Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

poczekalnia

"W życiu staraj się być uważny, aby nie przeoczyć tego, co spotyka cię w danej chwili. Niech twoja uwaga skupiona na jednym głównym celu, nie rozproszy widoku tych mniejszych, które mogą być równie cenne.

"W życiu staraj się być uważny, aby nie przeoczyć tego, co spotyka cię w danej chwili. Niech twoja uwaga skupiona na jednym głównym celu, nie rozproszy widoku tych mniejszych, które mogą być równie cenne. – Każde nowe doświadczenie traktuj z szacunkiem i pokorą - niezależnie od skutków. Pamiętaj, że w przyszłości Twój punkt widzenia prawdopodobnie się zmieni. Ale przede wszystkim, rozejrzyj się dookoła, dostrzegaj świat i go doświadczaj. Czasem bywa tak, że jutro może być już za późno."
poczekalnia

Kocia mama ratuje swoje maleństwo

Kocia mama ratuje swoje maleństwo –
poczekalnia

Taki tam suwenir z bazaru we Lwowie:

 –
archiwum – powód

Ty uważasz, że Polska nic nie znaczy w świecie, a może ona jest po prostu Pikaczu?

Ty uważasz, że Polska nic nie znaczy w świecie, a może ona jest po prostu Pikaczu? –
poczekalnia

Co najbardziej przeraża mężczyzn:

 –
poczekalnia

Każdy rodzic powinien to wiedzieć:

Każdy rodzic powinien to wiedzieć: – 1. Dzieci uczą się wszystkiego, co dzieje się w ich otoczeniu.2. Jeśli często krytykujesz dziecko, ono nauczy się oceniania innych.3. Jeśli regularnie chwalisz dziecko, ono nauczy się doceniania.4. Jeśli dziecku okazuje się wrogość, ono nauczy się walczyć.5. Jeśli jest się uczciwym wobec dziecka, ono też będzie uczciwe.6. Jeśli dziecko jest często wyśmiewane, stanie się osobą nieśmiałą.7. Jeśli dziecko rozwija się w poczuciu bezpieczeństwa, nauczy się ufać innym.8. Jeśli dziecko jest często oczerniane, rozwinie się w nim niezdrowe poczucie winy.9. Jeśli pomysły dziecka są regularnie akceptowane, ono nauczy się czuć dobrze samo ze sobą.10. Jeśli jest się przychylnym dziecku, ono nauczy się cierpliwości.11. Jeśli dziecko żyje w przyjaznym środowisku i czuje się potrzebne, nauczy się znajdować miłość.12. Nie mów źle o swoim dziecku, ani wtedy, gdy jest blisko, ani wtedy gdy nie ma go w pobliżu.13. Koncentruj się na rozwoju tego, co dobre w twoim dziecku, tak, aby na to co gorsze nie starczyło już miejsca.14. Słuchaj zawsze tego co ma do powiedzenia twoje dziecko, a gdy zbliży się do ciebie, by o coś zapytać lub coś skomentować, zawsze odpowiadaj.15. Szanuj swoje dziecko nawet wtedy, gdy popełnia błędy. Naprawi je zaraz albo nieco później.16. Bądź gotów pomóc dziecku, gdy czegoś poszukuje. Ale bądź również skłonny usunąć się w cień, gdy samo znalazło to czego szukało.17. Gdy zwracasz się do swojego dziecka, rób to zawsze w najlepszy z możliwych sposobów. Daj jemu to co w tobie najlepsze.18. Jeśli dziecko jest wspierane w tym co robi, nabierze pewności siebie
poczekalnia

Bez poradnika też daję radę

Bez poradnika też daję radę –
poczekalnia

Tymczasem w sypialni

Tymczasem w sypialni –
poczekalnia

Ciekawa argumentacja

Ciekawa argumentacja –
poczekalnia

A powiadają, że kobiety to słaba płeć

A powiadają, że kobiety to słaba płeć –