Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

BluesTata

Z nami od: 22 grudnia 2015 o 21:36
Ostatnio: 25 marca 2017 o 14:10
Wiek: 37
Płeć: mężczyzna
Exp: 30
Jest obserwowany przez: 3 osoby
 • Demotywatorów na głównej: 3 z 154 (146 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 11666
 • Komentarzy: 1082
 • Punktów za komentarze: 465
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Domy strzechą kryte i wilgoć, straszna wilgoć...

i wilgoć, straszna wilgoć... – Bida w tym USA, bida!!!
poczekalnia

Śniady Azjata przygotowuje SUSHI.

Śniady Azjata przygotowuje SUSHI. – w/g Brytyjski mediów oczywiście:D
poczekalnia

Pokażcie mi, jakiegoś ogrodnika na świecie, który tak chodzi ubrany w pracy?!

Pokażcie mi, jakiegoś ogrodnika na świecie, który tak chodzi ubrany w pracy?! – PO sadzi drzewa, w garniturach, lakierkach i beżowych płaszczykach. DOBROBYT w POLSCE, DOBROBYT!!!
poczekalnia

Panie! Bida w Polsce straszna!!! Nie ma nawet gdzie pod Tesco zaparkować!

Nie ma nawet gdzie pod Tesco zaparkować! – Dlaczego tak wiele osób na demotywatorach, przedstawia Polskę jak jakiś kraj 3-go świata? Jak patrzę na niektóre demoty, to się zastanawiam, czy żyjemy w tym samym kraju, czy chodzimy po tych samych ulicach! Polska to może jeszcze nie USA, ale Etiopią też nigdy nie była, więc dlaczego tak jest przedstawiana?
poczekalnia

Justyna Pochanke

Justyna Pochanke – Legenda głosi, że kiedyś wypowiedziała słowo "pis" nie wywracając oczami, nie kręcąc przecząco głową i nie robiąc min.

Dlaczego tak jest?!

Dlaczego tak jest?! – Co!!! Janusz ze spożywczaka kupił nowe auto,z salonu! Taki kiciment, a on tak zarabia!Pi...lę, nie będę mu kasy nabijał, teraz będękupował w Kauflandzie, w d... mam polskichprywaciarzy! Moją krzywdą się dorobili!Przepraszam, a to że Hans się Mercedesa naTobie dorobił, to ci nie przeszkadza???
archiwum

Tak, czy siak Nas wykończą!

Tak, czy siak Nas wykończą! – Ale co tam, "zabijajmy" się dalej na "Ryneczku Lidla" o klapki, sandały czy torebki i narzekajmy, jak to u Nas ŹLE!
archiwum

Lidl, Aldi i Ikea oskarżone o wyzysk kierowców!

Lidl, Aldi i Ikea oskarżone o wyzysk kierowców! – Nam wmawiają, że regulacje rynku transportowego na terenie Niemiec to dbałość o kierowców! Tak! Ale tylko swoich!!!Pozostałe nacje mają zap....ć na "wielkie niemcy!To jest największa Nasza tragedia, ta miłość do Lidli, Kauflandów, Aldików, widzimy tylko to co teraz, bo taniej o parę groszy, ale nie widzimy, że za kilka lat oni staną się monopolistami i tanio nie będzie!!! Nie widzimy, ile Polska traci pieniędzy które zarabiają na Nas Niemcy, a zarabiają na Nas miliardy! Wielu Polakom to nie przeszkadza, ale jak pan "Janusz" właściciel osiedlowego sklepu kupi nowy samochód, to wszyscy gadają: Prywaciarz je..ny, napasł się na nas, pier..le, u niego już nie kupię!Ludzie kiedy zmądrzejecie!!!
archiwum

Wykres przedstawia bezrobocie w Polsce w latach 2013-2016(do 3 kwartału).

