Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

-1 / 5
Evandro

[demot] @Malmsteen @tomxy serio myślicie, że właściciel Tigera cokolwiek na tym zyskał? Zasada, że nieważne jak o tobie mówią, ważne żeby mówili, dotyczy jedynie celebrytów, ale nie marek. Markę się buduje bardzo mozolnie i w ten sposób, aby się dobrze ludziom kojarzyła. Dlatego firmy często biorą udział w różnych akcjach charytatywnych, wspierają wszystko to, co jest warte wspierania. I taki cały trud może pójść na marne jednym takim nietrafionym ruchem jak to. To nie działa tak, ze ludzie nagle polecą do sklepów i zaczną wykupywać tajgery, bo usłyszeli o nim w internecie. Ten napój był już znany, często go widuje w sklepach. Teraz każdy widząc go i pamiętając tę akcję, będzie raczej go omijał i wybierał jeden z wielu innych energetyków. Tym bardziej, że obiektywnie ten tajger jest syfiasty w smaku. Kontrowersja podziałała dobrze na produkty typu Ciechan, którego to lewaki wylewali jakiś czas temu w akcie protestu. Ale to był produkt mało znany, niszowy, więc w ramach solidarności z producentem, prawacy zaczęli go kupować i koniec, końców Ciechan zyskał na aferze. Ale kiedy uderzasz w wartości patriotyczne, które są szanowane niezależnie od poglądów, to nie ma nikogo, kto by cię mógł wesprzeć. Zostajesz po prostu wyruchany.

0 / 0
Evandro

[demot] @Zibioff och, ach, a z ciebie zawsze wyłazi taki maczo, kiedy przychodzi rozmawiać o gejach. Jakbyś odczuwał wewnętrzną potrzebę podkreślenia swojej heteroseksualności. I po ch...a wy prawole ciągle wypisujecie stek głupot na temat gejów, a pomimo tego musicie wstawić w swoją wypowiedź, że nie macie nic do homoseksualistów? To brzmi trochę jak ta formułka... "nie jestem za PiSem, ale...". Za każdym je*anym razem. I co jest złego w tym, że 6% populacji społeczeństwa dostanie małą garstkę przywilejów, które do tej pory były zarezerwowane dla reszty? Czy tobie, albo komukolwiek coś z tego ubędzie? Próbujesz być racjonalny w tej nieracjonalnej niechęci do gejów, ale jedynie potrafisz szafować argumentami typu argumentu ad absurdum i argumentum ad populum.

0 / 0
Evandro

[demot] @tassar mądrość siedzi spokojnie w fotelu? Wskocz w wehikuł czasu i powiedz to kobietom sprzed stu laty. Kiedyś też mówiono kobietom, żeby siedziały sobie w domu cichutko i nie brały się za jakieś politykowanie. A te głupie baby wyłaziły na ulicę, krzyczały, tworzyły transparenty, w bójki się wplątywały, nawet szyby wybijały. I co? Z perspektywy czasu ktoś powie, ze to daremnie? Nie, musiały się znaleźć takie krzykliwe kobiety, żeby wyważyć pewne drzwi. Z gejami jest podobnie. Jeżeli będą potulnie siedzieć w domach, nie daj Boże nie afiszować się z byciem homo, to raczej nikt z czasem nie pomyśli sobie: a co u tych gejów? Tacy są grzeczni, ach dajmy im więcej praw. Poza tym, w Warszawie uczestniczyło rekordowa liczba 50,000 ludzi. Myślisz, że to byli sami geje? Że nagle Warszawa okazała się tak bardzo homoseksualna? Nie, ogromna część tych ludzi, to byli normalni ludzie hetero, którzy chcieli okazać wsparcie tym mniej uprzywilejowanym.

-1 / 7
Evandro

[demot] @rafik54321 Jej transparent raczej sugerował, że dla niej to nienormalne, żeby facet z facetem. Zresztą, widziałeś tę Paradę, albo jakąkolwiek, widziałeś jakichś świrów biegających topless? Raczej żadnych takich przypadków nie stwierdzono, byli tam normalni ludzie, dużo zwyczajnie heteroseksualnych, a także heteroseksualne rodziny z dziećmi, które nie bały się najwidoczniej, że zaraz ich dziecko zobaczy kolesia z pindolem na wierzchu. Bo może po prostu takich nie było. Bardziej po tych paradach się mówiło o kwiecie prawicowej młodości i tego typu pięknych nastolatkach: https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18813483_1862258730456401_9088604568437529071_n.jpg?oh=10e716d6e686da25abf0708c7c2aeb3b&oe=59A673C4

