Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

PZA9099

Nowa definicja wieśniactwa

Nowa definicja wieśniactwa – Z im większego miasta pochodzisz, tym większym wieśniakiem (mentalnie) jesteś. Czasy, kiedy wieśniakiem nazywało się kogoś ze wsi już dawno poszły w zapomnienie Apartament po wizycie młodych warszawiaków. "Wstyd dla każdego"Właściciel domków i apartamentów do wynajęcia w Kościelisku w Tarach podzielił się bardzo niemiłymi doświadczeniami jakie zafundowała mu grupa młodych turystów z Warszawy. Zdjęcia zamieszczone przez niego w mediach społecznościowych szokują, a opis tego co przedstawiają nie pozostawia złudzeń. Do "Apartamentów Taterka" zawitała nie młodzież ze stolicy, a nieletnia dzicz.

Takie ustawy wchodzą w życie tylko w Polsce

Takie ustawy wchodzą w życie tylko w Polsce –  Będzie można dostać karę za przebywanie na własnej ziemi?! Weszło nowe prawoTrzeciego stycznia w Polsce weszło w życie nowe prawo. Zgodnie z nim myśliwi dostali nowe prawa. Będą mogli przepędzić każdego z lasu w trakcie polowania, a nawet wyrzucić właściciela z jego własnej ziemi. Co więcej, mają także prawo domagać się ukarania każdego, kto im utrudnia łowy. Niedługo można będzie dostać karę za przebywanie na własnej ziemi, bo tego zażyczą sobie myśliwi.

Remonty zaskakują

Remonty zaskakują –

Tymczasem w Australii już 2018 rok

Tymczasem w Australiijuż 2018 rok –

Z czego wartość samego Apple wynosi ponad 900 miliardów dolarów

Z czego wartość samego Apple wynosi ponad 900 miliardów dolarów –

Dziadziu miał rację

Dziadziu miał rację –  Co to?Szczur?Mójdziadekmówi, żeto jestlekarstwona babskąhisterię.

To były prawdziwe telefony

To były prawdziwe telefony – Nie trzeba było do nich kupować żadnych etui, szkieł hartowanych, nie trzeba było się z nimi obchodzić jak z jajkiem ani ładowaćich codziennie.Za to żaden upadek z jakiejkolwiek wysokości czy jakiekolwiek zalanie nie było dla nich straszne i wiele z nich pomimo lat działają do dzisiaj

Pisuar dla hardcorów

Pisuar dla hardcorów –

Kto ma dzieci, ten wie o co chodzi

Kto ma dzieci, ten wie o co chodzi –  godzina 12:00godzina 12:05

Kiedy firma szuka pracowników i oferuje 10 tys. zł miesięcznie na rękę

Kiedy firma szuka pracowników i oferuje 10 tys. zł miesięcznie na rękę –

Ludzie nie rządzą papierosami

Ludzie nie rządzą papierosami – Tylko papierosy ludźmi

Co doprowadza kobietę do orgazmu:

 –

W końcu jakaś statystyka

W końcu jakaś statystyka – Która nie pie*doli o średnim wynagrodzeniu Mrożące dane GUS. Najczęstszapensja w Polsce wyniosła 1,5 tys. złna rękęDamian Szymański

Kto jest za tym, aby tak wyglądał posiłek dla więźniów, zamiast dla chorych w szpitalu?

Kto jest za tym, aby tak wyglądał posiłek dla więźniów, zamiast dla chorych w szpitalu? –

Facebook

Facebook – Legenda głosi, że ktoś w takim wypadku wysłał im zdjęcia swojego dokumentu tożsamości Zmień imię i nazwisko Wygląda na to, że imię i nazwisko podane na Twoim koncie nie jest tym, którym posługujesz się na co dzień. Prosimy wszystkich użytkowników o używanie prawdziwych imion i nazwisk na Facebooku, aby ich znajomi wiedzieli, z kim się kontaktują. Jakie imiona i nazwiska są dozwolone na Facebooku? Jeśli to jest Twoje prawdziwe imię i nazwisko, chcielibyśmy, abyś pomógł nam je potwierdzić. Zwrócimy się do Ciebie z prośbą o przesłanie dokumentu z naszej listy dowodów tożsamości zawierającego imię i nazwisko, którego chcesz używać na Facebooku.

Tymczasem we Wrocławiu...

Tymczasem we Wrocławiu... –  Co jest kurwa

Dlatego pasażerowie go nienawidzą

Dlatego pasażerowie go nienawidzą –