Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

BluesTata

Z nami od: 22 grudnia 2015 o 21:36
Ostatnio: 25 kwietnia 2017 o 23:57
Wiek: 37
Płeć: mężczyzna
Exp: 38
Jest obserwowany przez: 3 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 7 z 177 (164 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 13772
  • Komentarzy: 1209
  • Punktów za komentarze: 545
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Do wszystkich entuzjastów i zwolenników "multikulti"!

Do wszystkich entuzjastów i zwolenników "multikulti"! – Piszecie, że jesteście obywatelami Unii Europejskiej, chodzicie protestować z flagami UE, mówicie, że Europa to wasza ojczyzna, więc jak chcecie żyć obok ludzi ze zdjęcia, chcecie być ich sąsiadami, wyjedźcie do np. Francji, Niemiec, w czym macie problem?! To przecież też UE!!! Po co chcecie ich tu ściągać wbrew mojej i większości Polaków woli? My jesteśmy obywatelami polskimi i sami zdecydujemy, kogo chcemy zaprosić do Naszych miast, wsi czy domów! My za sąsiada wolimy mieć "Janusza" nie "Abdula"!
poczekalnia

Tak jest! Tak właśnie jest!!!

Tak jest! Tak właśnie jest!!! –
poczekalnia

Ja pier...le tylko Tusk i Tusk, a JA!!!

Ja pier...le tylko Tusk i Tusk, a JA!!! – Tusk-srusk! Mnie od tygodnia na demotach nie ma, memów o mnie nie ma, w TV mnie nie ma... Noż k...a!!! Ja się pytam, za co ja taką grubą walutę płacę!

I tak najczęściej właśnie jest...

I tak najczęściej właśnie jest... – - Stary! Tydzień temu w barze mówiłeś, że nie wierzysz w Boga, że nie istnieje, że to bzdury, a dziś przyszedłeś z córką do kościoła na jej komunię? No co ty?- A, wiesz, nigdy nic nie wiadomo, nie zaszkodzi...

Oryginalne bluzy w świetnych cenach!
Tylko brać, kupować i szpanować. ;-)

poczekalnia

Boga najczęściej krytykują ateiści, którzy twierdzą, że Boga nie ma...

Boga najczęściej krytykują ateiści, którzy twierdzą, że Boga nie ma... – Ktoś widzi sens?
poczekalnia

Każda dzisiejsza wypowiedź posłów PO i PSL rozpoczyna się od zdania: "To, że sądy wymagają reformy i jest ona potrzebna wiemy wszyscy, ale..."

Każda dzisiejsza wypowiedź posłów PO i PSL rozpoczyna się od zdania: "To, że sądy wymagają reformy i jest ona potrzebna wiemy wszyscy, ale..." – Ja mam proste pytanie: Dlaczego nic żeście nie zrobili z sądami przez 8 lat rządów?
poczekalnia

Europa strzeliła sobie w kolano i dziwi się, że kuleje...

Europa strzeliła sobie w kolano i dziwi się, że kuleje... –
archiwum

Ale to już było, znikło gdzieś za nami...

Ale to już było,znikło gdzieś za nami... –
archiwum

Tak sobie myślę, że noszenie "burki", nie jest, czasami, takim złym pomysłem...

Tak sobie myślę, że noszenie "burki", nie jest, czasami, takim złym pomysłem... –
archiwum

Aaron! Ty mnie kończ ten akt własności tej kamienicy, bo Hanna mnie dzwoni, mnie pogania, mnie prosi...

Aaron! Ty mnie kończ ten akt własności tej kamienicy, bo Hanna mnie dzwoni, mnie pogania, mnie prosi... –
archiwum

Idź do Szwecji, mówili, tam będziesz "brał" BLONDYNKI!!!

Idź do Szwecji, mówili, tam będziesz "brał" BLONDYNKI!!! – Myślą, że jakiś głupi jestem, 3 tyś. kilometrów marszu! A po co, jak u nas przecież też są...

MYDŁO NIE LAKIERY!

MYDŁO NIE LAKIERY! – Przed dosłownie chwilą byłem na zakupach w małej drogerii (ze sprzedażą zza lady), w trakcie zakupów była jedna starsza pani, a za nią stała ONA (wiek około 20-25 lat, włosy tłuste, wąsik, krzaczaste brwi, pryszcz na pryszczu). Stanąłem za nią i od razu poczułem taki smród, że z marszu cofnąłem się 2 kroki(na więcej niestety nie było miejsca). "Babcia" zapłaciła za zakupy i wyszła, "pachnąca inaczej" zaczęła kupować. Poprosiła o lakierki hybrydowe, do zdobienia, naklejki, cyrkonie, pilniczek i inny pierdoły do paznokci, zapłaciła 90 złotych i wyszła.Ekspedientka wzięła pierwszy lepszy tester i przepraszając mnie zaczęła rozpylać perfumy po sklepie mówiąc do mnie "chyba się zrzygam".A ja się tylko zastanawiałem: dlaczego "śmierdząca" nie kupiła MYDŁA!!! Dziewczyny dlaczego myślicie, że "szpony" wystarczą!Apeluję do wszystkich tak myślących: OLEJCIE PAZNOKCIE, ZACZNIJCIE SIĘ MYĆ!!!
archiwum

