Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

-2 / 2
Evandro

[demot] @nature22 ale żartowanie sobie z Niemców, Rosjan, Francuzów jest zawsze spoko i na propsie. Takie demoty zawsze mają wysokie oceny i zero zażaleń. W Polsce fajne jest to, że jest tylu ludzi przywiązanych do patriotycznych wartości, mających w sobie dużo dumy narodowej, sam uważam się za patriotę, uwielbiam słuchać historie o bohaterstwie naszych przodków, ale problem z nami jest taki, że niektórzy przeginają z tą dumą. Ta duma momentami zabiera nam dystans do siebie i sprawia, że o byle co potrafimy spinać dupę. To są żarty, żarty ze stereotypów - te nie muszą mieć przecież realnego przełożenia na rzeczywistość, w końcu to są tylko stereotypy. Tak samo jak to, że Niemki są brzydkie. Wiadomo, że to gówno prawda, ale mimo wszystko lubimy sobie o tym żartować - i spoko, ja też lubię, choć wiem, że wśród rodowitych Niemek nie brakuje pięknych kobiet, tak jak i u nas. W ostatnim czasie się jakoś tak przyjęło mówić, że Polacy to cebulacy, którzy wykorzystują każdą okazję, żeby nachapać się czegoś za darmo. Wiadomo przecież, że takich ludzi nie brakuje w innych krajach, ale co w tym złego sobie pośmieszkować z siebie? Jeśli chcesz być taką rasową patriotką, pokaż że nie jesteś typową Polką, która robi ból dupy przy każdej okazji, kiedy "szkalują" jej pochodzenie. Pokaż, że jesteś Polką, która potrafi się z siebie śmiać. Reaguj ostro dopiero, kiedy rzeczywiście ktoś będzie obrażał twój kraj i nie będzie tego woalował żartami, tylko robił to z pełną premedytacją, mówiąc przykładowo, że Polacy to idioci, złodzieje, albo przekłamując historię.

-1 / 3
Evandro

[demot] @nature22 @zeon śmianie się z niektórych narodowych przywar już interpretujecie jako nienawiść? Serio, nie można się trochę pośmiać z samych siebie? Jak na takiego strasznego antypolaka robię bardzo dużo patriotycznych demotów. Kilka ostanich: http://demotywatory.pl/4764250/Tak-powstawal-mural-z-Janem-Pawlem-II-niedaleko-Wadowic http://demotywatory.pl/4761755/14-latkowie-w-1918-brali-karabin-ciezszy-od-nich-samych-i-szli http://demotywatory.pl/4760677/To-wojsko-jest-najswietniejsza-rzecza-jaka-kiedykolwiek http://demotywatory.pl/4759420/Wczoraj-w-Stalowej-Woli-nieopodal-Ronda-im-Rotmistrza-Witolda http://demotywatory.pl/4758544/Mural-poswiecony-jedynej-kobiecie-wsrod-cichociemnych-gen http://demotywatory.pl/4759801/Oraz-Katyn-autorstwa-sp-Wladyslawa-Lawrynowicza-- i wiele, wiele innych. Ale co tam, czasami pośmieję się sam z siebie, co już mnie na zawsze określa jako lewak i antypolak. Aha, no tak, jeszcze nie cierpię PiSu - to pewnie też coś znaczy.

0 / 0
Evandro

[demot] @olmajti no może z tym obciążeniem trochę racji jednak masz, bo pewnie klub trochę kosił kasy na jego wizerunku, co się zwracało, ale mimo wszystko trzeba być bardzo małostkowym, żeby widzieć coś nagannego w jego zachowaniu. Gerrard to nie był Totti, który jest swoistym fenomenem, że potrafi pomimo tylu lat na karku dalej być ważną częścią zespołu - on swoje najlepsze lata miał już za sobą, zostawił klub, bo wiedział, że bez niego drużyna nie stanie się słabsza, a sam mógł jeszcze na koniec kariery nieco zarobić grając chyba w MLS, tak? Podobna sytuacja z Del Piero, choć tutaj to władze postanowiły się go pozbyć, ale też można być uszczypliwym i powiedzieć, że nie był "one club man", bo w końcu mógł już wtedy zakończyć karierę, zamiast iść jeszcze grać na peryferie futbolu do Australii.

