyleciał do mnie śliczny ptaszek. To mysikrólik, najmniejszy ptak występujący w Polsce

Przyleciał do mnie śliczny ptaszek.To mysikrólik, najmniejszy ptak występujący w Polsce –

Obcinacz do paznokci wart milion funtów

Obcinacz do paznokci wart milion funtów – Znasz coś bardziej głupiego?

Dobry ojciec zawsze dba o bezpieczeństwo swojego dziecka

Dobry ojciec zawsze dba o bezpieczeństwo swojego dziecka –

Ładowanie menu

Ładowanie menu –

Chwila relaksu dla perfekcjonisty

 –

Pokaż którzy cię zaczepiali

Pokaż którzy cię zaczepiali –

Słuchajcie moi bracia! Wyrwiemy się stąd, stworzymy nowy ład, tam czeka nas lepsze życie!

Słuchajcie moi bracia!Wyrwiemy się stąd,stworzymy nowy ład,tam czeka nas lepsze życie! –

Dobry! Macie może bezglutenowe wydanie "Buszującego w zbożu"?

Dobry! Macie może bezglutenowe wydanie "Buszującego w zbożu"? –

- Popatrz, jak ta dzisiejsza młodzież ma ciężko w kryzysie. Jednego papierosa na pięciu muszą palić! - No ale dzielne chłopaki! Zobacz, jaką mają radość życia i jak się chichrają mimo wszystko!

- Popatrz, jak ta dzisiejsza młodzież ma ciężko w kryzysie. Jednego papierosa na pięciu muszą palić!- No ale dzielne chłopaki! Zobacz, jaką mają radość życia i jak się chichrają mimo wszystko! –