Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Z nami od: 1 grudnia 2014 o 19:49
Ostatnio: 3 stycznia 2017 o 10:55
Wiek: 25
Płeć: mężczyzna
Exp: 494
Jest obserwowany przez: 7 osób
  • Demotywatorów na głównej: 373 z 501 (123 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 121673
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Tak wygląda prawdziwy minimalizm:

 –
poczekalnia

Niemowlęta wyklęte? Czy ktoś naprawdę ma coś z głową...

Niemowlęta wyklęte? Czy ktoś naprawdę ma coś z głową... –  oseski wyklęte - ponieważ żyły prawem wyjca"<Pajacyk niemowlęcy z haftowaną na piersi flagą Polski w kształcie serca, uszyty z dzianiny z kamuflażem inspirowanym wzorem maskowania używanym przez żołnierzy generała Stanisława Sosabowskiego z 1. Samodzielnej Brygady Spadochronowej - pierwszej w historii Wojska Polskiego jednostki spadochronowej> - tak sklep internetowy opisuje swój produkt. Pajacyk w moro ma ponadto wszywaną w bok biało-czerwoną żakardową metkę".[...]"Inny sklep oferuje natomiast niemowlęce body dla patriotycznych najmłodszych. Rodzice mogą tam kupić np. koszulkę z symbolem Narodowych Sił Zbrojnych, a kilkumiesięcznym dzieciom - body z nadrukiem <Żołnierze Wyklęci>".

Żądamy repolonizacji polskiej kuchni! Włoszczyzna precz!

Żądamy repolonizacji polskiej kuchni! Włoszczyzna precz! –
poczekalnia

Misiek przyniósł nowy towar na próbę

Misiek przyniósł nowytowar na próbę – Działa i to jak W Smoleńsku musiało się stać coś, couniemożliwiło realizację decyzji kapitana Tu-154M o odejściu na drugi krąg - powiedział wwywiadzie dla "Gazety Polskiej" szef MONAntoni Macierewicz. Jego zdaniem piloci"chcieli uratować polską delegację z zasadzki".
archiwum

Aby Polska rosła w siłę...

Aby Polska rosła w siłę... –
archiwum – powód

Porządny kandydat do miana idioty roku

Porządny kandydat do mianaidioty roku –

Pieniądze mojego dzieciństwa

Pieniądze mojego dzieciństwa –
archiwum

I kolejne zasługi wpływają na to samo konto

I kolejne zasługi wpływająna to samo konto –

Podziękowania

Podziękowania –  Jacek RakowieckiW imieniu własnym, bliższej i dalszej rodziny, a także -mam nadzieję - większości przyjaciół i znajomychchciałbym na ręce Pana Jarosława Kaczyńskiegozłożyć najserdeczniejsze podziękowania za wkładpartii Prawo i Sprawiedliwość w tegoroczny,rekordowy, wynik zbiórki pieniężnej na WielkąOrkiestrę Świątecznej Pomocy. Bez ogromnegozaangażowania i wkładu Pana Prezesa, a takżedziesiątków działaczy Pańskiej partii nie byłoby tomożliwe. Spośród wielu zasłużonych, pozwolę sobiewymienić przynajmniej posła Piętę, posłankęPawłowicz i ministra Macierewicza, przepraszajączarazem, że nie mogę z racji na miejsce uczcićwszystkich innych, którzy stawali na głowie, by samWOŚP i udział w jego akcji ośmieszyć, opluć,wyszydzić czy skompromitować.Wykonaliście Państwo, pod światłym kierunkiem PanaPrezesa Kaczyńskiego, kawał dobrej roboty, którejsuweren, ojczyzna i ja osobiście nigdy Państwu niezapomnimy. Jeśli więc przy tej okazji możemyskierować do Państwa jeszcze jedną prośbę, tobrzmiałby ona: nie ustawajcie w samozaorywaniu się.W ramach naszych skromnych środków obiecujemy,że Wam w tym pomożemy ile sił starczy!
archiwum

Praca zdalna to super rzecz

Praca zdalna to super rzecz –
archiwum

W samochodzie zamiast świętego Krzysztofa:

 –
archiwum

Reakcja pierwszego rzędu na zmianę decyzji o przyznaniu Oscara

Reakcja pierwszego rzędu na zmianę decyzji o przyznaniu Oscara –

Moje pączki utknęły na cle...

Moje pączki utknęły na cle... –

Wiele jest kłótni o to, kto jest lepszym Jokerem. A ja czekam aż on go zagra:

 –
archiwum – powód

Nowy serial w TVP:

Nowy serial w TVP: –

Jedyny dzióbek do zdjęcia, który nie jest kretyński

 –

Single znają ten ból:

 –  przed walentynkami po walentynkach
archiwum

One nigdy o tobie nie zapomną

One nigdy o tobie nie zapomną –
archiwum

Po tym, co powiedział Misiewicz, aż sam Sienkiewicz zrobił wielkie oczy

Po tym, co powiedział Misiewicz, aż sam Sienkiewicz zrobił wielkie oczy –
archiwum – powód

Masz coś do pizzy hawajskiej? Przeczytaj to!

 –  Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrejwhisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie,że cierpkie i jakieś mdte. Dacie polakowi trufli topowie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzyciepolaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznejmaszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrejjakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogólekwaśna i i dziwnie smakuje. Dlatego mnie nie dziwi,że 3/4 z was, biedaki szkaluje HAWAJSKĄ. Nie dziwimnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymicebulakami i całe życie schabowe z mięsa za 7,99/kg. Nie znacie życia, wasze kubki smakowe sąwypalone od podrobionych fajek i chujowej wódki.Nigdy nie mieliście okazji poznać smaków. Na widokpizzy z miodem byście pewnie skakali i darli mordęjak te małpy w zoo. Kompozycja słodko-słone, albosłodko-kwaśne to jedna z najlepszych rzeczy jakiemożna skonsumować. Prawdziwa eksplozja dlawyrafinowanych smakoszy.W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córkaprzyprowadza i przedstawia swojego wybrankarodzicom, ci wykonują test. Podają mu Hawajską.Kiedy chłopak pizzy nie zje, albo powie że mu niesmakuje, to wiadomo że pochodzi z patologicznejrodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawetWHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominujealkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawszepojawia się niechęć do pizzy z ananasem.