Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Lampowy

Z nami od: 17 marca 2012 o 22:11
Ostatnio: 7 października 2017 o 19:24
Płeć: mężczyzna
Exp: 23
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 11 z 84 (72 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 10851
  • Komentarzy: 5
  • Punktów za komentarze: -12
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Takie czasy,że nawet po śmierci musisz musisz ładnie wyglądać.

Takie czasy,że nawet po śmierci musisz musisz ładnie wyglądać. – Dobry PR,to podstawa.
archiwum

Powrót kolejek linowych w polskie ręce,część majątku kolejek linowych przejdzie na własność Skarbu Państwa

Powrót kolejek linowych w polskie ręce,część majątku kolejek linowych przejdzie na własność Skarbu Państwa – PKL zostały sprywatyzowane w 2013 r. za rządów PO-PSL .PKL jest bezpośrednio kontrolowana przez luksemburską spółkę Altura.
archiwum

Oświadczenie J. Kaczyńskiego. "Odmawiam podpisania"

Oświadczenie J. Kaczyńskiego. "Odmawiam podpisania" – Można ? Można!!
archiwum – powód

Elżbietko, Kocham Cię !!!

Elżbietko, Kocham Cię !!! – Niech słonko dziś świeci na jasnym niebiea ptaki śpiewają dziś tylko dla Ciebie.Składam Ci szczere życzenia,aby spełniły się Twe marzenia.
archiwum

Paulina Młynarska, która znana jest z walki o prawa kobiet, napisała do Melanie Trump list. Odniosła się w nim do seksistowskiej postawy Trumpa i szukała powodów, dla których Melania związała się z kimś takim, jak on.

Paulina Młynarska, która znana jest z walki o prawa kobiet, napisała do Melanie Trump list. Odniosła się w nim do seksistowskiej postawy Trumpa i szukała powodów, dla których Melania związała się z kimś takim, jak on. – A kim ty kurna jesteś?
archiwum

Smog to wina deweloperów i "nowych warszawiaków"? "To nie palone śmieci, to zabudowania, które niszczą kliny napowietrzające

Smog to wina deweloperów i "nowych warszawiaków"? "To nie palone śmieci, to zabudowania, które niszczą kliny napowietrzające –
archiwum

Długi spacer? Ocipiałeś??

Długi spacer?Ocipiałeś?? – Zimno jest tak,że ekshibicjoniści opowiadająco mają pod spodem,zamiast pokazywać.
archiwum

Jeśli grupa posłów uniemożliwia pracę Sejmu Rzeczypospolitej,to może należałoby odebrać im mandaty i przeprowadzić wybory uzupełniające.

Jeśli grupa posłów uniemożliwia pracę Sejmu Rzeczypospolitej,to może należałoby odebrać im mandaty i przeprowadzić wybory uzupełniające. – By na ich miejsce przyszli ludzie którym zależy na Polsce,a nie na interesikach.

Zima to piękna pora roku, póki się nie zachce...

Zima to piękna pora roku,póki się nie zachce... –

Rośnie liczba ofiar mrozu w Polsce, a w ośrodkach dla uchodźców są wolne miejsca

Rośnie liczba ofiar mrozu w Polsce, a w ośrodkach dla uchodźców są wolne miejsca – Dlaczego utrzymujemy obcych, a nie troszczymy się o swoich?
archiwum

Fakt – Ringer Axel Springer Gazeta Wyborcza – Agora Super Express – ZPR Media Rzeczpospolita – Gremi Business Communication Przegląd Sportowy – Ringer Axel Springer

Fakt  –  Ringer Axel Springer Gazeta Wyborcza – Agora Super Express – ZPR Media Rzeczpospolita –   Gremi Business CommunicationPrzegląd Sportowy – Ringer Axel Springer – Wolne ,nie nasze media,a szybkie nie mogą być?
archiwum

Jak Ja poszedłbym do pracy,po pracy i siedział tam całe noce, to wywaliliby mnie ,podejrzewając chorobę psychiczną i dodatkowo obciążając kosztami. Taka sytuacja.

Jak Ja poszedłbym do pracy,po pracy i siedział tam całe noce,to  wywaliliby mnie ,podejrzewając chorobę psychiczną i dodatkowo obciążając kosztami.Taka sytuacja. –
archiwum

1 lipca 2015 roku Grupa ITI i Grupa Canal+ sprzedały wszystkie swoje udziały Scripps Networks Interactive 20 czerwca 2016: Moskwa. Ivan Rodionov i Igor Pozhitkov, nabyli 80% akcji od Scripps Networks Interactive.

1 lipca 2015 roku Grupa ITI i Grupa Canal+ sprzedały wszystkie swoje udziały Scripps Networks Interactive20 czerwca 2016:Moskwa. Ivan Rodionov i Igor Pozhitkov, nabyli 80% akcji od Scripps Networks Interactive. – Firma chcąc wejść na rynek Rosji, sprzedała 80%udziałów, bo tak stanowi prawo w Rosji.I o jakie wolne media walczymy hę?
archiwum – powód

Księżniczka Leia nie żyje. Smutne,ale czy ogłoszono żałobę w Leju?

Księżniczka Leia nie żyje.Smutne,ale czy ogłoszono żałobę w Leju? –

Gdy po świętach trzeba ruszyć cztery szanowne litery

Gdy po świętach trzeba ruszyć cztery szanowne litery –
archiwum

Święta, święta i po świętach.

Święta, święta i po świętach. –
archiwum

Zwolenniczko aborcji na życzenie.

Zwolenniczko aborcji na życzenie. – Jesteś w ciąży.Co się urodzi: słoń,owca,koń?Nie!Urodzisz CZŁOWIEKA.Chcesz dokonać aborcji,kogo zabijesz?CZŁOWIEKA!

Rodzice 13-letniego chłopca nie zgodzili się, aby wziął udział w wycieczce do meczetu. Mieli prawo? Okazuje się, że - według niemieckich urzędników - nie. Po donosie nauczyciela, małżonków ukarano grzywną!

Rodzice 13-letniego chłopca nie zgodzili się, aby wziął udział w wycieczce do meczetu. Mieli prawo? Okazuje się, że - według niemieckich urzędników - nie. Po donosie nauczyciela, małżonków ukarano grzywną! – Po(pa)prawność przechodzi w absurd

Sławomir Nowak został szefem ukraińskiego odpowiednika GDDKiA i przyjął obywatelstwo Ukrainy Na pytanie, czy zrzekł się polskiego obywatelstwa odpowiedział: - Nie, oczywiście nie.

Sławomir Nowak został szefem ukraińskiego odpowiednika GDDKiA i przyjął obywatelstwo UkrainyNa pytanie, czy zrzekł się polskiego obywatelstwa odpowiedział: - Nie, oczywiście nie. – Ukraińskie prawo nie pozwala na posiadanie drugiego obywatelstwa. Ktoś tu kłamie w żywe oczy
archiwum

Jedna z osób odpowiedzialnych za organizację Luxury Motor Show została aresztowana . Powodem było to, że kobiety widoczne na zdjęciu znalazły się na terenie strefy przeznaczonej tylko dla mężczyzn

Jedna z osób odpowiedzialnych za organizację Luxury Motor Show została aresztowana . Powodem było to, że kobiety widoczne na zdjęciu znalazły się na terenie strefy przeznaczonej tylko dla mężczyzn – Niech parasolki pojadą do Arabii Saudyjskiej i tam walczą o prawa kobiet ...