Z cyklu: "Co było pierwsze: jajko czy kura?":D

Z cyklu: "Co było pierwsze: jajko czy kura?":D –
archiwum

Też się zastanawiacie nad tym?

Też się zastanawiacie nad tym? –
archiwum

Tak się zastanawiam...

Tak się zastanawiam... – Czytając wpisy ludzi, którzy w Niemczech, Wielkiej Brytanii widzą ziemię obiecaną(choć nigdy tam nie byli), czy ludzi, którzy tam są i opisują jak tam jest cudownie, jak dostatnio, zastanawiam się dlaczego bliżej każdych świąt na drogach nie widzimy samych "wypasionych" luksusowych aut na niemieckich czy angielskich rejestracjach, tylko w większości kilkunastoletnie, mocno zużyte "furmanki"? Przecież czytałem tu nie raz "w Niemczech, na nowe auto to ja zarobię w pół roku, nie to co w Polsce" , więc ja się pytam: dlaczego  nim nie przyjedziesz? Dlaczego piszesz, że tam życie jest tańsze, że na wszystko masz, że sobie nie odmawiasz, a przed wyjazdem robisz nalot na "Biedronę" i kupujesz wszystko jak leci i wieziesz to na zachód kilka tysięcy kilometrów? Dlaczego? Jeśli jest tam tak "na bogato" dlaczego nie przylecisz, tylko jedziesz kilkanaście, czy kilkadziesiąt godzin tym "rzęchem".Może, wcale tak kolorowo tam nie jest jak mawiają? P.s. Ja naprawdę jestem tego ciekaw!
archiwum

W jedności siła!

W jedności siła! – Ja rozumiem, że mamy różne poglądy, różne powody do radości czy do smutku, wiele nas dzieli i wiele łączy, ale jeśli ja popieram xxwielebnegoxx i zgadzam się z Hotepem, TO WIEDZ, ŻE COŚ SIĘ DZIEJE!DOŚĆ TEJ PŁATNEJ PROPAGANDY W KIEPSKIM STYLU!!!

Traktorzysto! Jeśli widzisz sznur aut za sobą, zjedź w zatoczkę czy na pobocze, przepuść szybsze auta dla swojego i naszego bezpieczeństwa!

Traktorzysto! Jeśli widzisz sznur aut za sobą, zjedźw zatoczkę czy na pobocze, przepuść szybsze auta dla swojego i naszego bezpieczeństwa! –
archiwum

Ot i cała prawda!

Ot i cała prawda! –
archiwum

SZWECJA (miejscowość W Zachodniopomorskiem) W TV ciągle, że w Szwecji zamachy, że nie jest spokojnie, że niebezpiecznie, że uchodźcy narozrabiali, że zginęli ludzie itp.

SZWECJA (miejscowość W Zachodniopomorskiem) W TV ciągle, że w Szwecji zamachy, że nie jest spokojnie, że niebezpiecznie, że uchodźcy narozrabiali, że zginęli ludzie itp. – Więc dzwonię do kumpla z Piły i mówię: Stary weź Ty jedź do tej Szwecji  i zobacz co tam się dzieje, bo się martwię!!! Po kilkudziesięciu minutach oddzwania i mówi: Wszystko ok, w sklepie nie chciała Kryśka kaucji przyjąć po piwie, ale na całe szczęście  Zenek znalazł paragon.P.s. Nasze problemu w porównaniu z problemami "nowoczesnej" Europy to Pikuś, Pan Pikuś:D I daj Boże, aby tak pozostało na wieki wieków! Amen!!!
archiwum

PAMIĘTAJ!!!

PAMIĘTAJ!!! – "Nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie"

Jeśli jest tak źle, to dlaczego jest tak dobrze? A jeśli jest tak dobrze, dlaczego propaganda mówi, że jest tak źle!

