Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

CRISTEROS

Z nami od: 2 września 2016 o 11:25
Ostatnio: 21 stycznia 2017 o 16:21
Wiek: 51
Płeć: mężczyzna
Exp: 17
O sobie:

La Cristiada

Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 119 (114 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 5687
  • Komentarzy: 660
  • Punktów za komentarze: 320
  • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia

no i weekend czas zacząć !

no i weekend czas zacząć ! –
poczekalnia

chwila relaksu

chwila relaksu –
poczekalnia

no i mamy następną specjalną i zupełnie nadzwyczajną kastę ludzi.

no i mamy następną specjalną i zupełnie nadzwyczajną kastę ludzi. – Pani Prof. dr hab. n. med. Małgorzata Kozłowska-Wojciechowska w programie TOK FM stwierdziła KATEGORYCZNIE że przez wieki aptekarze to była elyta polskiej społeczności obok Pana, Wójta i Plebana i chyba Sędziego tysz. A teraz to byle jaki magyster może być aptekarzem. A takiego technika pracującego w aptece to na pewno aptekarzem nazywać się nie powinno. To jak wołać na technika w aptece ? Hej Ty ?  Jeszcze trochę i nie będzie miejsca w przestrzeni powietrznej Polski dla nadymanych i unoszących się w oparach absurdu, specjalnych kast ludzi.
poczekalnia

Znalezione w twarzoksiążce

Znalezione w twarzoksiążce –
Źródło: Facebook.com
archiwum – powód

UWAGA. Jutro, przez całą dobę w całym kraju dzień szalejących zmanipulowanych, natarczywych świrów. Zaleca się przed wyjściem z domu pozostawienie wszystkiego co cenne. Nie reagować na zaczepki i jak najprędzej powrócić do domu. Pamiętaj to gorsze niżSMOG

UWAGA. Jutro, przez całą dobę w całym kraju dzień szalejących zmanipulowanych, natarczywych świrów. Zaleca się przed wyjściem z domu pozostawienie wszystkiego co cenne. Nie reagować na zaczepki i jak najprędzej powrócić do domu. Pamiętaj to gorsze niżSMOG –
Źródło: epoznan.pl
archiwum

no i gościu się obronił. i polimilicja nie była potrzebna. a i po haracz chyba nikt już nie zawita. a nam pan antoni wmawia że jesteśmy idiotami i oddanie nam przyrodzonego prawa do posiadania broni to byłaby rzeźnia na polskich ulicach.

no i gościu się obronił. i polimilicja nie była potrzebna. a i po haracz chyba nikt już nie zawita. a nam pan antoni wmawia że jesteśmy idiotami i oddanie nam przyrodzonego prawa do posiadania broni to byłaby rzeźnia na polskich ulicach. –
archiwum

Dobił rannego nożownika. Izraelski żołnierz winny zabójstwa. Jeśli nawet ich własna armia przestaje chronić swoich żołnierzy to już chyba końcóweczka.

Jeśli nawet ich własna armia przestaje chronić swoich żołnierzy to już chyba końcóweczka. –
Źródło: tvpinfo
archiwum

Tajne bazy PISiorów Pierwszy Internowany przez PISiorów !

Pierwszy Internowany przez PISiorów ! – Jak donosi PetruNEWS kilkudniowa nieobecność Ryszada P. była spowodowana internowaniem opozycjonisty w tajnych obozach Junty PISiorskiej na Maderze. Opozycjonista został odbity przez bohaterskie oddziały Kobiet Walczących .N . Na swoją kolejkę internowania czeka teraz Grzegorz S. a następnie BOLEc
archiwum

w mojej konstytucji jest napisane że zdjęcie wykonane w samolocie na Maderę jest tak samo nielegalne jak nagrania kelnerów. nie było przeze mnie autoryzowane ® i nie powinno być publikowane. to jest następny dowód na to że mamy do czynienia z dyktaturą

w mojej konstytucji jest napisane że zdjęcie wykonane w samolocie na Maderę jest tak samo nielegalne jak nagrania kelnerów. nie było przeze mnie autoryzowane ® i nie powinno być publikowane. to jest następny dowód na to że mamy do czynienia z dyktaturą –
Źródło: dziennik.pl
archiwum

Wielka Brytania odtajniła dokumenty o Polsce z lat 1988-89. Jest informacja o pomocy Sorosa i nieformalnych ustaleniach przy Okrągłym Stole.

Wielka Brytania odtajniła dokumenty o Polsce z lat 1988-89. Jest informacja o pomocy Sorosa i nieformalnych ustaleniach przy Okrągłym Stole. – W piątek opublikowano wewnętrzną korespondencję brytyjskiego rządu z lat 1988-89. Kilka faktów, które wynikają z odtajnionych dokumentów jest niezwykle ciekawych…Bronisław Geremek był przekonany, iż najlepszym kandydatem na kluczowe stanowisko szefa MSZ jest Tadeusz Olechowski, pełniący tę funkcję w rządzie komunistów. Zmiana systemu może dokonać się w oparciu o reformę ekonomiczną, a ta z kolei wymaga pomocy z zewnątrz. Jest wiele pomysłów takiej pomocy, w tym przede wszystkim oferowana przez George’a Sorosa. Geremek przyznaje, że wybór Jaruzelskiego na prezydenta to jeden z elementów umowy okrągłostołowej, która nie znalazła odzwierciedlenia w oficjalnych dokumentach.
Źródło: niezlomni.com
archiwum

Królowa Elżbieta została umieszczona w “areszcie domowym”, po jej próbie zdemaskowania globalnej sieci “sił ciemności” w czasie nagrywania jej orędzia Noworocznego.

