Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

CRISTEROS

Z nami od: 2 września 2016 o 11:25
Ostatnio: 26 marca 2017 o 19:07
Wiek: 51
Płeć: mężczyzna
Exp: 26
O sobie:

La Cristiada

Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 3 z 163 (154 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 7621
  • Komentarzy: 966
  • Punktów za komentarze: 555
  • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia

Nowa kolekcja GUCCI. Człowiek Sowiecki, wersja poprawiona 2.0

Nowa kolekcja GUCCI.Człowiek Sowiecki, wersja poprawiona 2.0 –
poczekalnia

...

... –
poczekalnia

Towarzysz Juncker z wizytą w Watykanie. Nawet towarzysz jaruzelki potrafił się zachować. Jeśli jeszcze macie jakieś złudzenia że ojrokomuna to taki sam badziew co bolszewicy to teraz macie towarzysze dowód. Chyba wpadliśmy z deszczu pod rynnę.

Towarzysz Juncker z wizytą w Watykanie.Nawet towarzysz jaruzelki potrafił się zachować. Jeśli jeszcze macie jakieś złudzenia że ojrokomuna to taki sam badziew co bolszewicy to teraz macie towarzysze dowód. Chyba wpadliśmy z deszczu pod rynnę. –
Źródło: niezlomni.com
archiwum

...

... –
archiwum

...

... –
poczekalnia

radioaktywna chmura nad Polską. ver.2.0-poprawiona. Ktoś coś słyszał ? Ja słyszałem wtedy tylko o smogu.

radioaktywna chmura nad Polską.ver.2.0-poprawiona.Ktoś coś słyszał ? Ja słyszałem wtedy tylko o smogu. – Francuski Instytut Ochrony Radiologicznej i Bezpieczeństwa Atomowego zanotował podwyższone promieniowanie jodu pod koniec stycznia w Norwegii, a następnie w Finlandii, Polsce, Czechach, Niemczech, Francji i Hiszpanii. Najwyższe stężenie jodu-131 w powietrzu miało miejsce nad Polską. Radioaktywna chmura ver.1 1986 - doniesienia prasowe "spoko nic się takiego nie stało"Radioaktywna chmura ver.2 2017 - doniesienia prasowe"najgorszy jest smog"
poczekalnia

Lisowczycy "Bij kto w Boga wierzy" pogrom heretyków 1620 Biała Góra

Lisowczycy"Bij kto w Boga wierzy"pogrom heretyków 1620Biała Góra –
archiwum – powód

...

... –
poczekalnia

Bo Polacy to przecież urodzeni żydożercy i właśnie dlatego powinni zapłacić innym żydożercom jakieś 60mld baksów. tylko za co ?

Bo Polacy to przecież urodzeni żydożercy i właśnie dlatego powinni zapłacić innym żydożercom jakieś 60mld baksów. tylko za co ? –
Źródło: youtube
archiwum

Marzenie liberolewaka, Das Land Polen

Marzenie liberolewaka,Das Land Polen – Niech ta Polska przestanie istnieć, niech przyłączą ją do Niemiec, niech jej nie będzie - to marzenie lewaków. Marek Sierka administrator jednej z lewackich grup, wykładowca na jednej z polskich uczelni.
Źródło: facebook

Żeromski

Żeromski –  Kto na ziemię ojczystą, chociażby grzeszną i złą, wroga naprowadził, zdeptał ją, splądrował, spalił, złupił rękoma cudzoziemskiego żołdactwa, ten się z ojczyzny. Nie może ona być dla niego już nigdy domem, ni miejscem spoczynku. Na ziemi polskiej nie ma dla tych ludzi już ani tyle miejsca, ile zajmą stopy człowieka, ani tyle, ile zajmie mogiła. Stefan Żeromski
Źródło: niezlomni.com
archiwum

nic dodać nic ująć...

nic dodać nic ująć... –
Źródło: gazeta.pl
archiwum

Polacy – ci źli Europejczycy. Waffen SS to była prawdziwie europejska armia. Zabrakło tam tylko jednego narodu… POLSKA Liczba ochotników: 0 Główne jednostki, SS, w tym ochotnicze: Żadne.

Polacy – ci źli Europejczycy. Waffen SS to była prawdziwie europejska armia. Zabrakło tam tylko jednego narodu…POLSKALiczba ochotników: 0Główne jednostki, SS, w tym ochotnicze: Żadne. – były dwie holenderskie dywizje SS i dwie belgijskie. Francuzi, to osławiona dywizja Charlemagne i brygada szturmowa SS. Byli Duńczycy, ponad 10 tyś. w dwu dywizjach Wiking i Nordland. W dywizji Wiking znalazło się też kilka tysięcy ochotników z Norwegii – Den Norske Legion. W SS był pułk i batalion Finów – 3000 ludzi. A także 2 tyś. esesmanów z Luksemburga. 1000 ochotników z Hiszpanii w ochotniczej dywizji SS Walonien. Nawet po 300 ochotników z krajów neutralnych – Szwecja, Szwajcaria. Była ponurej sławy ukraińska SS-Schutzen Division Galitzien oraz jedna dywizja białoruska SS, dwie rosyjskie dywizje grenadierów Waffen SS i kozacki korpus kawalerii SS. Były „legiony” Waffen SS Ormiański, Azerski, Gruziński, Północnokaukaski, Turkmeńsko – Muzułmański, Tatarski. Litwini nie utworzyli jednostek SS, ale ponad 50 tys. litewskich ochotników trafiło do Polizei-Bataillonen Schumas. Łotwa dostarczyła ponad 80 tyś. ochotników do dwu dywizji SS. Byli też Rumuni, Węgrzy, Chorwaci, Serbowie........
Źródło: niezlomni.com
archiwum

Jeśli oni mają kasę a my jedynie zasady i na kasę liczyć już raczej nie możemy to już chyba najwyższy czas się ewakuować.