Wykres przedstawia bezrobocie w Polsce w latach 2013-2016(do 3 kwartału). – Hmmm... Jak to możliwe? Mamy mniejsze bezrobocie?! Przecież krytykujący program "Rodzina 500+" ostrzegali, że jak PiS ten program wprowadzi, to Polacy masowo będą rezygnować z pracy. Czy któryś z tych "krytykujących" przyznał się, do pomyłki? Przyznał się, że źle ocenił Polaków? Przeprosił?P.s. "Prawda w oczy kole" dlatego minusów będzie co nie miara, ale fakty(za wyjątkiem "Faktów" TVN) pokazują prawdę.
archiwum

Jeśli zablokują stronę "Newsweeka" wytatuuję sobie "HEJTSTOP" na czole!

Jeśli zablokują stronę "Newsweeka" wytatuuję sobie "HEJTSTOP" na czole! – Obiecuję!
archiwum

Rysio P. wyszedł z ukrycia po aferze "urlopowej", wypowiedział się kilka razy, napisał list i od razu słupki Nowoczesnej... SPADŁY:D

Rysio P. wyszedł z ukrycia po aferze "urlopowej", wypowiedział się kilka razy, napisał list i od razu słupki Nowoczesnej... SPADŁY:D – Taki lider opozycji to prawdziwy skarb.
archiwum

LOTNICZE CARGO Warszawa- ok. 60 tyś ton rocznie (jedyne polskie lotnisko gdzie mogą lądować samoloty szeroko kadłubowe Katowice- ok. 16,5 tyś ton rocznie (największy przeładunek wśród lotnisk regionalnych) Frankfurt- ponad 2 mln ton rocznie!!!

LOTNICZE CARGOWarszawa- ok. 60 tyś ton rocznie (jedyne polskie lotnisko gdzie mogą lądować samoloty szeroko kadłuboweKatowice- ok. 16,5 tyś ton rocznie (największy przeładunek wśród lotnisk regionalnych)Frankfurt- ponad 2 mln ton rocznie!!! – Jedno niemieckie lotnisko, ma 15 razy większy obrót towarowy, niż wszystkie lotniska w Polsce. Niemcy zarabiają na tym setki milionów Euro, może dlatego właśnie polskie (w rękach niemieckich) media tak mocno krytykują budowę "Centralnego Portu Lotniczego".Położenie Polski, powoduje, że stalibyśmy się poważną konkurencją dla niemieckich lotnisk.NIE DAJCIE SIĘ OGŁUPIĆ NIEMIECKIEJ PROPAGANDZIE!
archiwum

"Typowo szwedzka uroda"

"Typowo szwedzka uroda" – Cera - bardzo jasna, Włosy - jasny, platynowy i szaro-beżowy blond, Oczy - niebieskie, szaroniebieskie.
archiwum

T.U.S.K Ubezpiecza Najlepiej w Europie!!!

T.U.S.K Ubezpiecza Najlepiej w Europie!!! –
archiwum

A przez pozostałe 51 tygodni w roku, będzie... niemiecki.

A przez pozostałe 51 tygodni w roku, będzie... niemiecki. – Mamy się z czego cieszyć, nie ma co...
archiwum

Brak taniej siły roboczej, jest tragiczne w skutkach dla polskiej gospodarki!!! Tego scenariusza co przedstawiłem poniżej chcecie? Czasem Ukrainiec jest ostatnią deską ratunku, aby polska firma mogła przerwać, dlaczego jamachama na to nie zwrócisz uwagi.