Królowa Elżbieta została umieszczona w “areszcie domowym”, po jej próbie zdemaskowania globalnej sieci “sił ciemności” w czasie nagrywania jej orędzia Noworocznego. – W orędziu tym Królowa wymienia imiona znanych postaci, które są winne „najstraszniejszych zbrodni przeciwko naszemu narodowi i naszym dzieciom.” Królowa prosiła o wybaczenie za to, że ukrywała te fakty i nie opowiedziała o nich wcześniej, prosiła swoich poddanych о zrozumienie i wybaczenie, ponieważ ukrywała to aby zapewnić własne bezpieczeństwo.Prezenter personelu produkcyjnego BBC i doradcy pałacowi przerwali nagranie orędzia po tym jak Królowa powiedziała, że 2017 ma być “rokiem uboju, podobnym do tego, który widzieliśmy w czasie drugiej wojny światowej“, ponieważ siły zła globalnej elity już wszystko przygotowały aby osiągnąć swoje cele.
archiwum

,,Coś takiego możesz sobie robić w Rosji!” Polak nagrał kontrolę drogową w Niemczech [WIDEO]

,,Coś takiego możesz sobie robić w Rosji!” Polak nagrał kontrolę drogową w Niemczech [WIDEO] –
archiwum

W Senacie świętowano Chanukę. ,,Dlaczego w Sejmie, Senacie czy Pałacu Prezydenckim nigdy nie odbyły się święta Ormian, polskich Tatarów, Karaimów…”

W Senacie świętowano Chanukę. ,,Dlaczego w Sejmie, Senacie czy Pałacu Prezydenckim nigdy nie odbyły się święta Ormian, polskich Tatarów, Karaimów…” –
Źródło: niezlomni.com
archiwum

Polskie wódki? Krótki przegląd przed zabawą sylwestrową. 3

Polskie wódki? Krótki przegląd przed zabawą sylwestrową. 3 –
Źródło: niezłomni.pl
archiwum

Polskie wódki? Krótki przegląd przed zabawą sylwestrową. 2

Polskie wódki? Krótki przegląd przed zabawą sylwestrową. 2 –
Źródło: niezlomni.com
archiwum

Polskie wódki? Krótki przegląd przed zabawą sylwestrową. 1

Polskie wódki? Krótki przegląd przed zabawą sylwestrową. 1 –
Źródło: niezlomni.com
archiwum

Złoto próbuje się w ogniu (1 P 1,7)

Złoto próbuje się w ogniu (1 P 1,7) – Urodzony w Iraku, wyświęcony na księdza w Bagdadzie, tam też porwany i torturowany. Ks. Douglas Bazi spędził kilkanaście dni wśród terrorystów muzułmańskich. Jego świadectwo obrazuje skalę problemów, z którymi zmagają się chrześcijanie żyjący w Iraku, państwie oddalonym od Warszawy zaledwie o cztery godziny lotu samolotem.
archiwum

O NIGHT DIVINE czyli jak wyglądałoby to w XXI wieku.

O NIGHT DIVINE czyli jak wyglądałoby to w XXI wieku. –
archiwum

no i mamy pierwszą KODomitkę wyklętą

no i mamy pierwszą KODomitkę wyklętą – W te Święta narodziła nam się pierwsza KODomitka wyklęta za dwadzieścia lat napewno ukażą się rozprawy naukowe i epopeje filmowe o tym nader zanczącym incydencie. Towarzyszka Mucha śle przesłanie do narodów świata z okupowanego ( a kto i z której strony Sejmu okupował to się potem na egzekutywie wyjaśni ) Sejmu, z Tronu Dyktatora Marszałka Sejmu śpiewa swą naprędce ułożoną pieśń bojową a dookoła śnieg po pachy, -20, ostatni kawałek wigilijnego pasztetu, cudem przemycony znicz już się dopala i słychać nadciągające oddziały szturmowe kaczobukecji. TRZYMAJCIE SIĘ TOWARZYSZE ZA RODINU ZA STALINA JESZCZE UBEKISTAN NIE POLEGŁ!
Źródło: youtube.com
archiwum

Niemców zapytano o Boże Narodzenie. Te odpowiedzi mówią wiele o dzisiejszych Niemcach.

Niemców zapytano o Boże Narodzenie. Te odpowiedzi mówią wiele o dzisiejszych Niemcach. – Zanik wiary chrześcijańskiej w niemieckim społeczeństwie stał się faktem – informuje korespondent Gazety Polskiej Codziennie Waldemar Maszewski z Hamburga, który informuje o ciekawej ankiecie przeprowadzonej przez telewizję RTL.Niemców pytano o genezę Bożego Narodzenia i odpowiedzi, które podano, mogą wydawać się bardzo zaskakujące z polskiej perspektywy. Mówiono np. że chodzi o „tradycję obdarowywania się prezentami” lub że „jest to święto państwowe”. Większość mówiła po prostu, że nie wie. Zaledwie 10 procent udzieliło poprawnej odpowiedzi [sic].Według badań opinii publicznej INSA tylko 22 proc. Niemców deklaruje się jako osoby wierzące w Boga (w dawnym NRD 15 proc.). 46 proc. mówi, że są niewierzący. 42 proc. zadeklarowało pójście do kościoła w święta.Z kolei dla 80 proc. Niemców adwent to świetny czas na zakupy. 70 proc. społeczeństwa nie wyobraża sobie tego okresu bez prezentów.
Źródło: niezlomni.com