Komentarz poniżej poziomu pokaż
-2 / 2
Evandro

[demot] @nature22 ale żartowanie sobie z Niemców, Rosjan, Francuzów jest zawsze spoko i na propsie. Takie demoty zawsze mają wysokie oceny i zero zażaleń. W Polsce fajne jest to, że jest tylu ludzi przywiązanych do patriotycznych wartości, mających w sobie dużo dumy narodowej, sam uważam się za patriotę, uwielbiam słuchać historie o bohaterstwie naszych przodków, ale problem z nami jest taki, że niektórzy przeginają z tą dumą. Ta duma momentami zabiera nam dystans do siebie i sprawia, że o byle co potrafimy spinać dupę. To są żarty, żarty ze stereotypów - te nie muszą mieć przecież realnego przełożenia na rzeczywistość, w końcu to są tylko stereotypy. Tak samo jak to, że Niemki są brzydkie. Wiadomo, że to gówno prawda, ale mimo wszystko lubimy sobie o tym żartować - i spoko, ja też lubię, choć wiem, że wśród rodowitych Niemek nie brakuje pięknych kobiet, tak jak i u nas. W ostatnim czasie się jakoś tak przyjęło mówić, że Polacy to cebulacy, którzy wykorzystują każdą okazję, żeby nachapać się czegoś za darmo. Wiadomo przecież, że takich ludzi nie brakuje w innych krajach, ale co w tym złego sobie pośmieszkować z siebie? Jeśli chcesz być taką rasową patriotką, pokaż że nie jesteś typową Polką, która robi ból dupy przy każdej okazji, kiedy "szkalują" jej pochodzenie. Pokaż, że jesteś Polką, która potrafi się z siebie śmiać. Reaguj ostro dopiero, kiedy rzeczywiście ktoś będzie obrażał twój kraj i nie będzie tego woalował żartami, tylko robił to z pełną premedytacją, mówiąc przykładowo, że Polacy to idioci, złodzieje, albo przekłamując historię.

-1 / 3
Evandro

[demot] @nature22 @zeon śmianie się z niektórych narodowych przywar już interpretujecie jako nienawiść? Serio, nie można się trochę pośmiać z samych siebie? Jak na takiego strasznego antypolaka robię bardzo dużo patriotycznych demotów. Kilka ostanich: http://demotywatory.pl/4764250/Tak-powstawal-mural-z-Janem-Pawlem-II-niedaleko-Wadowic http://demotywatory.pl/4761755/14-latkowie-w-1918-brali-karabin-ciezszy-od-nich-samych-i-szli http://demotywatory.pl/4760677/To-wojsko-jest-najswietniejsza-rzecza-jaka-kiedykolwiek http://demotywatory.pl/4759420/Wczoraj-w-Stalowej-Woli-nieopodal-Ronda-im-Rotmistrza-Witolda http://demotywatory.pl/4758544/Mural-poswiecony-jedynej-kobiecie-wsrod-cichociemnych-gen http://demotywatory.pl/4759801/Oraz-Katyn-autorstwa-sp-Wladyslawa-Lawrynowicza-- i wiele, wiele innych. Ale co tam, czasami pośmieję się sam z siebie, co już mnie na zawsze określa jako lewak i antypolak. Aha, no tak, jeszcze nie cierpię PiSu - to pewnie też coś znaczy.

0 / 0
Evandro

[demot] @olmajti no może z tym obciążeniem trochę racji jednak masz, bo pewnie klub trochę kosił kasy na jego wizerunku, co się zwracało, ale mimo wszystko trzeba być bardzo małostkowym, żeby widzieć coś nagannego w jego zachowaniu. Gerrard to nie był Totti, który jest swoistym fenomenem, że potrafi pomimo tylu lat na karku dalej być ważną częścią zespołu - on swoje najlepsze lata miał już za sobą, zostawił klub, bo wiedział, że bez niego drużyna nie stanie się słabsza, a sam mógł jeszcze na koniec kariery nieco zarobić grając chyba w MLS, tak? Podobna sytuacja z Del Piero, choć tutaj to władze postanowiły się go pozbyć, ale też można być uszczypliwym i powiedzieć, że nie był "one club man", bo w końcu mógł już wtedy zakończyć karierę, zamiast iść jeszcze grać na peryferie futbolu do Australii.

3 / 3
Evandro

[demot] @olmajti w 2015 roku, ale to nie było takie odejście w sensie jakiejś zdrady. Odszedł, gdy mu się kontrakt skończył, w wieku 35 lat, kiedy wiadomo było, że już nie jest w stanie dać wiele drużynie. Włodarze klubu by przedłużyli z nim kontrakt, bo kibice by im tego nie wybaczyli, ale sam Gerrard wolał wziąć sprawy w swoje ręce i przestać być takim obciążeniem dla klubowego budżetu.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 kwietnia 2017 o 22:58

Komentarz poniżej poziomu pokaż
5 / 13
Evandro

[demot] @Drobny_Pijaczyna że niby takie to niepoprawne politycznie? Dla mnie nie byłby to problem, ale jeżeli w Polsce mamy tysiące kościołów, garstkę meczetów i synagog i jeśli sam autor jest katolikiem i widzi takich katolików w swoim otoczeniu, to po ch.. w tym przypadku miałby pisać o meczetach i synagogach?

