Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

PZA9099

1 / 1
PZA9099

[demot] Z tych wielkich seriali z lat 90tych do dzisiaj kręcą tylko Kiepskich. Ale to już nie są ci sami kiepscy co kiedyś.

0 / 0
PZA9099

[demot] Jak się nie chce być chrześcijaninem wierzącym to przyjdą ciapaci i zrobią islam. Przykład mamy w Niemczech czy we Francji.

0 / 0
PZA9099

[demot] W Polsce również seks jest legalny od 15 lat. Co do alkoholu - wyrzuciłbym wszystkich gimbusów do Danii. Niech się upiją do upadłego i niech Duńczycy leczą ich bo Polska jest za biedna by leczyć głupotę niedorozwiniętych idiotów.

-1 / 5
PZA9099

[demot] @naprawiaczlaptopow stosunek minusów do plusów w komentarzu pokazuje, ile zwolenników Platformy okupiło demotywatory. Czyli wniosek jest taki że większość użytkowników demotów to mafia czy inni bandyci bądź ich rodziny czy znajomi co bronią platformersów.

-1 / 1
PZA9099

[demot] @kAzek29 również krzyczałem że to wstyd i hańba że za PO zdjęli. Tylko do nich to nic nie docierało.

0 / 0
PZA9099

[demot] To nagle ceny zaczną być coś w stylu 9,98 zł. Dlatego pomysł jest martwy.

-1 / 1
PZA9099

[demot] Problemem jest to że przez takiego to nie możesz sobie na wieprzowinę pozwolić.

7 / 13
PZA9099

[demot] @Kiciulek90 tak, Kukizowcy i stąd pomysł na ripostę by to (p)osłom obniżyć kwotę wolną.

-2 / 4
PZA9099

[demot] Tak się składa że tego demota "co tam 50tka - jadę dalej" zrobiłem zaraz po tym jak Lewy strzelił kolejną bramkę. Więc część memów było zrobione jeszcze w trakcie meczu zapewne

-1 / 1
PZA9099

[demot] Spokojnie, za chwilę państwo zacznie pobierać podatek na abonament RTV za sam fakt posiadania komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów jak i zwykłych telefonów. Przecież jest to logiczne że obecnie coraz mniej ludzi ogląda telewizor bo raz nie ma co oglądać, a to się chce oglądać to bez problemu można obejrzeć w internecie. Tak samo jest z radiem - radia mało kto słucha głównie z tego powodu że stacje radiowe w Polsce nie mają nic ciekawego do zaoferowania a to się lubi to zawsze można posłuchać przez internet. Również się nie zdziwię jak Państwo opodatkuje i zaakcyzuje internet bo wtedy byłyby zayebiste wpływy do budżetu.

-1 / 1
PZA9099

[demot] @dncx sieć Euro to już jest częścią Eurocash'u podobnie jak Delikatesy Centrum, Groszek czy Lewiatan. Teraz nawet Mile wchłania Luis Amaral.

-1 / 1
PZA9099

[demot] Niestety, ale murzynom czy muzułmanom jest szkoda z tego powodu że białych jest najwięcej na świecie i nawet ich populacją nie dogonią. Dlatego się mszczą.

-2 / 2
PZA9099

[demot] Kiedy bycie dziwką jest sztuczną drogą do poprawy własnej samooceny. Kiedy się nie ma sobą reprezentować mózgiem, to trzeba ciałem. Jaka jest różnica pomiędzy kobietą a dziwką? Ciało kobiety jest bezcenne, u dziwki to już wiesz za ile jej ciało się ceni.

1 2 3 4 5 6 7 8 następna »