Jeśli jest tak źle, to dlaczego jest tak dobrze? A jeśli jest tak dobrze, dlaczego propaganda mówi, że jest tak źle! – Nie oszukujmy się! Pracując w Polsce da się godnie żyć! Pochodzę z rodziny robotniczej, 2+2 (rodzicewykształcenie średnie i zawodowe).Mieszkam w miejscowości do 50 tyś mieszkańców (na tzw. prowincji). Pracuję od 19 roku życia.Ukończyłem studia wyższe, mam tytuł magistra (studia zaoczne), żona po studiach dziennych, pani magister inzynier (pracowała dorywczo podczas studiów) Jestem mężem i ojcem trójki dzieci.Nigdy nie byłem za granicą w celach zarobkowychPosiadam mieszkanie 100m2 + działkę budowlaną 11 arów (zamierzam rozpocząć budowę za kilka lat) Posiadam Forda S-Maxa 2008 rok.Kredyt prawie spłacony (zostało mi 30 tyś, rata poniżej 200zł miesięcznie).Żyję na godnym poziomie, nie wystarcza oczywiście na wszystkie przyjemności, ale też na wiele rzeczy czy przyjemności mogę sobie pozwolić. Pracuję na stanowisku kierowniczym, zaczynałem na stażu w sklepie.Młodybezrobotny, dlaczego mi się udało wżyciu a Tobie nie?P.s. Znam bardzo wiele osób mi podobnych, którzyżyją na godnym poziomie i na 100% nie jesteśmymniejszością!
archiwum

HIPOKRYCI!

HIPOKRYCI! – Przestępca nie może skroić babci "metodą na policjanta", ale policjant może nas kroić "metodą na mafię" w swoim czarnym BMW z videorejestratorem. Przebieraniec przebierańca przebierańcem pogania:D
archiwum

Domy strzechą kryte i wilgoć, straszna wilgoć...

i wilgoć, straszna wilgoć... – Bida w tym USA, bida!!!
archiwum

Śniady Azjata przygotowuje SUSHI.

Śniady Azjata przygotowuje SUSHI. – w/g Brytyjski mediów oczywiście:D
archiwum

Pokażcie mi, jakiegoś ogrodnika na świecie, który tak chodzi ubrany w pracy?!

Pokażcie mi, jakiegoś ogrodnika na świecie, który tak chodzi ubrany w pracy?! – PO sadzi drzewa, w garniturach, lakierkach i beżowych płaszczykach. DOBROBYT w POLSCE, DOBROBYT!!!
archiwum

Panie! Bida w Polsce straszna!!! Nie ma nawet gdzie pod Tesco zaparkować!

Nie ma nawet gdzie pod Tesco zaparkować! – Dlaczego tak wiele osób na demotywatorach, przedstawia Polskę jak jakiś kraj 3-go świata? Jak patrzę na niektóre demoty, to się zastanawiam, czy żyjemy w tym samym kraju, czy chodzimy po tych samych ulicach! Polska to może jeszcze nie USA, ale Etiopią też nigdy nie była, więc dlaczego tak jest przedstawiana?
archiwum

Justyna Pochanke

Justyna Pochanke – Legenda głosi, że kiedyś wypowiedziała słowo "pis" nie wywracając oczami, nie kręcąc przecząco głową i nie robiąc min.

Dlaczego tak jest?!

Dlaczego tak jest?! –  Co!!! Janusz ze spożywczaka kupił nowe auto,z salonu! Taki kiciment, a on tak zarabia!Pi...lę, nie będę mu kasy nabijał, teraz będękupował w Kauflandzie, w d... mam polskichprywaciarzy! Moją krzywdą się dorobili!Przepraszam, a to że Hans się Mercedesa naTobie dorobił, to ci nie przeszkadza???
archiwum

Tak, czy siak Nas wykończą!

Tak, czy siak Nas wykończą! – Ale co tam, "zabijajmy" się dalej na "Ryneczku Lidla" o klapki, sandały czy torebki i narzekajmy, jak to u Nas ŹLE!
archiwum

Lidl, Aldi i Ikea oskarżone o wyzysk kierowców!

Lidl, Aldi i Ikea oskarżone o wyzysk kierowców! – Nam wmawiają, że regulacje rynku transportowego na terenie Niemiec to dbałość o kierowców! Tak! Ale tylko swoich!!!Pozostałe nacje mają zap....ć na "wielkie niemcy!To jest największa Nasza tragedia, ta miłość do Lidli, Kauflandów, Aldików, widzimy tylko to co teraz, bo taniej o parę groszy, ale nie widzimy, że za kilka lat oni staną się monopolistami i tanio nie będzie!!! Nie widzimy, ile Polska traci pieniędzy które zarabiają na Nas Niemcy, a zarabiają na Nas miliardy! Wielu Polakom to nie przeszkadza, ale jak pan "Janusz" właściciel osiedlowego sklepu kupi nowy samochód, to wszyscy gadają: Prywaciarz je..ny, napasł się na nas, pier..le, u niego już nie kupię!Ludzie kiedy zmądrzejecie!!!