Komentarz poniżej poziomu pokaż
Komentarz poniżej poziomu pokaż
1 / 41
Evandro

[demot] @mareczek00713 z takim gadaniem też się nie zgadzam, bo to znowu myślenie stereotypami - że kobieta to emocjonalne stworzenie, która nadaje się idealnie do pracy z klientem, a facet to umysł ścisły od programowania, konstruowania i zarządzania. To też stygmatyzuje i potem wiele zdolnych kobiet w typowo męskich dziedzinach nie może się przebić. Póki co najzdolniejszymi naukowcami/inżynierami, jakich miałem okazję poznać, to były kobiety.

16 / 30
Evandro

[demot] To jest tak, jakby powiedzieć dziecku poczętemu z gwałtu, że istniejesz, bo twoja mama dała się zgwałcić, więc bądź wdzięczny temu gwałcicielowi z bliskiego wschodu. To jest zakładanie, że życie ma pierwszeństwo niezależnie od okoliczności, w jakiej się rodzi. Może być niechciane, zdeformowane, byle narodziło się życie, bo to taki cud.

16 / 26
Evandro

[demot] @znany27 wychodzi zatem na to, że najbardziej normalne i oświecone państwa, to te skrajnie islamskie. Logiczne.

1 / 9
Evandro

[demot] @mareczek00713 haha, czy ty czytasz samego siebie? Tworzysz jakieś własne, dziwne, niczym nie poparte teorie spiskowe, bo ci najwyraźniej ciężko zaakceptować fakt, że oto przedstawiciel szlachetnej, pełnej cnót prawicy (chrześcijanin czy nie?) mógł dopuścić się zamachu. Zaraz rozgrzeszysz przy okazji Breivika i powiesz, że też był wrobiony. Jeśli masz jakieś dowody na poparcie swojej wydumanej tezy, to poproszę, ale jeśli nie, to jesteś zwyczajnym bajkopisarzem, któremu ciężko oswoić się z faktami.

3 / 5
Evandro

[demot] @marcalina haha, a ty nie rozumiesz, umysłowy planktonie, że dałaś najwyraźniej chu*owy podpis, który się nie spodobał użytkownikom, dlatego w przeciwieństwie do tego demota został zminusowany? I nie rozumiesz, że twoje pretensje do admina są bezcelowe, bo on nie ma z tym nic wspólnego? Ja pie*dolę, od 7lat zarejestrowana i nie zna prawideł panujących na tym portalu.

1 / 3
Evandro

[demot] @marcalina ja pie*dolę, 7 lat na stronie i dalej nie wie jak ona działa. Nie admin, tylko użytkownicy. Co masz napisane w powodzie archiwum? Raczyłaś przeczytać ten fragment: "demot automatycznie zarchiwizowany z powody zbyt niskiej oceny'. System automatycznie wywala demoty, gdzie procent plusów jest zbyt niski.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 lutego 2017 o 22:14

1 / 13
Evandro

[demot] @CRISTEROS lel, on nie blokuje ustawy z własnego widzi-mi-się, ot bo ma taki kaprys. Sędziowie stoją na straży konstytucji, która nie jest byle gównianym papierkiem, baaa, konstytucja w USA jest czymś wyjątkowym, czymś mocno szanowanym, bo to najstarsza konstytucja świata, ludzie chodzą do muzeum i podziwiają ją i to jak mądrze, nawet na dzisiejsze czasy została spisana, że nie potrzeba w niej żadnych zmian poza drobnymi poprawkami wprowadzanymi od tamtego czasu. I ta konstytucja ma chronić kraj i obywateli przed błędnymi, głupimi decyzjami. Prezydenci przychodzą i odchodzą, zostawiają po sobie mniejszy i większy burdel, a konstytucja będzie zawsze i zawsze będzie ponad prezydentem. Fajnie jakby ludzie w Polsce to zrozumieli, że to nie jest byle jaki świstek papieru, którym można sobie wycierać dupę.

-1 / 3
Evandro

[demot] @maat_ teraz ładnie uciekasz się do sarkazmu ;) Oj moje podatki widzę, że zostały zajebiście wykorzystane w edukacji takich pseudo prawilnianych dziewoi.

-4 / 6
Evandro

[demot] @maat_ odezwała się ta, której głupot i błędów rzeczowych, merytorycznych nie jestem w stanie zliczyć. A jak ktoś ci odpowie na daną głupotę, to ty potem nagle znikasz i nie wracasz do dyskusji, bo wolisz się zaszyć we własnej głupocie ;)

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 lutego 2017 o 19:30

Komentarz poniżej poziomu pokaż

1 2 3 4 5 6 7 następna »