Jeśli oni mają kasę a my jedynie zasady i na kasę liczyć już raczej nie możemy to już chyba najwyższy czas się ewakuować. –
archiwum

czekamy na kasiorkę

czekamy na kasiorkę – Odbudowa śródlądowych dróg wodnych w Polsce będzie wymagała ogromnych inwestycji - powiedział prezydent Andrzej Duda (chłopaki liczą na jakieś 90mld ojro) ale jak chinole chcieli budować kanał śląski na swój koszt to chłopisko Macierewicz rzekł że taka budowa to zamach na wolną i niepodległą Polskę. Się nie mogą zdecydować albo kasa już przebija drugie dno.
archiwum

niedaleko pada burak od lewaka

niedaleko pada burak od lewaka – Firma wodno-kanalizacyjna, która usuwała awarię, na noc przerwała pracę, pozostawiając jednego robotnika, który pilnował agregatu. Około północy podszedł do niego mężczyzna z siekierą (młody Tuhaj Bej). Wszczynając awanturę o brak wody uszkodził agregat i nawiał. Wezwana milicja pokręciła się i też nawiała. No i się zaczęło. syn Azji Tuhajbejowicza zaatakował ponownie. Relacja pracownika wod-kan "Był ubrany jak Rambo. Przepasany szerokim wojskowym pasem, na głowie miał kask i lornetkę na szyi. Podszedł do mnie, uchyliłem szybę. Miałem odpalony silnik. Wyciągnął nóż i przyłożył mi go do szyi. Powiedział, że mnie zabije. W jego oczach widziałem obłęd. Wrzuciłem wsteczny bieg, jego ręka odbiła się, nóż wypadł mu z ręki. Wtedy zaczął uciekać, a ja znowu zadzwoniłem po policję…"milicja tym razem dostała się do domu muzyka. Obecnie trwa postępowanie wyjaśniające, poszczególne osoby są przesłuchiwane.
archiwum

wychodzi na to że do Polski sprowadziliśmy sobie na własne życzenie dwóch wrogów. Z krzyżakami jakoś tam sobie poradziliśmy, przynajmniej teoretycznie. Z drugim wrogiem walczymy do dzisiaj i raczej przegrywamy. Kapitalny wykład.

wychodzi na to że do Polski sprowadziliśmy sobie na własne życzenie dwóch wrogów. Z krzyżakami jakoś tam sobie poradziliśmy, przynajmniej teoretycznie. Z drugim wrogiem walczymy do dzisiaj i raczej przegrywamy. Kapitalny wykład. –
archiwum

idzie wiosna :)

idzie wiosna :) – Komisja Przydziałów Budżetowych Izby Reprezentantów Kongresu USA w projekcie ustawy o budżecie Pentagonu w roku budżetowym 2017 przewiduje zmniejszenie o połowę amerykańskiej pomocy wojskowej dla Ukrainy, z 300 mln do 150 mln dolarów.
archiwum

Jewish Special Branch. Zupełnie nowa służba mundurowa UK Border do przyjaznych kontaktów z Polakami przybywającymi na wyspy angolskie.

Jewish Special Branch.Zupełnie nowa służba mundurowa UK Border do przyjaznych kontaktów z Polakami przybywającymi na wyspy angolskie. – Jacek Międlar miał w ostatnią sobotę po południu wziąć udział w wiecu brytyjskiego narodowego i antymuzułmańskiego ugrupowania Britain First w Telford. Dziwnym trafem służby graniczne zatrzymały Międlara na lotnisku w Stansted w Wielkiej Brytanii i odesłały do Polski ( tak dla równowagi skrajny ideolog muzułmański spokojnie granice albionu przekracza we wszystkie strony i kiedy chce widać bojownicy muzułmańscy to pikuś w starciu z Jackiem Międlarem ).Zatrzymania dokonali i naszego brata w wierze przetrzymywali, przesłuchiwali i poniżali żydowscy agenci specjalni.No to teraz historyjka zaczyna się kleić i rozumiemy dlaczego dobra zmiana w kółko lata a to do państwa położonego w Palestynie a to do heretyków z wysp.
archiwum

przykład na to jak wizja utraty posady oraz stałych bezpiecznych dochodów zniewala i zmusza do bełkotu od rzeczy. ŻAK tamte czasy już minęły, to se ne wrati.

przykład na to jak wizja utraty posady oraz stałych bezpiecznych dochodów zniewala i zmusza do bełkotu od rzeczy. ŻAK tamte czasy już minęły, to se ne wrati. –