3 / 3
Evandro

[demot] @olmajti w 2015 roku, ale to nie było takie odejście w sensie jakiejś zdrady. Odszedł, gdy mu się kontrakt skończył, w wieku 35 lat, kiedy wiadomo było, że już nie jest w stanie dać wiele drużynie. Włodarze klubu by przedłużyli z nim kontrakt, bo kibice by im tego nie wybaczyli, ale sam Gerrard wolał wziąć sprawy w swoje ręce i przestać być takim obciążeniem dla klubowego budżetu.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 kwietnia 2017 o 22:58

Komentarz poniżej poziomu pokaż
5 / 13
Evandro

[demot] @Drobny_Pijaczyna że niby takie to niepoprawne politycznie? Dla mnie nie byłby to problem, ale jeżeli w Polsce mamy tysiące kościołów, garstkę meczetów i synagog i jeśli sam autor jest katolikiem i widzi takich katolików w swoim otoczeniu, to po ch.. w tym przypadku miałby pisać o meczetach i synagogach?

Komentarz poniżej poziomu pokaż
Komentarz poniżej poziomu pokaż
1 / 41
Evandro

[demot] @mareczek00713 z takim gadaniem też się nie zgadzam, bo to znowu myślenie stereotypami - że kobieta to emocjonalne stworzenie, która nadaje się idealnie do pracy z klientem, a facet to umysł ścisły od programowania, konstruowania i zarządzania. To też stygmatyzuje i potem wiele zdolnych kobiet w typowo męskich dziedzinach nie może się przebić. Póki co najzdolniejszymi naukowcami/inżynierami, jakich miałem okazję poznać, to były kobiety.

16 / 30
Evandro

[demot] To jest tak, jakby powiedzieć dziecku poczętemu z gwałtu, że istniejesz, bo twoja mama dała się zgwałcić, więc bądź wdzięczny temu gwałcicielowi z bliskiego wschodu. To jest zakładanie, że życie ma pierwszeństwo niezależnie od okoliczności, w jakiej się rodzi. Może być niechciane, zdeformowane, byle narodziło się życie, bo to taki cud.

16 / 26
Evandro

[demot] @znany27 wychodzi zatem na to, że najbardziej normalne i oświecone państwa, to te skrajnie islamskie. Logiczne.

1 / 9
Evandro

[demot] @mareczek00713 haha, czy ty czytasz samego siebie? Tworzysz jakieś własne, dziwne, niczym nie poparte teorie spiskowe, bo ci najwyraźniej ciężko zaakceptować fakt, że oto przedstawiciel szlachetnej, pełnej cnót prawicy (chrześcijanin czy nie?) mógł dopuścić się zamachu. Zaraz rozgrzeszysz przy okazji Breivika i powiesz, że też był wrobiony. Jeśli masz jakieś dowody na poparcie swojej wydumanej tezy, to poproszę, ale jeśli nie, to jesteś zwyczajnym bajkopisarzem, któremu ciężko oswoić się z faktami.

3 / 5
Evandro

[demot] @marcalina haha, a ty nie rozumiesz, umysłowy planktonie, że dałaś najwyraźniej chu*owy podpis, który się nie spodobał użytkownikom, dlatego w przeciwieństwie do tego demota został zminusowany? I nie rozumiesz, że twoje pretensje do admina są bezcelowe, bo on nie ma z tym nic wspólnego? Ja pie*dolę, od 7lat zarejestrowana i nie zna prawideł panujących na tym portalu.

1 / 3
Evandro

[demot] @marcalina ja pie*dolę, 7 lat na stronie i dalej nie wie jak ona działa. Nie admin, tylko użytkownicy. Co masz napisane w powodzie archiwum? Raczyłaś przeczytać ten fragment: "demot automatycznie zarchiwizowany z powody zbyt niskiej oceny'. System automatycznie wywala demoty, gdzie procent plusów jest zbyt niski.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 lutego 2017 o 22:14

1 / 13
Evandro

[demot] @CRISTEROS lel, on nie blokuje ustawy z własnego widzi-mi-się, ot bo ma taki kaprys. Sędziowie stoją na straży konstytucji, która nie jest byle gównianym papierkiem, baaa, konstytucja w USA jest czymś wyjątkowym, czymś mocno szanowanym, bo to najstarsza konstytucja świata, ludzie chodzą do muzeum i podziwiają ją i to jak mądrze, nawet na dzisiejsze czasy została spisana, że nie potrzeba w niej żadnych zmian poza drobnymi poprawkami wprowadzanymi od tamtego czasu. I ta konstytucja ma chronić kraj i obywateli przed błędnymi, głupimi decyzjami. Prezydenci przychodzą i odchodzą, zostawiają po sobie mniejszy i większy burdel, a konstytucja będzie zawsze i zawsze będzie ponad prezydentem. Fajnie jakby ludzie w Polsce to zrozumieli, że to nie jest byle jaki świstek papieru, którym można sobie wycierać dupę.

