Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

BluesTata

Z nami od: 22 grudnia 2015 o 21:36
Ostatnio: 22 lipca 2017 o 19:30
Wiek: 37
Płeć: mężczyzna
Exp: 54
Jest obserwowany przez: 4 osoby
 • Demotywatorów na głównej: 14 z 218 (197 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 17807
 • Komentarzy: 1294
 • Punktów za komentarze: 940
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Jesteśmy świadkami powstania "nowej świeckiej tradycji"

Jesteśmy świadkami powstania "nowej świeckiej tradycji" – Normalnie nie będzie, a na pewno nie przez następnych kilkanaście lat. Kto by nie rządził, opozycja będzie teraz wyprowadzała ludzi na ulice, tłumacząc to "bo tak robili poprzednicy".Szkoda, że merytoryczna dyskusja na argumenty została zastąpiona przez darcie mordy na ulicy!!!
poczekalnia

Krzyczą na protestach "Cześć i chwała Bohaterom", ich autorytetem i najczęściej cytowaną osobą w sprawie sądów jest śp. Prezydent Lech Kaczyński, a w sprawie uchodźców popierają głos biskupów.

Krzyczą na protestach "Cześć i chwała Bohaterom", ich autorytetem i najczęściej cytowaną osobą w sprawie sądów jest śp. Prezydent Lech Kaczyński, a w sprawie uchodźców popierają głos biskupów. – Czy coś mi umknęło!?
poczekalnia

Sędzia – funkcjonariusz publiczny uprawniony do orzekania w sprawach należących do właściwości sądów i trybunałów, na zasadach niezawisłości i bezstronności.

Sędzia – funkcjonariusz publiczny uprawniony do orzekania w sprawach należących do właściwości sądów i trybunałów, na zasadach niezawisłości i bezstronności. – Nie ma sędziów pisowskich, platformerskich, postkomunistycznych, lewicowych czy prawicowych, bo jeśli ktoś jest sędzią, jest NIEZAWISŁY I BEZSTRONNY!!! Choć każdy wie, że sędziowie są "pro..." więc automatycznie przestają być sędziami i tym powinniśmy się zająć! Jeśli sędziowie są stronniczy powinni zostać odwołani!!! Czyli trzeźwo patrząc 70-80% sędziów powinno szukać innej roboty, a jest tak, bo nad tą kastą nie ma żadnej kontroli! KAŻDA REFORMA SĄDÓW JEST DOBRA!
poczekalnia

A może jakiś "Zielony" zostawił to po proteście w obronie Puszczy Białowieskiej...

A może jakiś "Zielony" zostawił to po proteście w obronie Puszczy Białowieskiej... –
poczekalnia

Nigdy nie pozwolę na obalenie siłą demokratycznie wybranego Prezydenta i Rządu RP!

Nigdy nie pozwolę na obalenie siłą demokratycznie wybranego Prezydenta i Rządu RP! – PO, N, KOD, "Obywatele RP", Razem, SLD, oraz wszelkiej maści ruchy feministyczne i lewicowe zrozumcie jedno: WOJNY DOMOWEJ W POLSCE NIE BĘDZIE!!!
archiwum

Ciągle słyszę: "pisowscy sędziowie", "sędziowie platformy", a czy przypadkiem Sędziowie nie powinni być bezstronni i niezwiśli?

Ciągle słyszę: "pisowscy sędziowie", "sędziowie platformy", a czy przypadkiem Sędziowie nie powinni być bezstronni i niezwiśli? – Jeśli PO mówi, że PiS chce mianować "swoich" sędziów, dlaczego ci ludzie są sędziami? Powołała przecież ich Krajowa Rada Sądownicza, ale dlaczego, jak są stronniczy. Znak, że KRS nie działa prawidłowo. Należy zreformować KRS, więc dlaczego tak opozycja "krzyczy" aby tego nie robić? Czyżby obecnie "rządzili" w sądach "sędziowie platformy", jeśli tak to dlaczego są sędziami, jeśli są stronniczy i dlaczego KRS ich powołał? Należy zreformować KRS:DI ONI TAK BĘDĄ "W KÓŁKO MACIEJU" CZY W TEJ, CZY NASTĘPNEJ KADENCJI, A TY "BIEDAKU" CZEKAJ NA WYROK LATAMI, A I TAK SPRAWIEDLIWOŚCI NIE UŚWIADCZYSZ!!!SĄDY NALEŻY ZREFORMOWAĆ I KAŻDY, KTO MIAŁ Z SĄDAMI DO CZYNIENIA PODPISZE SIĘ POD TYM OBIEMA RĘKAMI, GŁOWĄ I NOGAMI!!!!
archiwum

Paliwo zdrożeje, wszystko zdrożeje- tak się teraz słyszy, a ja mam pytanie: Paliwo staniało przez ostatnie 2 lata znacznie, czy coś też staniało?

Paliwo zdrożeje, wszystko zdrożeje- tak się teraz słyszy, a ja mam pytanie: Paliwo staniało przez ostatnie 2 lata znacznie, czy coś też staniało? – Bilety komunikacji miejskiej czy PKP staniały? NIEWędliny staniały, sery? NIEKawa staniała, herbata? NIEitd, itp.Nagonka straszna, choć nie pierwszy i nie ostatni podatek, nie pierwsza i nie ostatnia podwyżka, po co się podniecać! Jak nam PO-PSL zaj*bało miliardy z OFE mniej ludzi się oburzało, jak podnieśli VAT, nawet za bardzo nikt o tym nie mówił, przeżyliśmy wtedy i teraz przeżyjemy. p.s. Nie popieram podwyżki paliw, ale też nie histeryzuję, ludzie jest dobrze, będzie lepiej, więcej optymizmu.
archiwum

Mazguła krzyczy "Solidarność" na manifestacji "Obywateli RP"... Jakaś PARANOJA!

