Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

archiwum

Z przesłaniem

Z przesłaniem –
archiwum

Na konferencji w ramach targów MWC 2017, zaplanowanej na 26 lutego, fińska firma HMD, mająca prawa do marki Nokia, zamierza pokazać unowocześnioną wersję klasycznego modelu sprzed kilkunastu lat.

Na konferencji w ramach targów MWC 2017, zaplanowanej na 26 lutego, fińska firma HMD, mająca prawa do marki Nokia, zamierza pokazać unowocześnioną wersję klasycznego modelu sprzed kilkunastu lat. – Sensacyjne wieści przynosi słynący ze sprawdzonych przecieków na Twitterze Evan Blass (@evleaks). Wyceniany na 59 euro następca Nokii 3310 z pewnością narobi sporo zamieszania w Barcelonie, w związku z dużą rozpoznawalnością i niesłabnącym sentymentem wśród użytkowników.Należy się spodziewać, że w stosunku do pierwowzoru zostanie nieco odmłodzony i wyposażony w nowsze komponenty.
Źródło: EvanBlass@evleaks
archiwum

Uczucia zmienne są... ...dwa miesiące po Walentynkach

...dwa miesiące po Walentynkach –
archiwum

Silna i niezależna też świętuje

Silna i niezależna też świętuje –
archiwum

Sztuka cierpliwości użytkowej

Sztuka cierpliwości użytkowej –
archiwum

Zginął od ciosu nożem, "bo nie przeszedł obojętnie wobec zła"

Zginął od ciosu nożem,"bo nie przeszedł obojętnie wobec zła" – taki napis widnieje na tablicy pamiątkowej wmurowanej w kapliczkę, którą postawiono w miejscu, gdzie siedem lat temu tragicznie zginął funkcjonariusz stołecznego Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego Andrzej Struj. Do tragicznego zdarzenia doszło 10 lutego 2010 roku. Kiedy na przystanek na Woli podjechał tramwaj, jeden ze stojących przy wiacie mężczyzn rzucił koszem na śmieci w wagon.Jak ustalono, jeden z mężczyzn przytrzymywał interweniującego policjanta, a drugi zadał mu kilka ciosów nożem. Mimo reanimacji Andrzeja Struja nie udało się uratować.W lutym 2011 roku Sąd Okręgowy w Warszawie skazał na 25 lat więzienia Mateusza N., a na 15 - Piotra R. Prokuratura domagała się dla nich maksymalnych kar więzienia - po 25 lat (nie groziło im dożywocie, bo w chwili czynu nie mieli ukończonych 18 lat).
Źródło: fb PolskaPolicja
archiwum

Miej czas...

Miej czas... –
archiwum

Update XXI wieku

Update XXI wieku –
archiwum

Zrozumienie

Zrozumienie –
archiwum

Z czasem

Z czasem –
archiwum

Co mi tam mróz i śnieg....

Co mi tam mróz i śnieg.... – trenować trzeba w każdych warunkach
Źródło: na własne życzenie
archiwum

Fizyka w praktyce

Fizyka w praktyce –
archiwum

Macie dzień! na poukładanie resoraków - powiedziała Mama. Tacie nie trzeba było dwa razy powtarzać

Tacie nie trzeba było dwa razy powtarzać –
Źródło: ...są słowa co mają moc...
archiwum

- Edyta, rzucę świat do twych stóp! - Marek, wytrzeźwiej i odłóż globus na miejsce...

- Edyta, rzucę świat do twych stóp!- Marek, wytrzeźwiej i odłóż globus na miejsce... –
archiwum

Nie widziałem żony od tygodnia, nie ma już whiskey, ochrona wynosi mnie z hotelu

Nie widziałem żony od tygodnia,nie ma już whiskey,ochrona wynosi mnie z hotelu – Cóż, wygląda na to, że miesiąc miodowy dobiega końca…
archiwum

Możliwości obecnych trików

Możliwości obecnych trików –
archiwum

Kto powiedział, że się nie da na małym balkonie wyciągnąć

Kto powiedział, że się nie da na małym balkonie wyciągnąć –
archiwum

Maciej Kot w sobotę wygrał po raz pierwszy w karierze zawody PŚ w skokach. Polak na pierwszym miejscu uplasował się wspólnie z Peterem Prevcem. Słoweniec zachował się z klasą wobec naszego skoczka, oddał trofeum za wygraną Polakowi.

Maciej Kot w sobotę wygrał po raz pierwszy w karierze zawody PŚ w skokach. Polak na pierwszym miejscu uplasował się wspólnie z Peterem Prevcem. Słoweniec zachował się z klasą wobec naszego skoczka, oddał trofeum za wygraną Polakowi. – - Chciałem podziękować Peterowi, bo powiedział, że to moje pierwsze zwycięstwo i on mi ten puchar oddaje - mówił po zawodach wzruszony Maciej Kot.Jak zapewnili Japończycy, drugi puchar trafi w ręce Petera Prevca w niedzielę, ewentualnie zostanie mu przesłany już po zawodach w Sapporo. Słoweniec żartował, o czym wspomina nasz skoczek, że pucharów za zwycięstwa ma już sporo, więc jeden nie był mu aż tak potrzebny.
archiwum

Szłem łąką, kwiaty pachły wiater wiał, ona mnie odepchła.. więc weszłem do domu, trzasłem drzwiami, pierdłem, rzygłem i wyszłem... bo chamstwa nie zniese.

Szłem łąką, kwiaty pachły wiater wiał, ona mnie odepchła.. więc weszłem do domu, trzasłem drzwiami, pierdłem, rzygłem i wyszłem... bo chamstwa nie zniese. –
Źródło: Rysiek to jest gość/ via internety
archiwum

Dwie rzeczy określają człowieka...

Dwie rzeczy określają człowieka... –