Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Z nami od: 8 czerwca 2015 o 0:39
Ostatnio: 17 września 2017 o 1:57
Wiek: 35
Płeć: mężczyzna
Exp: 62
O sobie:

NIE DLA FANATYZMU!

Jest obserwowany przez: 12 osób
  • Demotywatorów na głównej: 21 z 290 (269 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 31699
  • Komentarzy: 451
  • Punktów za komentarze: 384
  • Obserwuje: 7 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

CHAM Z GRÓJCA

CHAM Z GRÓJCA – PKS Grójec zatrudnia w swoich szeregach profesjonalnych i kulturalnych kierowców. Niestety, od każdej reguły są wyjątki. W gronie naprawdę sympatycznych ludzi, dobrze robiących swoją robotę, trafił się nieprzeciętny cham i jełop. Zero kultury osobistej, wybitne wręcz prostactwo i poziom buractwa, którego nie da się mierzyć. Nie dość, że jaśnie wielmoża robi łaskę, że w ogóle podniósł dupę i zaszczycił wszystkich swoją obecnością to jeszcze traktuje pasażerów jak podludzi. Pokrzykiwanie i jakieś zje*ane komentarze pod nosem, bo akurat ćwokowi coś nie podeszło są na porządku dziennym. Tak chamie. Jeśli przypadkiem to teraz czytasz, to wiedz, ze piszę o Tobie. Jeszcze nie wiem kim jesteś i jak się nazywasz, ale dowiem się. Wtedy przedstawię Twoją zakazaną mordę w sieci. Zobaczymy jak wtedy będzie Ci wesoło, kiedy jakaś staruszka zamiast słuchać debilnych komentarzy bo za wolno wsiada, wskaże Cię palcem i powie = „O! To ten cham z Grójca co mi go wnuczek pokazywał na komputerze!"
archiwum

Taka prawda.

Taka prawda. –
archiwum

Zjawisko astronomiczne.

Zjawisko astronomiczne. –
archiwum – powód

Jak przez głupotę zaorać sobie markę i biznes. Przewodnik w slajdach.

Jak przez głupotę zaorać sobie markę i biznes. Przewodnik w slajdach. –
archiwum

Babcia przeżyła obozy. Zawsze powtarzała: "Niemiec Twój wróg dziecko"

Babcia przeżyła obozy. Zawsze powtarzała: "Niemiec Twój wróg dziecko" – Kiedyś nie rozumiałem, jak wiele miała racji...
archiwum

Niemiecka dłoń i tajemnicza woń.

Niemiecka dłoń i tajemnicza woń. –
archiwum

TELEFON Z PRZESZŁOŚCI

TELEFON Z PRZESZŁOŚCI –
archiwum

Cytaty sławnych osobistości.

Cytaty sławnych osobistości. –
archiwum

Wszyscy czarni ludzie to rasiści, bo nienawidzą białych. W dodatku w większości to kryminaliści i pasożyty społeczne, żerujące na zasiłkach.

Wszyscy czarni ludzie to rasiści, bo nienawidzą białych. W dodatku w większości to kryminaliści i pasożyty społeczne, żerujące na zasiłkach. – W nawiązaniu do - link poniżej
archiwum

NIE DLA ISLAMIZACJI EUROPY! Dawno nie było żadnego zamachu i nikt nie zginął, więc media głównego nurtu nie mają o czym trąbić.

NIE DLA ISLAMIZACJI EUROPY!Dawno nie było żadnego zamachu i nikt nie zginął, więc media głównego nurtu nie mają o czym trąbić. – Niemniej przypominam. Imigranci wciąż falami zalewają Europę. Z tą dziczą, która już tu się przedarła są rosnące problemy. Fanatyczny, radykalny Islam to nie religia pokoju. Islamski fanatyzm to zło, które należy tępić wszędzie i w każdej postaci.
archiwum

GS-y już raz mieliśmy.

GS-y już raz mieliśmy. – Samopomoc miała być wspaniała a wyszło jak ze wszystkim w komunizmie.
archiwum

Zawsze, gdy patrzę na ten obrazek, zastanawiam się nad pewną kwestią.

Zawsze, gdy patrzę na ten obrazek, zastanawiam się nad pewną kwestią. – Że też przez tyle lat rozwoju technologii biomedycznych, nie udało się jeszcze wypracować szczepionki na głupotę...
archiwum

TEST TROLLA.

TEST TROLLA. – Wstawiono o 07:23. Zobaczymy jak szybko zniknie w archiwum?
archiwum

" CZWARTA WŁADZA" czyli NIEZAWISŁE MEDIA

" CZWARTA WŁADZA"czyliNIEZAWISŁE MEDIA – Taka sama kpina jak partie polityczne, które promują i popierają. Niezawisłe chyba tylko dlatego, że się nie da nadawania zawiesić...
archiwum – powód

FLAGA POLSKI POWINNA BYĆ ZAWSZE W CENTRUM! JUŻ WIDAĆ KTO SIĘ SPRZEDAŁ.

FLAGA POLSKI POWINNA BYĆ ZAWSZE W CENTRUM!JUŻ WIDAĆ KTO SIĘ SPRZEDAŁ. – Już widać, gdzie leży prawdziwa władza.
archiwum – powód

A co jeśli ten cały cyrk legislacyjny z ustawą o sądach to tylko misternie uknuty plan po to, żeby zrobić z Prezydenta zbawcę narodu i silnorękiego do ogarnięcia pierdzielnika z demonstracjami ?

A co jeśli ten cały cyrk legislacyjny z ustawą o sądach to tylko misternie uknuty plan po to, żeby zrobić z Prezydenta zbawcę narodu i silnorękiego do ogarnięcia pierdzielnika z demonstracjami ? –
archiwum

TAK WYGLĄDAŁA BY SALA POSIEDZEŃ W SEJMIE...

TAK WYGLĄDAŁA BY SALA POSIEDZEŃ W SEJMIE... – Gdyby w konstytucji uregulowano kwestie wynagrodzeń każdego posła na poziomie średniego wynagrodzenia kraju. Bez dodatków, bez ulg, bez immunitetów. Wyłącznie średnia krajowa brutto. W przypadku machlojek i przekrętów lub innego rodzaju korzyści majątkowych, płynących z wykonywanej służby dla narodu - najsurowsze kary więzienia z pełną konfiskatą dóbr prywatnych na rzecz skarbu państwa. Wtedy w sejmie zasiadałyby nie darmozjady, ale ludzie idący tam z powołania, którzy chcieliby działać, aby innym żyło się lepiej. Ewentualnie, po prostu Sejm stałby pusty.
archiwum

MÓWIĄ O NAS, O NARODZIE - SUWEREN.

MÓWIĄ O NAS, O NARODZIE -  SUWEREN. – Chciałbym zobaczyć, co by się stało, gdyby w rozpisanym z inicjatywy społecznej referendum narodowym, Polacy opowiedzieli się za rozwiązaniem wszystkich istniejących partii politycznych i odsunięciem wszystkich aktualnie zasiadających przy korytach, Orwellowskich świń od władzy. Dopiero wtedy okazałoby się jak szanowana jest wola narodu. Miny "obrońców demokracji" byłyby bezcenne :)
archiwum

MOJA UTOPIA

MOJA UTOPIA – Chciałbym kiedyś stwierdzić, że żyję właśnie w takiej Polsce.
archiwum – powód

TROLLE Z PiS'u DOBRZE OPŁACONE.

TROLLE Z PiS'u DOBRZE OPŁACONE. – Tylko wspomnieć coś na minus o Prezesie.