Brak taniej siły roboczej, jest tragiczne w skutkach dla polskiej gospodarki!!! Tego scenariusza co przedstawiłem poniżej chcecie? Czasem Ukrainiec jest ostatnią deską ratunku, aby polska firma mogła przerwać, dlaczego jamachama na to nie zwrócisz uwagi. – Rodzaj działalności: ProdukcjaWłaściciel: PolakLiczba pracowników: 15Średnie zarobki: 2000 zł nettoMiesięczny zysk: 10000-12000 zł Eksport: TAK (około 25-30% produkcji)Następuje brak dostępu do taniej siły roboczej, rynek pracy, rynkiem pracownika. Pracownicy mówią, albo dasz nam 2500 na rękę, albo jutro nie przychodzimy do pracy.Właściciel nie ma wyjścia, daje podwyżkę.15x500=7500 + oczywiście wyższe ZUSy, podatki itd. Firma przestaje przynosić jakiekolwiek zyski, właściciel, aby ją ratować musi podnieść cenę produktu, aby jakoś wyjść na +.Eksport przestaje istnieć, prawie nikt nie chce kupić produktu w tej nowej wyższej cenie, więc odpada 25% sprzedaży. 4 pracowników traci pracę, nie są potrzebni.Spadki są również na rynku polskim, taniej ten towar ściągnąć z zagranicy. Właściciel załamany, podupadł na psychice, dochodzi do wniosku, że woli na zmywaku w Anglii pracować, niż prowadzić firmę w Polsce.Zamyka Działalność. W sumie 16 osób traci pracę.
archiwum

Przeczytaj, przemyśl. Czy naprawdę uważacie, że największym problem Polski, jest praca Ukraińców za niskie stawki dla Polaków, w polskich firmach?

Czy naprawdę uważacie, że największym problem Polski, jest praca Ukraińców za niskie stawki dla Polaków, w polskich firmach? – Ja uważam inaczej. Problemem jest praca Polaka, za niskie stawki, w swoim kraju w np. niemieckich sieciach handlowych. Te firmy powyżej doprowadziły do bankructwa wielu polskich małych, ale i dużych przedsiębiorców, którzy nie wytrzymali wojny cenowej. Każdy niemiecki market, a jest ich w Polsce tysiące(!) jest pośrednio i bezpośrednio odpowiedzialny za emigrację zarobkową Polaków, którzy zbankrutowali.   Ja nie jestem, za przyjmowaniem Ukraińców do pracy w Polsce, ale nie jestem też za tym, aby Polak w swoim kraju był robolem w niemieckiej firmie, za 1/4 stawki, jaką zarabiają pracownicy tych sieci w Niemczech. Zyski niemieckich firm handlowych działających w Polsce są OGROMNE! Pracownik w Polsce wyrabia kilkukrotnie większy zysk, niż pracownik w Niemczech, przecież to jest chore!  Chcecie, aby Polak nie miał nic swojego i był tylko "robolem" zachodu? Ja wolę, aby Polski przedsiębiorca dorobił się na wyzysku "banderowców", niż zbankrutował przez wyzysk "nazistów"!
archiwum

NIE!!! Dla obrażania Polski na Demotywatorach!!!

NIE!!! Dla obrażania Polski na Demotywatorach!!! – Proszę, aby zgłaszać wszelkie próby obrażania Polski i Narodu Polskiego. Taka praktyka staje się normą dla niektórych tutaj. Zero merytorycznej dyskusji z ich strony, są tu tylko po to, aby pluć na Polską. Nie pozwólmy na to!!!
archiwum

Gdzie jest "Komitet obrony demokracji"?

Gdzie jest "Komitet obrony demokracji"? – Wybory na Przewodniczącego Rady Europejskiej "wygrał" Tusk! Jak wygrał? Z kim wygrał? Był jedynym kandydatem, jakiego poddano głosowaniu, nie było nikogo głosującego "ZA", był tylko 1 głos "PRZECIW". I dla wszystkich zwolenników Tuska jest to "demokratyczny" wybór członków Rady Europejskiej.Dlaczego KOD nie protestuje!!!p.s. Taki Łukaszenko choć stwarza pozory "wyborów", a tu nawet rano o 9 (7 h przed głosowaniem) Merkel ogłosiła, że Tusk wygrał! Po cholerę to głosowanie w ogóle się odbyło!
archiwum – powód

Nigel Farage, trudno się z nim nie zgodzić...

Nigel Farage, trudno się z nim nie zgodzić... –