-1 / 3
Evandro

[demot] @maat_ teraz ładnie uciekasz się do sarkazmu ;) Oj moje podatki widzę, że zostały zajebiście wykorzystane w edukacji takich pseudo prawilnianych dziewoi.

-4 / 6
Evandro

[demot] @maat_ odezwała się ta, której głupot i błędów rzeczowych, merytorycznych nie jestem w stanie zliczyć. A jak ktoś ci odpowie na daną głupotę, to ty potem nagle znikasz i nie wracasz do dyskusji, bo wolisz się zaszyć we własnej głupocie ;)

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 lutego 2017 o 19:30

Komentarz poniżej poziomu pokaż
-4 / 20
Evandro

[demot] @mareczek00713 ciekawe, jak zamachu dokona kolejny prawicowy ekstremista, jak niedawno w Kanadzie, ewentualnie muzułmanin, ale taki co ma stale już zamieszkuje w USA i Trump mógł gówno mu zrobić.

20 / 42
Evandro

[demot] @kAzek29 jak zwykle ten argument w stylu: a u was murzynów bijo! Nawet u złej Platformy PKB było dużo wyższe niż u cudownego PiSu. A mam Ci podesłać artykuły z tamtych czasów, jak w PiSie wypowiadano się o skandalicznie niskim 3,8% PKB? Ale teraz u PiSu 2,8 to jest super, zajebisty wynik! Weź się nie ośmieszaj. Fanatyzm pisowski ci zupełnie mózg wypiera.

-3 / 5
Evandro

[demot] @lukas68 jakbyś umiał czytać, to w tym artykule dowiedziałbyś się, że krzyż zniknie jedynie na produktach należących do sponsora - jakiegoś arabskiego banku, których klienci w większości to muzułmanie. W dalszym ciągu w oficjalnym herbie Realu jest i będzie krzyż. Będzie na szalikach, koszulkach i wszelkich innych klubowych gadżetach. Cóż chcesz, na tym polega kapitalizm. Real to przede wszystkim firma nastawiona na zysk. Real ma też przebudować stadion, nie wydając na to ani euro. Za to stadion nie będzie już nosił nazwy Santiago Bernabeu, aczkolwiek Real zastrzega, że Bernabeu musi pozostać tam + nazwa jakieś firmy. I ciekaw jestem, skąd wywnioskowałeś, że ten komentarz u góry był pisany przez kobietę. No ale taki geniusz musi mieć swoje sposoby dedukcji.

-1 / 3
Evandro

[demot] @Arbor Dziwne, bo ja to widzę zgoła inaczej. Konserwatyzm, tradycjonalizm wciąż dominują w społeczeństwie, ale ich dominacja jest coraz mniejsza i ta tendencja będzie postępować. Widzę to wśród mojego pokolenia - ludzi urodzonych w wolnej Polsce, albo pod koniec komuny. Oni coraz bardziej cenią po prostu wolność. Która nie wiem czemu według ciebie może być jakoś źle kojarzona i zestawiana z nihilizmem i brakiem odpowiedzialności. To nowocześniejsze pokolenie, ceniące wolność chce po prostu, żeby każdy żył po swojemu. Co w tym złego? Moja znajoma np. w ogóle odpiera myśli o małżeństwie, bo nie chce mieć jakiegoś związku z Kościołem. Co nie znaczy, że pogardza katolickimi wartościami, po prostu jest to jej sposób życia. Czy to zły świat, w którym istnieje miejsca dla ludzi o konserwatywnych i liberalnych poglądach? Nikt nie wchodzi sobie w drogę, nikt nie życzy nikomu złego, każdy żyje ze sobą i swoimi wartościami w zgodzie. Ja jestem w ogóle jakąś dziwną hybrydą, bo z jednej strony chcę, aby każdy żył po swojemu, niezależnie czy jest katolikiem, ateistą, gejem, czy kimkolwiek, a z drugiej cenię wartości patriotyczne, jednocześnie będąc mocno krytycznym względem współczesnych niby patriotów, którzy przynoszą wstyd Polsce.

1 2 3 4 5 6 7 następna »