Mazguła krzyczy "Solidarność" na manifestacji "Obywateli RP"...Jakaś PARANOJA! –
archiwum

Autostrada A-4, 128 kilometrów przejechałem w 2h10min, a kumpel mi mówił, że A-4 zakorkowana...

Autostrada A-4, 128 kilometrów przejechałem w 2h10min, a kumpel mi mówił, że A-4 zakorkowana... – Tydzień temu stałem prawie 2h w jednym miejscu:D Dziś nawet sprawnie poszło:D
archiwum

A ch*j! I tak nie rozumiem o czym ten czarniawy mówi, więc zrobię sobie kulkę i przykleję na stole, a później zasłonię to szklanką...

A ch*j! I tak nie rozumiem o czym ten czarniawy mówi, więc zrobię sobie kulkę i przykleję na stole, a później zasłonię to szklanką... – Zauważyliście różnicę, tego co było, a tego co jest? BRAWO A. DUDA!

Dziś będąc na spacerze w parku zobaczyłem grupkę nastolatków ustawionych w kółku i grających w siatkówkę, myślę: Żal młodzieży, pewnie ktoś im ukradł telefony, albo im spadły i się potłukły...

Dziś będąc na spacerze w parku zobaczyłem grupkę nastolatków ustawionych w kółku i grających w siatkówkę, myślę: Żal młodzieży, pewnie ktoś im ukradł telefony, albo im spadły i się potłukły... – A tak na poważnie przypomniało mi się dzieciństwo i wspólne chwile z kolegami, koleżankami, radość, śmiech, zabawa. Wiele, zbyt wiele, życia dzisiejsze dzieci tracą ślęcząc przed ekranami swoich smartfonów... POKAŻMY IM, MY DOROŚLI, ŻE JEST COŚ LEPSZEGO, INNEGO NIŻ MINECRAFT, "SELFI" CZY FACEBOOKI!!!
archiwum

Prezydent Duda rozmawiał z prezydentem Trumpem sam na sam, Komorowski potrzebował do rozmowy tłumacza i PODPOWIADACZA!!!

Prezydent Duda rozmawiał z prezydentem Trumpem sam na sam, Komorowski potrzebował do rozmowy tłumacza i PODPOWIADACZA!!! – Dobrze, że te czasy minęły i już nie wrócą:).
archiwum

Po takim dniu jak dzisiejszy, jeszcze bardziej doceniam fakt, że "Bul" Komorowski nie został ponownie prezydentem. Za jego kadencji wiecznie się za niego wstydziłem, teraz rozpiera mnie duma!

Po takim dniu jak dzisiejszy, jeszcze bardziej doceniam fakt, że "Bul" Komorowski nie został ponownie prezydentem. Za jego kadencji wiecznie się za niego wstydziłem, teraz rozpiera mnie duma! –
archiwum

Jutro w G(ównie) Wyborczej pewnie będzie na 1 stronie: Bojówki PiS zaatakowały czarnoskórego członka delegacji Donalda Trumpa.

Jutro w G(ównie) Wyborczej pewnie będzie na 1 stronie:Bojówki PiS zaatakowały czarnoskórego członka delegacji Donalda Trumpa. – A tak serio, to jestem ciekaw jakiej błahostki, drobnostki, się doczepią i z czego jutro zrobią wielką "AFERĘ", czyli jak zwykle tzw "z igły widły".

Ktoś temu zaprzeczy?

Ktoś temu zaprzeczy? – THIS IS WHAT A FEMINIST LOOKS LIKE

Ktoś bierze odszkodowanie od warszawskiego ratusza za kamienicę, która była zrównana z ziemią na podstawie odkupu roszczeń od byłych właścicieli, którzy zginęli w obozie zagłady i potrzeba "specjalnej komisji', aby stwierdzić, że to "przekręt"

Ktoś bierze odszkodowanie od warszawskiego ratusza za kamienicę, która była zrównana z ziemią na podstawie odkupu roszczeń od byłych właścicieli, którzy zginęli w obozie zagłady i potrzeba "specjalnej komisji', aby stwierdzić, że to "przekręt" – Brak słów...

Przepraszam, gdzie te afrykańskie upały które tak wszyscy synoptycy zapowiadali?

Przepraszam, gdzie te afrykańskie upały które tak wszyscy synoptycy zapowiadali? – Ktoś, coś wie?
archiwum

Panie Grzegorzu, parlamentarzyści PiS twierdzą, że jest pan mądrym i inteligentnym człowiekiem. Jak pan to skomentuje? G. Schetyna: PiS nie ma racji!

Panie Grzegorzu, parlamentarzyści PiS twierdzą, że jest pan mądrym i inteligentnym człowiekiem. Jak pan to skomentuje?G. Schetyna: PiS nie ma racji! –
archiwum

Czy zgadzacie się, że ta dziewczyna stanowi większe zagrożenie na drodze, niż pijany kierowca?

Czy zgadzacie się, że ta dziewczyna stanowi większe zagrożenie na drodze, niż pijany kierowca? – Takiej to spokojnie można postawić zarzutu o spowodowanie zagrożenia i/lub katastrofy w ruchu lądowym!p.s. KOCHAM LATO!!!
archiwum

Mam kilka pytań, a mianowicie: -Kto tego "Dżina" wypuścił z butelki? -Kto miał butelkę? -Kto miał korek? -Kto i dlaczego znów schował tego "Dżina" do butelki?

Mam kilka pytań, a mianowicie:-Kto tego "Dżina" wypuścił z butelki?-Kto miał butelkę?-Kto miał korek?-Kto i dlaczego znów schował tego "Dżina" do butelki? –
Źródło: polskieradio.pl