Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

CRISTEROS

Użytkownik otrzymał bana za: komentarz łamiący regulamin
Ban wygasa: 2017-03-02 17:17:20
Z nami od: 2 września 2016 o 11:25
Ostatnio: 25 lutego 2017 o 17:35
Wiek: 51
Płeć: mężczyzna
Exp: 21
O sobie:

La Cristiada

Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 2 z 142 (140 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 6415
  • Komentarzy: 798
  • Punktów za komentarze: 476
  • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Pan Stanisław o Pani Joasi

Pan Stanisław o Pani Joasi – Joanna Scheuring-Wielgus pozywa do sądu Stanisława Michalkiewicza. Pan Stanisław jak zwykle celnie ( należy obejrzeć filmik )Na to Pani Joasia : Jestem po rozmowie z moim prawnikiem, zdecydowałam się wystąpić na drogę karną. Będzie to pozew cywilny o ochronę dóbr osobistych. W pozwie zawarte będzie żądanie przeprosin oraz wpłaty pieniędzy na konto organizacji Hejt Stop. Nie wiemy jeszcze, o jaką kwotę będziemy wnosić – tłumaczy posłanka w rozmowie z Dzień Dobry Toruń.Morał : ,,Nic ludzi tak nie gorszy, jak prawda”.
archiwum

TVN24 zwyrodnialcy czy debile?

TVN24 zwyrodnialcy czy debile? –
archiwum

Prowokacja czy debilizm ?

Prowokacja czy debilizm ? – Yankesi znowu dali du®y. Na zawodach tenisowych na Hawajach chcieli błysnąć i hymn IVrzeszy zamiast odegrać z taśmy to zorganizowali szansonistę który tak pięknie im to zaśpiewał. Haczyk w tym że to była wersja nie IVrzeszy a IIIrzeszy. Zawodnicy i kibice ratowali sytuacje i śpiewali co sił wersją obowiązującą na dzisiaj ale sznsonista nie dał i szans. Ciekawe co jeszcze te półgłówki wymyślą żeby świat już na całego miał z nich bekę. W Polsce trzeba było ich uczyć jazdy w temperaturze bliskiej zera i jak oni mają nas wspierać w walce przeciw Zimnemu Czekiście Putinowi jak trzeba się nimi opiekować ?

Szukasz pomysłu na prezent z okazji Dnia Kobiet?
Oto zestaw, który sprawi, że obdarowana Super Babka
będzie cała w skowronkach!

archiwum

Makrela namaściła swojego następcę-czynię?

Makrela namaściła swojego następcę-czynię? – Olivia Jones ma 47 lat i jest drag-queen z Hamburga. Reprezentowała Partię Zielonych do Zgromadzenia Federalnego, które wybrało 12. Prezydenta Republiki Federalnej Niemiec – został nim Frank- Walter Steinmeier.
archiwum

Polski Orzeł nad Wietnamem – gen. Donald J. Kutyna

Polski Orzeł nad Wietnamem – gen. Donald J. Kutyna – Swoją służbę w Indochinach rozpoczął w grudniu 1969 roku i pełnił ją do stycznia roku 1971. Przydzielony do stacjonującego  w bazie Takhli na terytorium Tajlandii 44 Taktycznego Dywizjonu Myśliwskiego USAAF, wykonał podczas swojej tury bojowej 120 misji za sterami samolotu F-105D Thunderchief. Maszyna Kutyny posiadała jedno z najbardziej charakterystycznych malowań ze wszystkich samolotów biorących udział w tym konflikcie. Po obu stronach kadłuba, na wlotach powietrza do silnika, widniał napis "The Polish Glider" – Polski Szybowiec. Z jednej strony napis oznaczał, że za sterami siedzi polski pilot, z drugiej jednak był to żart z samego samolotu F-105, najcięższego prócz F-4  myśliwca odrzutowego biorącego udział w Wojnie Wietnamskiej
archiwum – powód

Tako rzecze towarzysz Maleńczuk.

Tako rzecze towarzysz Maleńczuk. – – Ja całkiem szczerze mogę powiedzieć, że nienawidzę PiS-u. Nienawidzę tych ludzi. Ja na nich k**wa patrzeć nie mogę. Dosłownie cierpię, oglądając TVN 24. Robi mi się niedobrze, kiedy patrzę na ich paskudne gęby i słyszę ich opowieści o tym, że będziemy teraz lepsi moralnie. To się ma tak do kakaogate, jak pięść do nosa, którą trzeba komuś czasem przyłożyć. Jak powiedział Beniamin Franklin, chcesz rozmawiać o pokoju, trzymaj w ręce gruby kij. Zły człowiek z kijem może narobić dużo złego, ale dobry człowiek z kijem może narobić dużo dobrego. Nie powinniśmy startować do nich z gołymi rękami. Ktoś tu powinien dostać w pysk, bo naprawdę coraz bardziej się należy.
archiwum

Jedyne państwo, któremu Polska wypowiedziała wojnę w XX wieku!

Jedyne państwo, któremu Polska wypowiedziała wojnę w XX wieku! – Od momentu odzyskania niepodległości w 1918 roku Polska wypowiedziała wojnę tylko jednemu krajowi. Konflikty z Bolszewikami Sowieckimi i Trzecią Rzeszą nie zostały formalnie rozpoczęte przez żadną ze stron. De iure Rzeczpospolita rzuciła wyzwanie wyłącznie Japonii w 1941 roku.  Tyle tylko, że Japończycy wypowiedzenia wojny po prostu nie przyjęli. Wojna owa została formalnie i na papierze zakończona przez wicekomisarza spraw zagranicznych polskiej republiki ludzi radosnych Winiewicza, 8 lutego 1957 roku.
archiwum

różnice polityczne pomiędzy POlszewikami a PISiorami czyli dlaczego w Polsce nie ma partii prawicowych.

różnice polityczne pomiędzy POlszewikami a PISiorami czyli dlaczego w Polsce nie ma partii prawicowych. –
archiwum

czy ktoś to może potwierdzić czy to tylko taki durny pic na wodę.

czy ktoś to może potwierdzić czy to tylko taki durny pic na wodę. – Do warszawskich kiosków trafiło pismo ,,ZPZ Gazeta” w… języku arabskim. Wydaje go niejaki Alzachrani Abdullach, który dwa lata temu przyjechał do Polski. Informuje, że pismo jest ,,dla ludzi, o ludziach i z ludźmi”.Serwis Wawalove.pl informuje, że gazetę można dostać na razie tylko w czterech kioskach w Warszawie. Jest ono dostępne po polsku, angielsku i arabsku.ciekawe co jeszcze ten pierdo®®®®nty Soros wymyśli
archiwum

Żałosne. Kardynał Marx schował krzyż przed muzułmanami

Żałosne. Kardynał Marx schował krzyż przed muzułmanami – przewodniczący niemieckiego Kościoła katolickiego, wstydzi się krzyża. Podczas pielgrzymki do Jerozolimy u boku szefa niemieckich protestantów, Marx zdjął krzyż. W ten sposób nie chciał urazić muzułmanów. A niewiele ponad 100 km na północ chrześcijanie oddają swoje życie za wiarę. i ja mam się bratać z niemcami ? to jakaś kpina.
archiwum

– Po co mamy zajmować się upamiętnianiem jakichś harcerzyków, którzy zapomnieli, że się wojna skończyła? w oryginale było tak : Senyszyn drwi z Żołnierzy Wyklętych: "Ostatni został zabity w 63 r., bo biedak nie wiedział, że się wojna skończyła"

– Po co mamy zajmować się upamiętnianiem jakichś harcerzyków, którzy zapomnieli, że się wojna skończyła?w oryginale było tak :Senyszyn drwi z Żołnierzy Wyklętych: "Ostatni został zabity w 63 r., bo biedak nie wiedział, że się wojna skończyła&quot – Reżyser Konrad Łęcki i Fundacja „Między Słowami” aktora Marcina Kwaśnego przedstawiają zwiastun niezależnej produkcji o Żołnierzach Niezłomnych, pt. „Wyklęty”.
archiwum

zabawa socjalistów. może już czas dorosnąć ?

zabawa socjalistów. może już czas dorosnąć ? –
archiwum

71. rocznica zamachu na Kutscherę.

71. rocznica zamachu na Kutscherę. – Bo tak kończą niemce ( ale nie tylko ) którzy wku®®®li do białości uzbrojonych Polaków. I teraz już wiecie dlaczego w Polsce nie ma wolnego dostępu do broni.
archiwum

tak dla przypomnienia aby zrozumieć kto tak naprawdę rządzi w Polsce.

tak dla przypomnienia aby zrozumieć kto tak naprawdę rządzi w Polsce. –
archiwum

bo stres powala nawet gigantów.

bo stres powala nawet gigantów. –

A ostrzegali, nie parkuj w tej okolicy...

A ostrzegali, nie parkuj w tej okolicy... –
archiwum – powód

naturalna regulacja urodzin, poziom Rosja.

naturalna regulacja urodzin, poziom Rosja. –
archiwum

nic dodać może trochę ująć ;)

nic dodać może trochę ująć ;) –
archiwum

bo za dwa dni piątek.

bo za dwa dni piątek. –
archiwum

kochanie, czy to na pewno twoi koledzy z pracy ?

kochanie, czy to na pewno twoi koledzy z pracy ? –